Treść opublikowana przez edekxp
-
Zamek bagażnika - otwiera tylko z pilota
Było wielokrotnie omawiane.Wymiana blaszki w silniczku zamka i problem z głowy
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
To tanio znalazłeś, większość po około 200zł AUQ to są identyczne wtryski jak w bex, mam takie w A3 (te same numery) 06a906031ba Są one w silnikach AUQ,AUM,ARX,ARY
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Wtryski zamontować bardziej pionowo i skrócić węże (wtysk-kolektor) Co do logów to mieszanka uboga trzeba poprawić strojenie U siebie mam tak:
-
katalizator check engine!
Turbina lepiej pracuje, swobodny przepływ spalin to samo co wstawienie DP
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
Z bexa nie są takie tanie. Można z A3 lub skody RS silnik AUQ to są te same wtryski tylko tańsze Kupiłem za 100 z listwą.Listea wiadomo niepotrzebna bo inna.
-
błąd 00819 czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji pytanie
Nie koniecznie luźny bo jest napinacz ale może pasek jest stary.Miałem podobnie bez klimy jak zimny silnik to piszczał pasek. Po wymianie na nowy cisza
-
katalizator check engine!
U mnie emulator działał ponad 1.5 roku. Kątowy z otworem około 4mm.Koszt około 30 zł nie majątek można spróbować
-
katalizator check engine!
Albo wstawiasz DP albo usuwasz środek kata. Można zastosować emulator na drugą sondę.U mnie działał. Później można podnieść moc i przy okazji wyłączyć sondę
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Nic inaczej odme masz za wryskami lpg, dlatego nie widać Poszukaj metalowej rurki odmy przy grodzi i namacaj dalej w kierunku bloku kolanko odmy. Zobacz tu http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement zdjęcie 10, obok termostatu widać trochę kolanko odmy Swoją drogą zmień te wtryski (elektrozawory) lpg i zamontuj np hany lub baracudy Zamontować np tak:
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
33+02, 20 + 115
-
Brak mocy na PB POMOCY !
Pewnie masz jakąś nieszczelność i ciągnie lewe powietrze.Sprawdź najlepiej kompresorem.Czasem może być dziurawa membrana w serwie
-
Klima nie startuje dziwny problem.
Jedź do nabicia klimy. Przed nabiciem odciągają czynnik i wtedy wiadomo ile go było. U mnie było coś około 200 a powinno być ponad 500
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Trzeba opaski rozgiąć i rozpiąć, one są jednarozowe. Kupić zwykłe zakręcane śrubokrętem i założyć
-
Klima nie startuje dziwny problem.
Nie
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jak zmieniłem u siebie same sprężyny przód, a amory stare to nawet 1mm nie siadło Sprężyny były 1BA a zmieniłem na 1BE tej samej klasy wagowej
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Właśnie wystaczy spiłować płaszczyznę zawiasu co się przykręca do drzwi. Kolor czerwony w zawiasie Ja spiłowałem chyba 0,5mm a dużo dało
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Raczej podniesienie drzwi na dolnym zawiasie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czekamy na foto, aut było sporo
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Trzeba by zmienić sprężyny na inną klasę wagową, to się bardziej ugną, tylko na jaką
-
Brak mocy na PB POMOCY !
Dlaczego robiłeś remont?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Może trzeba tył podnieść. Masz lpg więc pewnie butla obciążyła auto i tak teraz jest. Miałem podobnie tylko zawieszenie 1BA. Przód zmieniłem na 1BE i jest równo po 65cm przód i tył Myślę,że u ciebie tył jest niżej niż 65cm Było tak: Jest tak:
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Jeżeli pytasz o górny to wiadomo drzwi trzeba podeprzeć. Zawias odkręca się od drzwi i rozkłada na dwie części - ta druga zostaje przy słupku Można i tak ale moim zdaniem szczelina pomiędzy drzwiami się pomniejszy, a powiększy się pomiędzy błotnikiem Drzwi z czasem opadają (zużywają się zawiasy) więc trzeba je podnieść zbliżając górną częśc drzwi do błotnika, ale wiadomo każdy robi jak chce
-
jaka grubosć sworznia
Może i swożnie się różnią, ale chyba kiedyś zakładałem wahacz z b5 tylko tulejkę skróciłem. Dawno było
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Miałem podobnie. Regulowałem ramkę oraz zamek - nic nie dało Drzwi trochę były opadniete i szumiało jakby góra drzwi przednich lub tylnych. Dopiero podpiłowałem cześc zawiasu górnego w drzwiach kierowcy i pomogło Drzwi poszły do góry potem regulacja zamka i jest ok. Dodam że wcześniej trzeba było mocniej trzaskać aby się zamknęły dobrze. Teraz jest o wiele lepiej i lżej się zamykają
-
jaka grubosć sworznia
Swożeń jest taki sam B5,B6, różnica tylko na długości tulejki - tu gdzie przykręca się widełki amora Reszta zawieszenia bez zmian