-
Wtryskiwacz sterujący podłączenie
90ohm na obu. Bo zamieniałem już.
-
Wtryskiwacz sterujący podłączenie
Cześć. Mam błąd w silniku AFN 00542 czyli wtrysk. Podmienialem i nic. Na jednym z przewodów w kostce dochodzi 12v a drugi to ma być masa? Chce szukać pokolei.
-
Wtryskiwacz sterujący podłączenie
Cześć. Mam błąd w silniku AFN 00542 czyli wtrysk. Podmienialem i nic. Na jednym z przewodów w kostce dochodzi 12v a drugi to ma być masa? Chce szukać pokolei.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Audi a4b7 2.0 tdi blb. Wymaiana oleju więc: -Castrol Edge turbo diesel fst 5w-40 - filtr oleju dobry ile będzie mnie to kosztowało? Pozdrawiam
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Fakt nie napisałem o tym na początku wątku. Zapomniałem :/ to przez nerwy. Przepraszam Autko działa jeździ jak powinno. Jak się okazało winny był dwumas. Rozsypał sie w drobny mak aż zblokowało wszystko. Wymienione na nowy zestaw dwumas wraz ze sprzęgłem śmiga aż miło. Tylko sprzęgło teraz przy daleko bierze blizej podlogi ale trzeba sie przyzwyczaić.
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
No słychać to było dwumase i bujało karoserią. Ale że stanie to nikt się nie spodziewał. No to czekam aż mechanik zmieni i zobacze jak bedzie chodził.
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Po naładowaniu aku i przeczyszczeniu styków, kabli sytuacja sie nie zmieniła auto nie pali. Zaprowadziłem do mechanika i diagnoza wstepna to dwumasa sie rozsypała i zblokowała wsio. Wymieni to napisze czy wszytsko dobrze chodzi. Dziękuje za zainteresowanie się tematem.
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Bezpieczniki przy nogach sprawdziłem. Zegarek wlasnie sie resetuje przy każdej próbie odpalenia. Bede wszystko sprawdzal. Póki co dziekuje za szybkie odpowiedzi.
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Miernikiem sprawdziłem aku bez kluczyka bylo12.2v po przekręceniu na zaplon 12.1v. W czasie próby odpalenia nie mialem drugiej osoby. Niedługo sprawdzę.Gdzie szukac tego oczka masy do silnika? Dojde od maski?
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Ok niedługo sprawdze i dam znać co wyszło.
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Podpinaliśmy pod kable już i to samo. Teraz podlączyłem pod prostownik niby i sie ładuje. możliwe że aku jesli nie pali na kable i na pych?
-
nie można uruchomić silnika, rozrusznik nie działa.
Witam, panowie audi mnie zawiodło. Normalnie jechałem zgasiłem, poszedłem sobie, wróciłem chce odpalić i cyk i nic. Przekrecam na zapłon kontrolki sie zapalają, chce odpalic tylko "cyk" kontrolki gasną i nic. Puszczam kluczyk i kontrolki sie zapalają znowu. Co mnie zaciekawiło to to że zegarek sie resetuje przy kazdej próbie odpalenia. A poza tym....juz mnie krew zalała mysle rozrusznik może i na pych go (wiemm że nie można ale trudno). Też nie odpala. Panowie co może być? niedługo go zaciągne do mechanika ale narazie nie mam jak więc pomyślałem że napisze może ktoś coś podpowie.
-
Polecane opony letnie
Witam panowie. Auto to a4 b7 avant. Felgi to 7Jx16H2 ET35. Które oponki myslicie beda lepsze? http://allegro.pl/4x-opony-letnie-215-55r16-g-michelin-kormoran-97w-i5061672904.html http://allegro.pl/4x-215-55r16-93v-dayton-d320-warszawa-i5132219437.html Czy może wybrac rozmiar 205/55?
-
Jaki producent felg
No właśnie to moje felgi które mam. Mówisz chińczyk jednak? Chce je sprzedać.
-
Jaki producent felg
Witam, mam problem bo nie wiem jaki to jest producent tych felg. Może ktoś dojdzie po zdjeciach, bo ja nie potrafie. Czy to chinszczyzna? http://albumo.pl/images/2015/02/25/1.jpg http://albumo.pl/images/2015/02/25/2.jpg http://albumo.pl/images/2015/02/25/4.jpg http://albumo.pl/images/2015/02/25/5.jpg http://albumo.pl/images/2015/02/25/6.jpg http://albumo.pl/images/2015/02/25/7.jpg http://albumo.pl/images/2015/02/25/11004270_796988810391676_2145998344_n.jpg
blueboys16
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta