Treść opublikowana przez kasiat
-
Zmieniarka cyfrowa
hej ja mam yatoura i polecam jakość muzyki porównywalna do płyt CD bierz śmiało pozdrawiam
-
Montaż czujników cofania - pytania
I jak zamontowane? Jak nie kiedy masz zamiar? Po montażu daj znać mam małe pytanko
-
Rysujacy sie schowek pasazera
U mnie 2002 i problem nie występuje hmm może poprzedni właściciel wymienił na 2004 jak tak to dzięki
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
Znajomy ma chwali sobie. Ciekawe czy serio czy wstyd mu się przyznać że ma problemy po przekładce
-
Chromowana gałka Concert 2
Też mi się podobają ale widzę że dużo się nie dowiedziałeś a szkoda
-
Jaki model radia do a4 b6 2002r
a4 b6 2002r radio concert 2 ale z nalepki na książce serwisowej wychodzi że powinno być inne
-
Plastiki oraz ogólna jakość wnętrza
Miało wyjść a wyszło .....
-
Audi a4 b6 Podpięcie do radia usb
A jaki emulator do radia concert 2 i dlaczego akurat ten a nie inny bo jest tego na necie trochę
-
Śmierdząca klimatyzacja
Ale dziś u ojca w b5 śmierdziało z klimy takim hmmm kurzem stęchlizną okropność a najgorsze jest to że powiedział że teraz nic nie będzie robić (dopiero na wiosnę ma zamiar porobić przy aucie) od czego ma zacząć żeby pozbyć się tego smrodu?
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Dobra robota z tyłu też potrzebne lapka tablet a chociażby tel naładować bardzo mi się podoba teraz nie(zima) ale na wiosnę kto wie chyba zwinę ci pomysła
-
[B6 AWX] Mam 2x elektryczne szyby chcę mieć 4x elektryczne szyby
Swoją drogą wszystko fajnie ,fajne autko przyjemna jazda i nagle widzisz korbki w tyle szok
-
Podświetlenie kubka i wizytownika
Możesz też kupić na alledrogo nie ori (chłopaczek sam robi) ktoś pisał że nawet się spisują cena ok 70 zł
-
pokrętła radia concert a4 b6
Chromowane gdzie można dostać?
-
Bagnet miarka oleju
Jest to prawda ze są dwa bagnety, jeden pomarańczowa końcówka drugi czarna, długość też inna. O co chodzi?
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Idzie coś w tym temacie czy umarło śmiercią naturalną ?
-
Odkurzacz pod zapalniczke/akumulator
Szkoda kasy na takie dziadostwo jak odkurzać to na całość a nie po łepkach
-
Czym usunąć klej po taśmie dwustronnej na desce rozdzielczej B6
Absolutnie nie używaj white spirith jak ktoś radził ani żadnych zmywaczy do paznokci czy innych świństw które uszkodzą ci deskę, lepiej ciepła woda trochę mydła i szorowańko ale delikatnie
-
Wyrzucanie płynu do zbiornika
Wczoraj na zakupach jakieś dziwne buczenie przy skrętach podjechałam do domu sprawdzam zbiorniczek a tam na dnie trochę płynu i piana (sitko na miejscu) ojciec miał ten sam problem ale wB5 rok temu wtedy wlał uszczelniacz Prestone i po problemie do teraz ma wszystko oki wiec postanowiłam też dolać Prestona oby pomogło będę sprawdzała stan w zbiorniczku
-
środek do uszczelnienia maglownicy
W samochodzie ojca a4 b5 był lany Prestone pomogło ojciec chwali go a było to jakiś rok temu
-
Folia na cały samochód Gold
A może jakiś odcień różowego do tego jakieś wstawki czy cuś
-
a4b7 zarowka popielniczki
Na jaką diode wymieniłeś bo u mnie też świeci ledwo ledwo a chodzi mi żeby podświetlanie było mocne
-
Jak zreanimowac kolor wnetrza swing
I jak malowałeś jak to wyszło? jak malowałeś to jakimi farbami? mi też by się przydało pomalować tunel ale trochę się boje jak to wyjdzie a może lepiej będzie kupić nowy tunel
-
Czy jest mozliwosc wyciagniecia przyciskow z kierownicy?
Napisz jaka to kierownica?
-
Drewno odprysk
Fajnych masz przyjaciół nie szanują twojej OOOO ja bym mu .... wyrwała
-
Podświetlenie wizytownika i kubka
Chcesz podświetlanie to na alledrogo widziałam 70 zł jakiś chłopak robi to na wzór ori zastanawiam sie czy dam rade sama sobie zamontować też ostatnio wymieniłam na chromowane ale bez podświetlania