Treść opublikowana przez popiel
-
S4 look od popiela
Dziękuje✌
-
S4 look od popiela
-
S4 look od popiela
to są oryginalne osłony, nie z aliexpress, przylegają idealnie
-
S4 look od popiela
9cali numer załatwie jutro
-
S4 look od popiela
oryginał audi jaki wzór nie pamiętam
-
S4 look od popiela
już nad tym myślę
-
S4 look od popiela
tylko ja użytkuje auto więc dbam a koła to 235/40/19
-
S4 look od popiela
cieżko mi powiedzieć jak ciężkie ale ok 30% przepuszczenia światła
-
S4 look od popiela
Witam. Chciał bym przedstawić wam moją Audi A4 2.0TFSI Quattro, które zostało całkowicie przekształcone na optykę S4. KW zestaw coilover, 19-calowe felgi aluminiowe, kierownica z obecnego modelu, zmodyfikowany reflektor, aktywny subwoofer, pakiet zderzaka S4, grill S4, osłony lusterek S4, zaciski hamulcowe S4, perforowane przednie i tylne tarcze hamulcowe DTM, rura spustowa, Rennkat, tylny tłumik Fox, zmodyfikowana pompa wysokiego ciśnienia, rura Rennkat, tylny tłumik Fox, zmodyfikowana pompa wysokiego ciśnienia, 2 intercooler od KWE, Forge SUV, Gfb +, tuning oprogramowania 300 ps nieco ponad 400 Nm. Koła letnie BBS Speedline 19" koła zimowe OEM Audi "
-
1.8T AVJ popiela
opony bez problemu, rozmiar 225/45/17
-
1.8T AVJ popiela
na żywo mocno świecą, czy za nisko... nikt się nie czepia
-
1.8T AVJ popiela
letni setup założony
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
z Grudziądza, Pozdrawiam
-
1.8T AVJ popiela
czyściłem silnik preparatem sonax do czyszczenia plastików
-
1.8T AVJ popiela
Witam, po długim czasie odgrzewam mojego kotleta, moje auto zostało doprowadzone w większości do stanu w którym mnie zadawala Zmieniony włącznik świateł: przed: i po: ZMIENIONE WSZYSTKIE FILTRY ZMIENIONY OLEJ STARE ŁYSE OPONY ZMIENIONE NA KOMPLET NOWYCH DAYTON D320 225/45/17 ZAŁOŻONY ZESTAW ŚWIATEŁ DZIENNYCH DEDYKOWANYCH DO TEGO MODELU KTÓRE BARDZO DOBRZE SIĘ SPISUJĄ ZAKUP NOWYCH ZAMIENNIKÓW LAMP FIRMY "TYC" NA RAZIE NIE PARUJĄ I ŚWIECĄ DOBRZE AUTO DOSTAŁO KOMPLETNE NOWE ZAWIESZENIE PRZÓD FIRMY "FEBI" PO DRODZE ZDARZYŁA SIE KRADZIEŻ WSZYSTKICH DEKIELKÓW Z FELG AUTO PRZESZŁO DUŻO ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH to jeszcze nie koniec...
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
delikatny błąd pomiaru na pewno jest, sprawdzę dokładnie jak będzie ładny słoneczny dzień, wizyta na hamowni będzie na wiosnę nie no bez przesady raczej do 3.0 to polotu nie ma, nie wiem jak jeździ 3.0 bo nie miałem z tym styczności
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
dziś zmierzyłem przyspieszenie ale na oponach zimowych i przy obecnych warunkach(wilgotny asfalt i na 2 biegu migające ESP) wychodzi mi 7.9sec
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
Może ja naprawdę mam zmieniony jakiś program w kompie lub chipa? Bo kolega ta audi z takim samym silnikiem i nie ma do mnie nawet startu...
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
Ale nie ma charakterystycznego rututututu.... Tylko do tych obrotów i trzyma je bez odcięcia tylko na tym kończy swój obrotomierz. Nie wiem jak to opisać inaczej...
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
no to koło tego coś kończy ale nie odcinką tylko spokojnie stopniowo zwalnia obrotami.
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
auto sprowadzone z Holandii, a ja nic nie robiłem z silnikiem
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
Ostatnio w moim audi AVJ zauważyłem że nie ma odcięcia zapłonu, ani na postoju ani jak przeciągnę go na obrotach, przy ok 6.5 tyś obrotów kończy łagodnie jak diesel, czym to może być spowodowane?? brak jakichkolwiek błędów
-
Czy można wstawić H7 do lamp xenonowych?
ja am podobny problem co umyję auto żarnik spalony, już 3 kupiłem i też zamierzam zmienić lampy na zwykłe. czy jeżeli wyjmę lampę xenon i włożę zwykłą, podłączę wtyczkę do lampy to będzie wszystko działało?? a co z regulacją lamp skoro nie będę miał regulatora koło włącznika świateł ??
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
no mi się też tak zdaje,,,,,,,,,
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
jak dobrze pamiętam mam filtr boscha cały czarny z pomarańczowym napisem