Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak odcięcia zapłonu AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio w moim audi AVJ zauważyłem że nie ma odcięcia zapłonu, ani na postoju ani jak przeciągnę go na obrotach, przy ok 6.5 tyś obrotów kończy łagodnie jak diesel, czym to może być spowodowane??

brak jakichkolwiek błędów

Opublikowano

Masz chipa z allegro :D

Opublikowano
  • Autor

auto sprowadzone z Holandii, a ja nic nie robiłem z silnikiem

Opublikowano

Odcinka jest 6800 obr.

Opublikowano
  • Autor

no to koło tego coś kończy ale nie odcinką tylko spokojnie stopniowo zwalnia obrotami.

Opublikowano

Jak nie ma odcięcia to coś z programem. sprawdz na komputer może coś masz wpięte :)

Opublikowano

Ale nie rozumie tego tematu jak by nie bylo odciecia to krecicl by sie do 8 tys az do padniecia a jak zatrzymuje sie w okolicach fabrycznego odciecia to jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Ale nie ma charakterystycznego rututututu.... Tylko do tych obrotów i trzyma je bez odcięcia tylko na tym kończy swój obrotomierz. Nie wiem jak to opisać inaczej...

Opublikowano

I świetnie że tak ma. To oznacza że działa prawidłowo - tak ma być dla 1.8T :)

Opublikowano
  • Autor

Może ja naprawdę mam zmieniony jakiś program w kompie lub chipa? Bo kolega ta audi z takim samym silnikiem i nie ma do mnie nawet startu...

Opublikowano

Może głupie ale zmierz sobie przyśpieszenie 0-100km/h jak będzie wynik poniżej 9s to masz program jak nic.

Opublikowano
  • Autor

dziś zmierzyłem przyspieszenie ale na oponach zimowych i przy obecnych warunkach(wilgotny asfalt i na 2 biegu migające ESP) wychodzi mi 7.9sec

Opublikowano

Przy bexie w quattro powinno być 8.4 oczywiście dane książkowe..... to ciekawe ile ty masz tam kucy pochowanych pod maską.....czyżby wycieczka na hamownie cie czekała....

Opublikowano

Masz program na bank.Nie wiem jak z dokładnością pomiaru ale czas ci wychodzi lepszy niż BEX.Prawie jak ASN w manualu jeśli wierzyć danym technicznym :).No moje to tam masz okolice 200 koni.Tyle ile z tego na początek się wyciąga.

Edytowane przez mirek31071977

Opublikowano
  • Autor

delikatny błąd pomiaru na pewno jest, sprawdzę dokładnie jak będzie ładny słoneczny dzień, wizyta na hamowni będzie na wiosnę


Masz program na bank.Nie wiem jak z dokładnością pomiaru ale czas ci wychodzi lepszy niż BEX.Prawie jak ASN w manualu jeśli wierzyć danym technicznym :).No moje to tam masz okolice 200 koni.Tyle ile z tego na początek się wyciąga.

nie no bez przesady raczej do 3.0 to polotu nie ma, nie wiem jak jeździ 3.0 bo nie miałem z tym styczności

Opublikowano

Mówię o danych katalogowych. :wink: .Zdrowe 3,0 powinno mieć niskie 7 do 100.Jak masz w miarę dobry ten pomiar to te ok.pół sekundy by wychodziło więcej na tych 20-25 koniach.Tak jak masz lepiej od BEX te ułamki jak faktycznie tam masz pod 200.Musisz pojechać na hamownię wtedy będziesz wiedział co tam masz grane :wink:

Opublikowano

Przecież mówiłem, że jak nie ma odcięcia to chip z allegro lol

Zajrzyj do komputera pewnie masz coś wpięte :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.