Treść opublikowana przez edekxp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Jaki akumulator kupić do Audi?
No właśnie- Jaki akumulator kupić do Audi?
Osobiście już nigdy nie kupię Centry, Exide to też ich produkt Po gwaracji padają jak muchy a nawet wcześniej Miałem Futurę 2 razy znajomi inne ich produkty. teraz kupuję akumulatory co mają odkręcane korki- Który laptop wybrać?
No właśnie, nawet jakiś zwykły Pentium x2 lepiej chodzi niż AMD Laptopa kupuję się na jakiś czas więc warto kupić coś lepszego- Który laptop wybrać?
Ja bym nie brał z żadnym procesorem amd Może być super hiper itp ale do intela zawsze mu brakuje http://pclab.pl/temat/AMD.A6-6310.Beema.test,60341- Pytanie do posiadaczy FMIC (czujnik temp. zewnętrznej)
Moim zdaniem trzeba czujnik zamontować np w kratce halogenu, tak jak np w A3- Pompa paliwa 1.8t 163km
No właśnie, u mnie był jeszcze oryginał z 2003r- Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Nie jest to takie proste. Trzeba zmienić odpowiednie bity w sofcie- Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
też tak myślałem ale chyba za mało miejsca- Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Nie demontowałem tunelu. Wystarczy kawałek sztywnego drutu aby przeciągnąć przewody- Jakie felgi 16 kupić?
Kupiłem ostatnio takie tylko do A4 (7j ET42) Te z A3 są węższe- B6 163 hp 2002r złe obroty silnika i check pomocy!
Sprawdzić szczelność i będzie wiadomo- Pompa paliwa 1.8t 163km
U mnie po wymianie fitru również było słychać ale filtr nie pompę. Po kilku dniach uciszyło się.Teraz cisza- Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
U mnie dawał radę przez 2 lata, czasem był błąd grzałki Nadal przykręcony ale sonda wyłączona- Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Właśnie dlatego zadałem pytanie poco płacić za kawałek rury czasem krzywo pospawanej, skoro można kata opróżnić- Buczenie po przekroczeniu 2tys. 1.8t Q
dv do sprawdzenia, wymiany- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wpadaj dziś do mnie jak chcesz- Buczenie po przekroczeniu 2tys. 1.8t Q
A zawór jest z prawej strony filtr też- Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Jaki rezonans? Kolego jeżdżę już 2 lata na tym i nic nie słychać i żadnych rurek nie trzeba wstawiać, bo niby po co.- Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Powiedźcie jaka jest różnica wstawienie DP i wywalenie środka z kata. Po co kombinować jak wystarczy środek kata wypruć i wygląda jak oryginał i działa tak samo Może ktoś ma sprawnego kata i go odsprzeda to rozumiem, ale i tak pewnie cena będzie podobna jak kupno DP- Buczenie po przekroczeniu 2tys. 1.8t Q
Sprawdź szczelność, nie masz wrażenia że auto gorzej ciągnie Najlepiej logi dynamiczne zrobić- Buczenie po przekroczeniu 2tys. 1.8t Q
Może turbina, ale piszesz że z lewej strony, chyba że się przenosi Trzeba sprawdzić szczelność, może ciśnienie ucieka i taki odgłos inżektor,zawór odmy itp- Wymiana sprzęgła wiskotyczne "visco"
Kup wentylator elektryczny i zamontuj, do tego czujnik w chłodnicy Przerabiałem to u siebie w B5, po wymianie nowego sprzęgła wisko nadal kręciło. Auto chodziło jak samolot taki huragan pod maską Po zamontowaniu elektrycznego spokój na lata- [B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Coś to dziwne z tym twoim trybem serwisowym. Jest tryb awaryjny i tu check i doładowanie 0.2bara. Łukasz13 wiesz o co chodzi? Tak z ciekawości- [B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Szczelność najlepiej kompresorem, wtedy wyjdzie czy dv nie puszcza i reszta czy szczelna. Co z tym softem zmieniane czy nie.Cofa zapłony bo problem z pomiarem przepływomierza lub pompą paliwa - Jaki akumulator kupić do Audi?