-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka dotarła wczoraj,zadowolony jestem z ekspresowej przesyłki. Dzięki Marcin
-
Włączający sie wiatrak
Witam, Co moze byc przyczyna samowlaczajacego sie wiatraka ktory rozladowuje mi aku.? Wczoraj zaparkowalem auto pod wieczor,dzis idac do niego o godzinie 10 wlaczony byl wiatrak .Co moze powodowac taki stan rzeczy?padniety czujnik temp.cieczy?,zwarcie?,...???
-
chyba zbyt mały aku?!
hmm,według wlepki powinienem miec 70Ah ( J0L)
-
chyba zbyt mały aku?!
Czesc Pada mi aku i chyba trzeba bedzie sie rozgladnac za nowym.Dzis zauwazylem ze mam tylko 50ah,wydaje mi sie za maly.Co o tym sadzicie?.Jakie wy macie w swoich 1.8T.
-
problem z odpaleniem,odtwarciem i zamknieciem
Czesc kurde,dzis podchodzac do auta nie moglem otworzyc go z pilota(zero reakcji).Po przekreceniu stacyjki na zaplon kontrolki sie swieca(np.radio juz nie),i zero reakcji nawet nie zakreci! Na drugim kluczyku to samo.Teraz auta zamknac nie potrafie. Co moze byc przyczyna?? aku?,immo?...Jakies pomysły?
-
Trzaskająca Lewa Wycieraczka B6
identyczny przypadek mialem! Ja pozbylem sie "spojlera"wycieraczki i teraz git malina
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
super,tez mysle nad tym ale zabrac sie nie umiem:)
-
Stuka jak jadę po bruku, zawieszenie ok.
Sprawdz czy poduszka pod silnikiem nie jest luzna(u mnie byly takie same objawy).
-
Szarpaki nie wykazały luzów, a puka jak cholera
czesc,mialem podobny przypadek.Na diagnostyce wszystko ladnie pieknie,zawiecha OK,a stuki nadal byly.Jeden z warsztatow po ogledzinach stwierdzil ze mam do wymiany wahacze gorne i 2 dolne.Nie dawalo mi to spokoju bo przeciez bylem na szarpakach itp.i bylo OK.Inny mechanior doszedl do tego,okazalo sie... luzna poduszka silnika !!! Sprawdz ten element!!!
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
pewnie tak jest czarny,poszukam innej mapki.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
widze ze bez picia nie ma zycia:decayed: na szczescie wodka nie smakuje mi (czasami tylko:decayed:)
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
w ustawieniach zmienilem na jezyk polski lecz lektor nadal angielski,jakies inne pomysły?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Witam,czytajac ten watek,zrobilem jak piszecie(nagrana mapa czechy-polska 2013-2014 DX,oraz spolszczenie) i chyba wszystko dziala:decayed: Z tym że: u mnie napisy sa polskie(cale menu) lecz lektor angielski.Mapa nie przetestowana do konca bo nie chcialo mi sie wyjezdzac na glowna droge(moze dlatego pokazala sie informacja iz jestem poza glowna droga).Mapa pokazuje moje miasto,wyszukuje np.dostepne stacje paliw z odleglosciami itp.wiec mysle ze bedzie hulac.Pozdro
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
A5 klasa sama w sobie.Gratki zakupu,bezawaryjnosci zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1. 00561 (Kody błędów) Dopasowanie składu mieszanki Wartość skrajna adaptacji nieosiągnięta (na biegu jałowym) 00561 - błąd będacy wynikiem błędów 00525 i 00533, możliwe przyczyny - Niska jakość paliwa Niskie ciśnienie paliwa 1. P1325 17733 (Kody błędów) Regulacja spalania przeciwstukowego, cyl. 1, osiągnięta granica regulacji. 17978 Sterownik silnika zablokowany. 16705 Czujnik obrotów silnika (G28). Niezrozumiały sygnał. Górna wartość skrajna przekroczona Tyle udało sie rozszyfrowac