Treść opublikowana przez edekxp
-
Termostat ALT 2.0
Termostat do 2.0 i 1.8T taki sam Taki: http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3030313522310-TH6842100J-O15507-termostat-cieczy-chlodzacej.html nr. 06B121111 opis wymiany w 1.8T, w alt pewnie podobnie http://www.audiworld.com/tech/eng106.shtml
-
Jaki ściągacz do sworzni wahaczy?
Przy wymianie amora nie trzeba tych sworzni wybijać.Przy przegubie jeden wystarczy.Nie odkrecasz do końca nakrętki a potem jakaś rurka i młotek. Nie siedzi to jakoś mocno. Owszem taki ściągacz przydaje się Najgorszy problem to wybicie śruby która przestrzela górne wahacze.Jak nie było on nowości rozbierane to tylko palnik pomaga.
-
Jaki ściągacz do sworzni wahaczy?
Wystarczy młotek, jak je wybijasz to znaczy że do wymiany.Tylko z tymi przy zwrotnicy czasem są problemy.Reszta schodzi bez problemów. Nie wiadomo czy ściągacz podejdzie w tym miejscu. Może być yato taki widelec aby udeżyć młotkiem
-
Termostat ALT 2.0
Wkładu nie dostaniesz ale za prawidłowe działanie odpowiada jeszcze grzałka, co jest w obudowie. Częstą usterką jest brak połączenia z grzałką lub zgubiony oring. Da się to naprawić, było już na forum
-
Termostat ALT 2.0
Nie, bo to nie jest taki zwykły termostat
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Nie ma to jak pusty kat.Wygląda oryginalnie i wszystko pasuje.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Bardzo tanio.Za samo napełnienie trzeba zapłacić ze 150zł
-
1.8T ANB szarpie na lpg
czerwony ogarnie 200KM, mam czarny i 190KM ogarnia
-
Proszę o analizę logów 1,8T AWT
I wszystko jasne
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zależy jaka kasa
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Czyżby dsmic lepiej sobie radził
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
OK
-
Proszę o analizę logów 1,8T AWT
Wtrysk leje pewnie. Skoro wypada 3 gar to czemu zmieniałeś 4-1 Czasem pomaga przeczyszczenie hanek np benzyną ekstrakcyjną Te pewnie już wysłużone i trzeba wymienić na nowe, może barakudy
-
[A4B6 1.8TBFB] prośba o analizę logów dynamicznych
Benzyny brakuje szczególnie powyżej 4000 obr. Wymień filtr paliwa Na lpg jest lepiej ale przepławka trochę za mało mierzy i trzeba zmniejszyć mnożnik do 3000 obrotów, bo zalewa Szczelność do sprawdzenia czwarty cylinder cofa mocniej zapłony, do sprawdzenia cewka, świeca Ogólnie nie ma tragedii wyczuwalnego spadku mocy nie powinno być. Turbina wstaje przy 2500 obr., mogło być lepiej może przyzwyczaiłeś się do auta Ogarnij lpg i pb i zrób program
-
Zmiana silnika z 1.6 na 1.8
Chcesz silnik 1.8T? Silnik nie jest tani.Do tego cały osprzęt; turbo,IC,sprężarka klimy pewnie też,wiązka elektryczna,cewki, ECU Pewnie skrzynia też inna i sprzęgło Kupa roboty i kasy.Sam silnik około 4000 zł raczej nieopłacalne, sprzedaj auto i kup 1.8T+Q http://allegro.pl/silnik-1-8t-163-km-bfb-audi-a4-b6-b7-167tys-km-i5058381396.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-silnik-1-8t-bex-skrzynia-czesci-swap-i5046837448.html
-
dziwny dźwięk podczas uruchamiania silnik
Czasem wystarczy wymienić filtr paliwa pb
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wezmę ale nie mam kabla do b7
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
Mam też podobnie.W serwisie wymieniony rozrząd przy 170tys.Ja wymienię przy przebiegu około 300tys (zostało 40tys)
-
Zamiennik katalizatora
Nic głośniej, fajniej turbo słychać
-
Zamiennik katalizatora
To jest najlepszy sposób. Jeżdżę tak już ze 3 lata i wszystko ok.Po co płacić kasę za kawałek rury
-
17733,34,35,36 Bledy vag
Kompresor i sprawdzenie szczelności najlepszy sposób
-
17733,34,35,36 Bledy vag
Może reduktor puszcza w kolektor i dlatego strzela. Wypal gaz i zobacz
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Daj foto
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Raczej obwód otwarty, czyli brak napięcia 12v
-
Podświetlenie kontrolek licznika
Zrób test zegarów, chyba też jest sprawdzenie kontrolek