Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Termostat do 2.0 i 1.8T taki sam Taki: http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3030313522310-TH6842100J-O15507-termostat-cieczy-chlodzacej.html nr. 06B121111 opis wymiany w 1.8T, w alt pewnie podobnie http://www.audiworld.com/tech/eng106.shtml
  2. Przy wymianie amora nie trzeba tych sworzni wybijać.Przy przegubie jeden wystarczy.Nie odkrecasz do końca nakrętki a potem jakaś rurka i młotek. Nie siedzi to jakoś mocno. Owszem taki ściągacz przydaje się Najgorszy problem to wybicie śruby która przestrzela górne wahacze.Jak nie było on nowości rozbierane to tylko palnik pomaga.
  3. Wystarczy młotek, jak je wybijasz to znaczy że do wymiany.Tylko z tymi przy zwrotnicy czasem są problemy.Reszta schodzi bez problemów. Nie wiadomo czy ściągacz podejdzie w tym miejscu. Może być yato taki widelec aby udeżyć młotkiem
  4. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Wkładu nie dostaniesz ale za prawidłowe działanie odpowiada jeszcze grzałka, co jest w obudowie. Częstą usterką jest brak połączenia z grzałką lub zgubiony oring. Da się to naprawić, było już na forum
  5. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Nie, bo to nie jest taki zwykły termostat
  6. Nie ma to jak pusty kat.Wygląda oryginalnie i wszystko pasuje.
  7. Bardzo tanio.Za samo napełnienie trzeba zapłacić ze 150zł
  8. czerwony ogarnie 200KM, mam czarny i 190KM ogarnia
  9. Czyżby dsmic lepiej sobie radził
  10. Wtrysk leje pewnie. Skoro wypada 3 gar to czemu zmieniałeś 4-1 Czasem pomaga przeczyszczenie hanek np benzyną ekstrakcyjną Te pewnie już wysłużone i trzeba wymienić na nowe, może barakudy
  11. Benzyny brakuje szczególnie powyżej 4000 obr. Wymień filtr paliwa Na lpg jest lepiej ale przepławka trochę za mało mierzy i trzeba zmniejszyć mnożnik do 3000 obrotów, bo zalewa Szczelność do sprawdzenia czwarty cylinder cofa mocniej zapłony, do sprawdzenia cewka, świeca Ogólnie nie ma tragedii wyczuwalnego spadku mocy nie powinno być. Turbina wstaje przy 2500 obr., mogło być lepiej może przyzwyczaiłeś się do auta Ogarnij lpg i pb i zrób program
  12. edekxp odpowiedział(a) na Aric122 temat w 1.8T
    Chcesz silnik 1.8T? Silnik nie jest tani.Do tego cały osprzęt; turbo,IC,sprężarka klimy pewnie też,wiązka elektryczna,cewki, ECU Pewnie skrzynia też inna i sprzęgło Kupa roboty i kasy.Sam silnik około 4000 zł raczej nieopłacalne, sprzedaj auto i kup 1.8T+Q http://allegro.pl/silnik-1-8t-163-km-bfb-audi-a4-b6-b7-167tys-km-i5058381396.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-silnik-1-8t-bex-skrzynia-czesci-swap-i5046837448.html
  13. Czasem wystarczy wymienić filtr paliwa pb
  14. Wezmę ale nie mam kabla do b7
  15. Mam też podobnie.W serwisie wymieniony rozrząd przy 170tys.Ja wymienię przy przebiegu około 300tys (zostało 40tys)
  16. edekxp odpowiedział(a) na bajer1111 temat w 1.8T
    Nic głośniej, fajniej turbo słychać
  17. edekxp odpowiedział(a) na bajer1111 temat w 1.8T
    To jest najlepszy sposób. Jeżdżę tak już ze 3 lata i wszystko ok.Po co płacić kasę za kawałek rury
  18. edekxp odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Kompresor i sprawdzenie szczelności najlepszy sposób
  19. edekxp odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Może reduktor puszcza w kolektor i dlatego strzela. Wypal gaz i zobacz
  20. Daj foto
  21. Zrób test zegarów, chyba też jest sprawdzenie kontrolek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.