Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cinek89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kupiłem gotowe wtyczki i polutowałem kilkanaście centymetrów dalej rozprułem otuliny zabezpieczające kable aż do końca silnika dalej było ok. No właśnie też tak coś mi się wydaje że tak może być muszę zrobić zadymiarką na rozgrzanym silniku szczelność. Bo jak motor zimny i jedziesz na autostradę to przez jakieś 30 km nic się nie dzieje im dłużej jadę tym to się nasila. I coraz częściej szarpie autem no i ciągle wisi mi zbyt uboga mieszanka...
  2. Jak podłączyłem za pierwszym razem zadymiarkę to pokazało się na przewodzie do odmy nieszczelnść więc kupiłem nowy przewód zamontowałem znów zadymiarka i nic nie było widać... Właśnie muszę chyba zrobić na rozgrzanym silniku bo może pod wpływem temperatury coś się pojawia jak się wszystko rozszerzy... I zrobię te logi jak kolega mówił i podrzucę do analizy...
  3. W takim stanie były. Więc zarobiłem nowe wtyczki dalej na przewodach nie było już pęknięć.
  4. Dzieje się tak na LPG i na PB.
  5. Witam, Forumowicze potrzebuje pomocy. Po przejechaniu 30 km zaczyna szarpać autem myślałem że to wypadanie zapłonów wymieniłem świece na nowe sprawdziłem przewody do cewek. Były w kiepskim stanie więc zamówiłem nowe wtyczki przelutowałem. Ale szarpanie nie ustało. Podłączyłem zadymiarkę i wyszło że jest pęknięty przewód doodmy więc wymieniony został. Podczas jazdy po podłączeniu komputera i sprawdzenie wypadania zapłonów nic nie pokazywało. Na zimnym silniku nic się nie dzieje lekko się rozgrzeje mówię po przejechaniu 30 km zaczyna szarpać autem cyklicznie i z kilometra na kilometr coraz częściej. Po podłączeniu do komputera wyskoczyło że jest zbyt uboga mieszanka paliwa P1128-001 kod błedu 17536. Dodatkowo dołączam logi dynamiczne zrobiłem na trójce do odcięcia i podczas tego wypadania jak szarpało autem to tak samo zrobiłem to samo logi i chciałbym żebyś się to sprawdzili co może być przyczyną.LOG-01-002-033-1151.CSVLOG-01-002-033-1152.CSV pierwszy to jest podczas jazdy kiedy szarpie a drugi to jest ona trójce do od 1500 obrotów do 4500. Dodam że dzieje się to tylko przy jeździe ekonomicznej na autostradzie jak mam zapięty 6 bieg a spalanie między 6 - 11l tak się dzieje a jak dodaje mu gazu to tego nie ma.
  6. Cinek89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie potrzebuje pomocy! Pacjent a4 V6 1.8t 2004r Bex. Problem z klimą. Była dziura na systemie został usunięty przeciek czynnik nabity układ szczelny. Ale wyskakuje błąd czujnika wysokiego ciśnienia G65 podmieniłem na nowy i dalej nic. Jakieś pomysły? Może ktoś miał taki problem? Pomożecie?
  7. Ok. Powtórzę tak jak mówisz do odcinki. tu gdzie robiłem ostatnie logi było za mało miejsca. Znajdę dłuższą prostą i podeślę nowe wyniki. Mówisz że może być, czyli rewelacji nie ma,czy nie ma czym się przejmować i jeździć? A to wypadanie zapłonu na benzynie na 4 cylindrze to co może być przyczyną? takie sporadyczne może być czy coś trzeba z tym robić?
  8. Witam, dosyłam brakujące logi i proszę o analizę. 1.LOG-002-033-benzyna.CSV http://vaglog.com/log-002_033_zo6ByEC.html 2.LOG002-033-LPG.CSV http://vaglog.com/log-002_033_vYY5WE.html
  9. Ok jutro podeślę wyniki.
  10. Witam, Czy możecie ocenić logi. Miałem wypadanie i cofanie zapłonu. Na gazie palił się check engine. Byłem z tym u mechanika okazało się że odma była rozsypana co mogło powodować załączanie się checka. Po wymianie mechanik mówił że jest ok a mi wyszło tak: 1.wypadanie_statyczne_benzyna_G15,G16.CSV http://vaglog.com/log-015_016_83Ll7g4.html 2. wypadanie_statyczne_lpg_G15,G16.CSV http://vaglog.com/log-015_016_90j3md.html 3.cofanie_zaplonu_dynamiczne_benzyna_G20,G21.CSV http://vaglog.com/log-020_021_W28Ev.html 4.cofanie_zaplonu_dynamiczne_lpg_G20,G21.CSV http://vaglog.com/log-020_021_n5ImyN.html 5.turbo_dynamiczne_lpg_G115,G118.CSV http://vaglog.com/log-115_118_xTp5T.html Z góry dziękuje za pomoc.
  11. Dzięk za odpowiedzi byłem dziś na stacji diagnostycznej i gościu sprawdził mi porzadnie zawieche okazalo sie że z tyłu jest zawieszenie do roboty są luzy tuleje powybijane myślicie że to mogła być przyczyna tych drgań? zawieszenie napewno całe z tyłu zrobie i dam znać czy się uspokoił.
  12. to nic nie da rady z tym zrobić?
  13. tak na obu. nie wiem czy to ma coś wspólnego ale ostatnio wyskakiwał mi błąd czujnika skrętu koła działo się to na trasie po przejechaniu kilkuset km, byłem z tym u mechanika i powiedział ze jeździł nic mu nie wyskoczyło wiec by to zostawić i jak narazie nie wyskakuje mi ten błąd może to ma jakiś wpływ na to ze moc źle rozkłada? przy ruszaniu na mocno skręconych kołach mam tak jakby auto gubiło przyczepność ni to boksowanie/ drganie i jak prędkości nabierze jest ok.
  14. Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 1.8t bex Mam problem ze podczas jazdy przy 140km/h samochód wpada w w lekkie drgania po przekroczeniu 160km/h ustają drgania. nie mam już pomysłu na to co jest tego przyczyną. dzieje się to na oponach letnich jak i zimowych do tego opony zimowe nam na innych felgach co zimowe. Byłem z tym u mechanika ustawił zbieżność i dalej to samo sprawdził zawieszenie i mówił ze jest ok choć części są różne nie jednej firmy może to ma wpływ? :-/ niedawni robiłem przegląd i kazałem diagnoście szczególnie zwrócić na to uwagę mówił o delikatnym luzie na prawym wahaczu ale tak mały że szkoda tego jest ruszać. Panowie pomocy nie wiem już co z tym robić jak kupiłem auto to tego raczej nie było jak dobrze pamiętam, a podczas jazdy w trasie to strasznie to denerwuje.
  15. Dzięki Ci bardzo za odpowiedź, spoko link mi podesłałeś idealnie opisana regeneracja teraz muszę tylko znaleść jakąś miejscówkę i wziąć za robotę. Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.