Treść opublikowana przez edekxp
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
No jakoś ubogo, ale czasy nie są wydłużane a chyba powinny. Jakby brakowało paliwa, może jakaś nieszczelność dolotu
-
Komputer - błąd wskaźnika paliwa
Najlepiej tankować aby nie było rezerwy i aby było około 1/3 zbiornika. Odepnij na moment akumulator. Skoro masz lpg to po co ci ten zasięg, przecież nawet jak będzie pokazywać to i tak pewnie z błedem. Jak się jeździ na lpg to się patrzy na przejechane kilometry. Druga sprawa to może być wina instalacji lpg, źle wystrojona.Duże czasy wtrysku (ubogo) więc komp wylicza duże spalanie Ostania rzecz to coś uszkodzone w liczniku. Poziom pb dobrze pokazuje?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Opis był jak naprawić przeczyścić potęcjometry w czujnikach. U siebie obniżyłem zawieszenie o około 4cm i czujniki nadal dobrze działają Miałem zawieszenie oryginalne 1BA bulta 67L, tył był nisko 65cm przód 69cm klasa 0YM i 0JH Obniżyłem tylko przód i jest po równo 64,5cm przód i tył Bulta swoje waży i wiadomo na samym tyle auta plus lpg więc sprężyny się bardziej uginają. Z czasem auto wygląda jak motorówka Może z tyłu załóż sprężyny 1BA i potem zobaczysz co z przodem Poczytaj to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-all-b6-naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-swiatel/#entry1516679 U siebie miałem czasem błąd przedniego czujnika albo tylnego. Częściej się pojawiał na obciążonym aucie. Luty wyglądały dobrze, tyko były zabrudzone jakby pyłem. Wyczyszczone i brak błędów
-
Polerowanie przednich lamp
A po co lampy rozklejać? Przecież zmatowiałe są pewnie z zewnątrz, a odblaski soczewki da się wyjąć, bynamniej w ksenonie
-
Wakacje w Chorwacji
Jak jest możliwość to płacić najwięcej kartą, przelicznik wychodził w PKOBP około 56 groszy, a w kantorach 60-63grosze. Gotówka to złotówki wymienić w kantorze ale czasem lepiej na poczcie, mimo że pobierają prowizję ,ale lepszy kurs
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
I można te uszczelki dostać w Inter cars Uszczelniają też dobrze http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1522141922211-HP107_211-uszczelka-ukladu-wydechowego,scr_dItems.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1615191822131-HP107_203-uszczelka-ukladu-wydechowego,scr_dItems.html
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Wtryski lepiej hana zielona montowane pojedyńczo
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
Wymieniałem u siebie 4xel ponad rok temu i działają bez problemu
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No co ty nie da się
-
Gdzie montujecie centralki sterujące od gazu w swoich autach?
U mnie koło ręcznego w tej zaślepce
-
Własnoręczny montaż gazu, czy można ?
Można homologację też kupić, ale musi być zamontowana nowa instalacja tzn nowe części Trzeba mieć trochę pojęcia najlepiej praktykę Wychodzi taniej i lepiej bo gazownicy często odwalają lipę. Na odpowiednim forum można się sporo dowiedzieć łącznie ze zdjęciami wkrętek kolektora, montażu reduktora czy butli do jazdy do przodu. Wszystkie części nowe, stag qbox,hana acr01 butla, wszystkie przewody i opaski to koszt 1500zł
-
Audi lpg z niemiec - problem
Trochę mało wchodzi, może zawór nieodpowiedni. U siebie mam 67l i wchodzi na pusty 60l
-
BRC w 1.8T zakładać?
Czasem naprawa starej nie jest wiele tańsza od założenia nowej. Qbox hana i ac-r01 koszt około 900zł oczywiście części. U znajomego zmieniałem w subaru bo sam parownik do starej instalacji jakieś włoskiej kosztował ponad 700zł
-
BRC w 1.8T zakładać?
Nie napisałeś jaki masz gaz. Może być wina czujnika temp. w parowniku.Co do reszty pewnie mapa rozjechana lub coś z parownikiem lub wtryskami
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Ale i tak bedziesz miał błędy czy to strumiennica czy rura. Trzeba by szukać kata oryginału to pewnie 500-600 zł używka 400zł może dużo może mało. Znajomy musiał wyłączyć w sofcie DPF-a w mazdzie 6 to zapłacił 1200zł
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ja właśnie mam gałkę z A3 a mieszek oryginał.Wcześniej opisywałem
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
W 2.0 bez kata może być głośniej a sonda i tak bedzie sypać błędami. Emulator nie zawsze się sprawdza, najlepiej wyłączyć w sofcie
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Owszem lepiej wyłączyć w sofcie ale u mnie emulator działał przez ponad 4tys km.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Pisałem na przykładzie standardowej turbiny w bfb oraz zamieszczonych przez innych użytkowników logów i pomiaru na hamowni. Wiadomo małe rozbieżności zawsze są
-
Dźwięk uciekającego powietrza doładowania
Wiadomo ciśnienie spada, ale da się napompować odpowiednią wartość
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Turbinę wystarczy że tą zregenerujesz. Hamownia drogowa w miarę dobrze pokazuje ale muszą być podane prawidłowe wartości, szczególnie ciężar auta itp. Z logów masz jakieś 185KM a może i mniej. Aby mieć 200KM to doładowanie około 2200mbar i przepływ ponad 165g
-
Dźwięk uciekającego powietrza doładowania
Zdemontuj tylko osłonę plasyikową, enżektor jest przy grodzi, zaeorek pod kolektorem, ale nie trzeba go demontować
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Chyba ty źle patrzysz twoja turbina ledwo 1 bar pompuje, i to chyba ostatki sił, a co do tych 200KM to trochę odejmij tak z 15KM Zrób loga 120, myślę że 300Nm nie przekroczysz
-
Dźwięk uciekającego powietrza doładowania
enzektor zaworek
-
Dźwięk uciekającego powietrza doładowania
Nie ucieknie Nie jest normalne, ale jak podpiąłeś ciśnienie od strony filtra a dv to może przepuszczać jeżeli jeden koniec dv odłączyłeś, bo ciśnienie idzie nie z tej strony Normalnie ciśnienie dociska tą membranę i dv jest szczelny Przecież to tak samo jak podepniesz ciśnienie w miejscu przepływki i zaślepisz odmę. najlepiej sprawdzić to za turbiną, odpiąć wąż od niej i tu dać ciśnienie. olej nie bulgocze w misce Skoro masz takie modyfikacje to wiadomo dlaczego taki przepływ. Turbina ciągnie tylko pcha w powietrze zamiast w kolektor, stawiam na zawór jednostronny przy kolanku odmy lub enżektor