Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AVJ popiela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od wczoraj stałem sie posiadaczem małysza :)

Silnik AVJ 1.8T

rocznik 2001

przebieg 199.000

Wady:

opony przednie letnie łyse(235/40/17)

tylne dla porównanie nówki

wnętrze, szczególnie siedzenia do prania ale nie podarte

włącznik świateł obdarty

climatronic kilka klawiszy obdarte

poza wadami auto jak najbardziej na PLUS:)

kilka fotek jeszcze z komisu:

2vxqb1x.jpg

2myw0h4.jpg

nosw93.jpg

vot01x.jpg

v73v5e.jpg

1zlc5r9.jpg

21bubyt.jpg

Opublikowano

Przebieg z tych magicznych :decayed:

Dobra baza do modów,bezawaryjności życzę

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Powodzenia w modach i bezawaryjności.

Przebieg komisowy, aby nie 2 z przodu a auto 14letnie no chyba że sprawdzane w serwisie.

Zrobić soft i bedzie dopiero frajda z jazdy, 150KM troszkę mało na B6

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Super sedan:-) mody i jeszcze raz mody:-) granatowe wnętrze na minus:-(

Opublikowano
  • Autor

Auto od pierwszego właściciela z niemiec. W 2014 roku ostatni serwis z przebiegiem 181.000 teraz 200.000. Mi też granatowe wnętrze się nie podoba ale damy radę. Jaki soft najlepiej wgrać? Na ile KM?

Edytowane przez popiel

Opublikowano

Bezpiecznie 180km/270-280nm ale można tez zrobić 190-200km/300nm - wtedy już potrzebne jest dp i większe wtryski z bexa

Edytowane przez orionek65

Opublikowano
  • Autor

na początek muszę uporać się z problemem turbiny, po nagrzaniu auto traci moc nie ma aż takiego przyspieszenia jak na zimnym i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane...

Opublikowano

logi trzeba zrobić, może masz ukrop w dolocie

Opublikowano
  • Autor

co masz na myśli?? brudny inter??

Opublikowano

Tak

Opublikowano
  • Autor

a może być to wina oleju?? bo mam do wymiany??

Opublikowano

zrób logi 118,02,33

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, po długim czasie odgrzewam mojego kotleta, moje auto zostało doprowadzone w większości do stanu w którym mnie zadawala :)

  • Zmieniony włącznik świateł:

przed:

24wssox.jpg

i po:

4sod4y.jpg

  • ZMIENIONE WSZYSTKIE FILTRY

6nw978.jpg

  • ZMIENIONY OLEJ

dbtgg1.jpg

  • STARE ŁYSE OPONY ZMIENIONE NA KOMPLET NOWYCH DAYTON D320 225/45/17

2h6uiqr.jpg

  • ZAŁOŻONY ZESTAW ŚWIATEŁ DZIENNYCH DEDYKOWANYCH DO TEGO MODELU KTÓRE BARDZO DOBRZE SIĘ SPISUJĄ

107t46p.jpg

  • ZAKUP NOWYCH ZAMIENNIKÓW LAMP FIRMY "TYC" NA RAZIE NIE PARUJĄ I ŚWIECĄ DOBRZE

73feqt.jpg

  • AUTO DOSTAŁO KOMPLETNE NOWE ZAWIESZENIE PRZÓD FIRMY "FEBI"

24qnts5.jpg

  • PO DRODZE ZDARZYŁA SIE KRADZIEŻ WSZYSTKICH DEKIELKÓW Z FELG
  • AUTO PRZESZŁO DUŻO ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH :D

1zd827n.jpg

2dskzlz.jpg

208gxmx.jpg

2d9tg78.jpg

dyqc01.jpg

to jeszcze nie koniec...

Opublikowano

ladniutki sedanik a pod maska miodzio :) czym czysciles, powodzenia w modzeniu bez awaryjnosci pozd

Opublikowano
  • Autor

ladniutki sedanik a pod maska miodzio :) czym czysciles, powodzenia w modzeniu bez awaryjnosci pozd

czyściłem silnik preparatem sonax do czyszczenia plastików :)

Opublikowano

i efekt za***isty pozdrawiam

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

letni setup założony :) 

 

27wvxuc.jpg

 

10fuvf5.jpg

Opublikowano

ładna :D

pokaż jak ledy świecą w ciągu dnia. Czy one nie są trochę za nisko?

Opublikowano
  • Autor

xbe8f7.jpg

 

na żywo mocno świecą, czy za nisko...

nikt się nie czepia 

Opublikowano

Wywal te ledy, wrzuc sobie ledy w halogeny i będzie klasa :P 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.