Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. edekxp odpowiedział(a) na Quattro B6 temat w 1.8T
  2. edekxp odpowiedział(a) na Brejdak312 temat w 1.8T
    Nie wiem jak rozumieć tył-przód zobacz tu: https://www.youtube.com/watch?v=QsiQdq7FEV8 17956 P1548 Zawór regulacji Turbo (TC) - otwarty obwód Skoro cyka to sprawdź kable wtyczkę, może czasem nie łączy 18057 P1649 4689 CAN data bus, ABS - brak sygnału > moduł ABS, przewody, dopasowanie rezystora w ECM. Sprawdź wtyczkę od ABS, może coś nie łączy
  3. Tej nie demontowałem, a miałem zamiar. Musi zostać właśnie na tą osłonę Zdemontowałem tą pionową co idzie obok turbiny
  4. Z wężami trzeba poszukać z innych aut i może dołożyć kawałek rury metalowej. Z bexa ic szukałem to nie dość że drożyzna to trudno znaleść. A przyda się dodatkowo schłodzić powietrze tymbardziej że auto po programie. Sai wyłączona w sofcie. Zdemontowałem rurę tą metalową do sai i pozostałe plastikowe. W obudowie filtra zaślepione i równoległa rura przy silniku od sai
  5. A ja na czarnym i 190km ogarnia Stag 300 ISA2,hana zielona
  6. Jaki by nie był na pewno więcej schłodzi niż jeden. Póki co czekam na przesyłkę, ale znalazłem w necie wymiary: 215x172x62. Może nie duży ale nie bedzie problemu z miejscem. Pompa sai już zdemontowana
  7. Bo gaz jest ponad dwa razy tańszy od pb
  8. Ja kupiłem z b5 2,5tdi lewy ma wyjscia w tych miejscach co z bexa. Dokupić i dopasować węże i bedzie ok. IC kupiłem za 20zł. Jak zamontuję dam fotki
  9. Kolego trochę chęci.Masz sporo tematów do poczytania na forum, wystarczy poszukać
  10. Parownik zavoli n i stag4 lub 200, wtryskiwacze też bym zmienił chociaż na fastregi
  11. 038121132D Takie coś? Do tego uszczelka http://www.secarpart.com/coolant-flange-ring-50x315mm-037121688-reinz-p-1928.html
  12. edekxp odpowiedział(a) na gregzakopane temat w 1.8T
    To nie jest tryb awaryjny od sondy kata Awaryjny to np przeładowanie itp, wtedy doładowanie spada do 1200mbar czyli lipa z mocą Interfejs trochę mój jest większy inaczej wygląda, ale zasada taka sama Trochę przesadziłeś z kosztem.Interfejs najtańszy kosztuje ponad 20zł. No chyba że nie masz laptopa
  13. Nie ma znaczenia do mocy Jeżeli ktoś ma wyłączoną sai to można zaślepić , nawet usunąć zawór kombinowany i zaślepić otwór w głowicy. Usunąć wszystkie rurki,pompę sai - auto będzie lżejsze
  14. edekxp odpowiedział(a) na gregzakopane temat w 1.8T
    Miałem też podobnie co 100km check.Kupiłem elma na bluetoocie aby telefonem sprawdzać kasować. taki emulator mi pomógł http://allegro.pl/369-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiadz-katowy-i4844988777.html
  15. Czujnik od poziomowania można przeczyścić naprawić. Miałem podobnie w środku na kółku znajdowały się jakby opiłki. Wyczyszczony przód i tył i po kłopocie Zobacz to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-all-b6-naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-swiatel/
  16. edekxp odpowiedział(a) na gregzakopane temat w 1.8T
    Piszesz o błędzie od katalizatora? Wyłączenie sondy w sofcie nie zmienia mapy, ale osobiście radzę podnieś moc i od razu wyłączenie sondy oraz sai Przecież te 150 KM słabo się odpycha Co do emulatora u mnie zadziałał mosiężny kątowy, otwór chyba 4mm Jeździłem z nim ponad 10tys km, teraz sonda wyłączona
  17. Myślałem że wszystkie B6 mają elektryczne. Przerabiałem w B5 bo mnie wisko wku.. Kupiłem nowe i też lipa. Potem kupiłem elektryczny wentylator czujnik w chłodnicy i przekaźnik.
  18. Raczej sprężyny trzeba wymienić a nie amory, odboje nic nie mają do wysokości. Widać że auto raczej równo stoi.Zmierz odległość od podłoża do rantu błotnika
  19. Może być zaślepiona jak sai wyłączona w sofcie
  20. Nie ma winiet, a płaci się na zjeździe z autostrady.Im dalej ktoś jedzie tym więcej płaci.Na pierwszej bramce pobiera się bilet
  21. Chyba nie będzie padało kretowisko - kino Stylowy (parking podziemny)
  22. edekxp odpowiedział(a) na Przemo031 temat w Audi A4 B5
    Na pewno tak nie powinno być. Zrób logi dynamiczne oraz sprawdź szczelność dolotu
  23. Gniazda się wykręca i można na klej lub silikon zakręcić
  24. Nie powinno czuć benzyne, bo niby dlaczego jak wszystko ma być szczelne.Do sprawdzenia plastikowe gniazda oraz oringi wtrysków
  25. Jakbyś założył lpg napewno robiłbyś więcej kilometrów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.