-
Uszczelka pomiedzy egr a kolektorem
Witam poszukuje nr uszczelki pomiedzy egr a kolektorem dolotowym to ta ktora wchodzi w ten rowek egr-u auto to b6 nr vin VAUZZZ8E92A184723 1.9 tdi AVB
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam prosze o wycene zestawu rozrzad caly komplet tj pompa wody itp interesuje mnie nie jakis badziew rzecz jasna
-
Rysujacy sie schowek pasazera
Czyli najlepiej brac z b7 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Rysujacy sie schowek pasazera
Witam zauwazylem ze schowek ilekroc ktos wsiada i dotknie np spodniami , noga cY cYms innym to zaraz pozostawia to po sobie slad, mam audi z 2002 r i czy w nowszych rocznikach czy b7 tez tak latwo to porysowac ? Bo moj schowek wyglada opłakanie i mysle nad zmiana ale czy wlasnie jest sens?
-
Hak do a4 b6
No wlasnie nie moge znalezc Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Hak do a4 b6
Witam , chce zalożyc hak do a4 b6 z 2004 r i w jednej firmie mowia ze trzeba dodatkowo modul a w innej ze nie trzeba to w koncu jak to jest i co sie stane jak zamontuje hak bez modulu - bedzie wywalal błędy? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Schowek
Mam pytanie czy schowki pasazera sa takie same w b6 cabrio i b6 avant -ten pod listwa przy dekorze pasazera
-
Jaki wosk ? od A do Z
czyli po glinkowaniu cleaner i potem jakiś wosk musze nabyc a co w dobrych pieniadzach do odsmolenia radzicie
-
Jaki wosk ? od A do Z
a czy próbował ktos autoglym super resin polish , dostałem w prezencie z Anglii i ciekawi mnie czy się nada
-
Radyjko nie ori Pioneer
Chce kupić takie radyjko Pioneer DEH-X5600BT i mam pytanie czy bedzie na fisie wyświetlalo to co radio ori
-
ramka grilla dolnego
Witam, chcę wymienić swoją już trochę zmęczoną ( tu i tam pękniętą ) ramkę zderzaka i mam pytanie czy warto kupić nowy zamiennik czy używkę , widzę co niektórzy kupują dlatego ciekawi mnie jak z jakością
-
Jaki Wosk na zimę ?
wiadomo lepszy colii czy fk tylko mi zostało z połowa puszki to chyba zużyje jak pogoda pozwoli umyć itp.
-
Jaki Wosk na zimę ?
A sonax xtreme da rade na zime
-
Zapaszki do auta
U mnie w tesco sa tylko 2 rdzaje, jaki masz zapach
-
Zapaszki do auta
A Cs gdzie najlepiej postawic zebt byl dobry efekt , bo mam cuba i nie miescil mi sie pod podlokietnikiem i dalem na pułke pod klimatronikiem i tam ma troche ciasno od góry, moze pod siedzenie mam grzane stolki moze wtedy bedzie lepszy efekt