Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 look od popiela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciał bym przedstawić wam moją Audi A4 2.0TFSI  Quattro, które zostało całkowicie przekształcone na optykę S4. 

KW zestaw coilover, 19-calowe felgi aluminiowe, kierownica z obecnego modelu, zmodyfikowany reflektor, aktywny subwoofer, pakiet zderzaka S4, grill S4, osłony lusterek S4, zaciski hamulcowe S4, perforowane przednie i tylne tarcze hamulcowe DTM, rura spustowa, Rennkat, tylny tłumik Fox, zmodyfikowana pompa wysokiego ciśnienia, rura Rennkat, tylny tłumik Fox, zmodyfikowana pompa wysokiego ciśnienia, 2 intercooler od KWE, Forge SUV, Gfb +, tuning oprogramowania 300 ps nieco ponad 400 Nm.

Koła letnie BBS Speedline 19"

koła zimowe OEM Audi "

 

$_57 (1).jpg

$_57 (2).jpg

$_57 (3).jpg

$_57 (4).jpg

$_57 (5).jpg

$_57 (6).jpg

$_57.jpg

20190426_231427.jpg

20190427_140506.jpg

20190427_140516.jpg

20190427_140522.jpg

20190427_140529.jpg

20190427_140537.jpg

20190429_184905.jpg

Edytowane przez popiel

Opublikowano

Kolejna piękna czarnulka ?

Ps: jak ciemne szyby masz na tyle? Bo też myślę o przyciemnieniu...

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Kolejna piękna czarnulka ?

Ps: jak ciemne szyby masz na tyle? Bo też myślę o przyciemnieniu...

cieżko mi powiedzieć jak ciężkie ale ok 30% przepuszczenia światła

Opublikowano

Ładna ale ten jasny środek to musi być udręka utrzymać w czystości :blink:

Do S4 to jeszcze klapa bagażnika przydałaby się z przetłoczeniem, a nie z tą doklejaną 'lotką'.

Jakie parametry zimowych czarnych kół?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, afroo. napisał:

Ładna ale ten jasny środek to musi być udręka utrzymać w czystości :blink:

Do S4 to jeszcze klapa bagażnika przydałaby się z przetłoczeniem, a nie z tą doklejaną 'lotką'.

Jakie parametry zimowych czarnych kół?

tylko ja użytkuje auto więc dbam :)

a koła to 235/40/19 

Opublikowano

Super sedanik:oklasky: 

Tak między szczegółami to pasuje, że na klapie nie ma znaczka:good: ale tak jak Marcin pisze można ją podmienić na tą z s-line.... będzie jeszcze lepiej:decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Adam87 napisał:

Super sedanik:oklasky: 

Tak między szczegółami to pasuje, że na klapie nie ma znaczka:good: ale tak jak Marcin pisze można ją podmienić na tą z s-line.... będzie jeszcze lepiej:decayed:

 

już nad tym myślę :)

Opublikowano

Co to za felga zimowa? Ładnie leży.

Opublikowano
17 minut temu, popiel napisał:

a koła to 235/40/19

A felga jaka szeroka? Z jakiego to modelu jest? Albo numer może masz pod ręką? ; )

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MarcinL napisał:

Co to za felga zimowa? Ładnie leży.

oryginał audi jaki wzór nie pamiętam

Opublikowano
Teraz, afroo. napisał:

A felga jaka szeroka? Z jakiego to modelu jest? Albo numer może masz pod ręką? ; )

Zapewne 8.5j et43 z b8ki. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, afroo. napisał:

A felga jaka szeroka? Z jakiego to modelu jest? Albo numer może masz pod ręką? ; )

9cali numer załatwie jutro

Opublikowano
14 minut temu, MaciekPL napisał:

Zapewne 8.5j et43 z b8ki. 

A jednak nie bo 9j et32 z A8 D4, ewentualnie z TT ale tam już et52 ; )

W srebrnym kolorze nie wygląda wcale ta felga, a w czerni wręcz zayebiście.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Jak wyglądają te osłony lusterek od s4? Odstają bardzo od ori obudowy czy w miarę przylegają? ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Jak wyglądają te osłony lusterek od s4? Odstają bardzo od ori obudowy czy w miarę przylegają? ?

to są oryginalne osłony, nie z aliexpress, przylegają idealnie

Opublikowano
  • Autor

jeszcze mam coś takiego

20190429_184919.jpg

Opublikowano

Piękna sztuka!!! 

Takie to można podziwiać i podziwiać!

Szerokości!

Opublikowano
10 godzin temu, popiel napisał:

9cali numer załatwie jutro

To nie będą z a4 b9? 8W0 601 025 EA AS

Opublikowano

Super autko! Powodzenia w dalszych modach ?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Adran_ napisał:

Super autko! Powodzenia w dalszych modach ?

Dziękuje✌

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.