Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Jeżeli turbina ssała lewe powietrze to napewno przepływka mniej pokaże. Rura do filtra nic nie zmienia.Sprawdź czy masz czysty filtr powietrza
  2. Trzeba podać klasę wagową, sprężyny przód mam na zbyciu 1BA
  3. Ja natomiast chciałem zapytać o przeguby tylne wewnętrzne quattro B6 BFB, nie mogę znaleźć w necie. Czy tylko ASO? nr z Etki 8E0 598 103
  4. jak tak nie możesz wyciągnąć, to odkręć obudowę pod kierownicą i wtedy wyciągniesz
  5. Pisałem wcześniej pomalowałem sam sprayem czarnym i bezbarwnym Już trzeci rok się trzyma
  6. Trochę chęci kolego https://www.google.pl/search?newwindow=1&site=&source=hp&q=hana+zielona&oq=hana+zielona&gs_l=hp.3..0j0i22i30l7.1477.5615.0.6017.12.12.0.0.0.0.102.1136.9j3.12.0.msedr...0...1c.1.62.hp..0.12.1132.s5Gt8sGsBe0 https://www.google.pl/search?newwindow=1&q=wtrysk+barracuda&spell=1&sa=X&ei=2dgOVeDRD-f-ygOw8ILQAw&ved=0CBoQvwUoAA&biw=1440&bih=740 https://www.google.pl/search?newwindow=1&q=ac-r01&oq=ac-r01&gs_l=serp.12..0j0i30l9.27536.31241.0.34216.6.6.0.0.0.0.168.634.4j2.6.0.msedr...0...1c.1.62.serp..0.6.627.XQCZclc9c9s http://www.phjacus.pl/R53-Reduktor-KME-Silver-TUR-200KM-zawor-gazowy-OMB-p1228.html
  7. Stag Qbox hana zielona lub baracuda ac-r01 lub KME Sier Tur
  8. edekxp odpowiedział(a) na bajer1111 temat w 1.8T
    U mnie nic głośniej
  9. Auto pojedzie ale zanim reduktor podniesie ciśnienie powyżej ciśnienia turbiny jest zwłoka i meszanka uboga Jeżeli masz auto serię to w twoim wypadku i 0,7 bara na reduktorze nic się nie stane i jest dobrze Tyle to nawet K03S nie da rady
  10. Ja pomalowałem za 70zł i zaoszczędziłem kasę
  11. Nie steruje Można zrobić dwa przekaźniki lub jeden podwójny Jeden odłącza 12V od pompy paliwa, drugi odłącza zasilanie na elektrozawory (parownik,butla z lpg) - one są i tak podpięte do jednego zasilania Nie odpali ani na pb ani awaryjnie na lpg No nie bo immo blokuje,to nie jest razem z wiązką stacyjki Z tego co mi wiadomo to właśnie "spece" wyłączają immo i odpalają auto
  12. Może przerwać kabel od stacyjki do automatu rozrusznika.Tylko na pych odpali. Odłączenie +12v na cewki ale tu będzie chyba błąd, jak bedzie próba odpalenia Jeszcze zasilanie pompy paliwa, jak jest lpg to odpali awaryjnie Immo przerwać tzn.cewkę przy kolumnie przez włącznik
  13. hana zielona do 200KM da radę spokojnie, ciśnienie 1.4bar Ciśnienie musi być większe niż to co daje turbina, np.auto po sofcie doładowanie 1,2bara
  14. Gaz jest bardziej czuły na świece iskrę itp
  15. Bo 1,6 trzeba deptać i za słaby motor do masy auta
  16. Taki zwykły elektryk napewno nie
  17. Może przegub wewnętrzny
  18. Moim zdaniem spala normalnie Na miejscu spali 12l może troszkę więcej oczywiście podaje spalanie faktyczne a nie z fisa Gaz sam regulowałem i dość długo przy pomocy logów i korekt sondy Skoro inni jak nie mają lpg i auto spali 9-11 a na trasie 8 to czemu gazu ma palić 15
  19. A myślisz że diesel to spali 4,5l. Nawet jak spali 12l gazu to ile to kasy jak litr kosztuje 1.80
  20. Nieszczelność do sprawdzenia a potem dv i turbina
  21. edekxp odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    Otwiera się i bez grzałki tylko trochę później
  22. edekxp odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    A komp nie rzuca błędem?
  23. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Trzeba termostat rozebrać i "wydłubać" tą wtyczkę grzałki.Potem dolutować nowe kabelki i wtyczkę zalać jakimś klejem lub sylikonem oczywiście trzeba sprawdzić czy grzałka ma przejście.Z reguły nie pali się ona tylko urywają się kabelki
  24. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Raczej nie ma związku błąd pewnie z grzałką termostatu, da się to naprawić, albo wymiana na nowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.