Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniazdo zapalniczki z tyłu B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z uwagi potrzeby czasem podłączenia telefonu lub laptopa do zasilania z gniazda zapalniczki zrobiłem gniazdo z tyłu.

Wygodniej podłączyć jakieś urządzenie pasażerom z tyłu.

Podłączyłem przewody do przewodów oryginalnej zapalniczki z przodu:

czerwony +

brązowy -

IMG_20140603_190320_zps97bd05e4.jpg

IMG_20140603_190540_zps57b19e03.jpg

IMG_20140603_190738_zps7118f674.jpg

Następnie przewód przełożony w tunelu obok ręcznego.

Po wyjęciu popielniczki wyjąłem ten plastik (jest na zatrzaskach) i zrobiłem otwór na gniazdo

IMG_20140603_191319_zps88bd4bf8.jpg

Gniazdo kupiłem w sklepie elektronicznym takie:

GNIAZDO%20ZAPALNICZKI.jpg

Innych nie mieli.Zamontowując je takie to trochę niezbyt estetycznie by wyglądało.

Postanowiłem trochę zmodernizować.Przyciąłem brzegi i oszlifowałem na okrągło.

Dodatkowo mając dorabiany kiedyś spray w kolorze tapicerki (swing) pomalowałem gniazdo oraz ten plastik z otworem

IMG_20140603_191329_zps5c43253a.jpg

IMG_20140603_191402_zps2307062e.jpg

Podłączenie przewodów do gniazda

IMG_20140603_192646_zps1520c690.jpg

Końcowy wygląd:

IMG_20140603_193151_zps3e451d32.jpg

Może opis komuś się przyda

Opublikowano

super,tez mysle nad tym ale zabrac sie nie umiem:)

Opublikowano

Good job!

Ja jednak miejsca na nowe gniazdo szukałbym w podstawie (stopce) podłokietnika...

P.S.: Gdzie w LZ niewielką ilość farby w kolorze "fabrycznym" nabijają do puchy tzn. spray'a?

Opublikowano

koło D.H łukasz jest taki sklepik autolkiery , pytaj o Huberta:decayed:

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

własnie to jest to tylko teraz jest przebudowa ale sklep działa dalej

Opublikowano

Super wyszło też mam zamiar coś takiego wymodzić.

Opublikowano

Darek robi na zamowienie:)

Opublikowano
Darek robi na zamowienie:)

Se sam dłubnę tylko z czasem kiepsko. :grin:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Dobra robota z tyłu też potrzebne lapka tablet a chociażby tel naładować bardzo mi się podoba teraz nie(zima) ale na wiosnę kto wie chyba zwinę ci pomysła ;)

Opublikowano

A jakby gniazdo pozyczyc od passata b6?on ma w oryginale z tylu chyba...

Wysłane z G2

Opublikowano

Fajnie, że to znalazłem, strasznie brakowało mi gniazda z tyłu :) części zakupione i jak chwila czasu będzie to zabieram się za robote. Czy musiałeś demontować cały tunel? czy udało się kable przeciągnąć bez demontażu?

Opublikowano
  • Autor

Nie demontowałem tunelu.

Wystarczy kawałek sztywnego drutu aby przeciągnąć przewody

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

dzięki, zobaczymy jak to mi wyjdzie.

Opublikowano

fajnie by, to wygladalo z czerwonym podswietleniem :wink:

Opublikowano
  • Autor

fajnie by, to wygladalo z czerwonym podswietleniem :wink:

też tak myślałem ale chyba za mało miejsca

Opublikowano

a jakby uzyl np;gniazda z innego audi,cos jak to :wink:

$_57.JPG

Opublikowano

gniazdo zamontowane i nawet działa :D dzięki kolego za pomysł, 12zł plus 30min roboty i tyle radości :P

Opublikowano
  • Autor

Daj foto

Opublikowano

jak zrobie to dodam. Ale mam zrobione identycznie jak Ty, tylko, że czarne bo mam soul. ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Skąd jeszcze można wziąć napięcie w tunelu bo nie zbyt mi pasuje z zapalniczki bo mam już do tych kabli podłączone gniazdka USB A chciał bym też z tyłu zrobić gniazdko 42586d179f60448d.jpg

Edytowane przez GRESTA88

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.