Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacz pod zapalniczke/akumulator


terminator1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, polecilibyscie jakis niedrogi wydajny odkurzacz reczny do samochodu, wiadomo, ze do grubszych porzadków my "Parakeciarze";D musimy udawac sie na automat, ale do lekkich spraw (tapicerka, piach na dywaniku) cos w miare ssacego by chyba wystarczyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHILIPS FC6095/01

Sam mam PHILIPSA i jestem bardzo zadowolony, a wcześniej miałem jakieś badziewiaki które się nie umywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilel jakiegos chinola za psie pieniadze,pieniadze wyrzucone w bloto:facepalm:jak cos podobnego zobaczysz,omijaj szeroka droga:grin:

fineauto_nv_00345_12_volt_wet_dry_portable_vacuu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ten model black&decker , http://allegro.pl/blackdecker-odkurzacz-samochodowy-pav1205-12v-i4885276490.html

użytkuje go już od 1,5roku i nic złego na niego nie moge powiedzieć , jest mocny , poręczny , posiada wiele końcówek przydatnych w wielu zakamarkach do tego bardzo atrakcyjny wygląd i ładnie wykonany, jedyna wada to może cena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilel jakiegos chinola za psie pieniadze,pieniadze wyrzucone w bloto:facepalm:jak cos podobnego zobaczysz,omijaj szeroka droga:grin:

fineauto_nv_00345_12_volt_wet_dry_portab

Też kiedyś kupiłem coś takiego. Szału nie robi, ale jak dla mnie jak tak naprawdę na szybko chcesz przelecieć, żeby zebrać większe paprochy to może być. Do dokłądnego odkurzania się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilel jakiegos chinola za psie pieniadze,pieniadze wyrzucone w bloto:facepalm:jak cos podobnego zobaczysz,omijaj szeroka droga:grin:

fineauto_nv_00345_12_volt_wet_dry_portab

Też kiedyś kupiłem coś takiego. Szału nie robi, ale jak dla mnie jak tak naprawdę na szybko chcesz przelecieć, żeby zebrać większe paprochy to może być. Do dokłądnego odkurzania się nie nadaje.

tak jak mowisz,z grubsza mozna przeleciec,ale na dokladnie zeby odkurzyc,to trzeba sie nie zle nagimnastykowac tym odkurzaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ten model black&decker , http://allegro.pl/blackdecker-odkurzacz-samochodowy-pav1205-12v-i4885276490.html

użytkuje go już od 1,5roku i nic złego na niego nie moge powiedzieć , jest mocny , poręczny , posiada wiele końcówek przydatnych w wielu zakamarkach do tego bardzo atrakcyjny wygląd i ładnie wykonany, jedyna wada to może cena :D

Potwierdzam, jakieś 6 lat temu wziąłem go za punkty w BP, piach na dywaniku i lekkie odświeżenie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na takie dziadostwo :facepalm: jak odkurzać to na całość a nie po łepkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...