Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koziol1006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam poszukuje nr uszczelki pomiedzy egr a kolektorem dolotowym to ta ktora wchodzi w ten rowek egr-u auto to b6 nr vin VAUZZZ8E92A184723 1.9 tdi AVB
  2. Witam prosze o wycene zestawu rozrzad caly komplet tj pompa wody itp interesuje mnie nie jakis badziew rzecz jasna
  3. Czyli najlepiej brac z b7 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. Witam zauwazylem ze schowek ilekroc ktos wsiada i dotknie np spodniami , noga cY cYms innym to zaraz pozostawia to po sobie slad, mam audi z 2002 r i czy w nowszych rocznikach czy b7 tez tak latwo to porysowac ? Bo moj schowek wyglada opłakanie i mysle nad zmiana ale czy wlasnie jest sens?
  5. koziol1006 odpowiedział(a) na koziol1006 temat w Audi A4 B6
    No wlasnie nie moge znalezc Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. koziol1006 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam , chce zalożyc hak do a4 b6 z 2004 r i w jednej firmie mowia ze trzeba dodatkowo modul a w innej ze nie trzeba to w koncu jak to jest i co sie stane jak zamontuje hak bez modulu - bedzie wywalal błędy? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  7. koziol1006 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Mam pytanie czy schowki pasazera sa takie same w b6 cabrio i b6 avant -ten pod listwa przy dekorze pasazera
  8. czyli po glinkowaniu cleaner i potem jakiś wosk musze nabyc a co w dobrych pieniadzach do odsmolenia radzicie
  9. a czy próbował ktos autoglym super resin polish , dostałem w prezencie z Anglii i ciekawi mnie czy się nada
  10. Chce kupić takie radyjko Pioneer DEH-X5600BT i mam pytanie czy bedzie na fisie wyświetlalo to co radio ori
  11. Witam, chcę wymienić swoją już trochę zmęczoną ( tu i tam pękniętą ) ramkę zderzaka i mam pytanie czy warto kupić nowy zamiennik czy używkę , widzę co niektórzy kupują dlatego ciekawi mnie jak z jakością
  12. wiadomo lepszy colii czy fk tylko mi zostało z połowa puszki to chyba zużyje jak pogoda pozwoli umyć itp.
  13. A sonax xtreme da rade na zime
  14. U mnie w tesco sa tylko 2 rdzaje, jaki masz zapach
  15. A Cs gdzie najlepiej postawic zebt byl dobry efekt , bo mam cuba i nie miescil mi sie pod podlokietnikiem i dalem na pułke pod klimatronikiem i tam ma troche ciasno od góry, moze pod siedzenie mam grzane stolki moze wtedy bedzie lepszy efekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.