Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1,8 t BFB. Proszę o analizę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W zakresie obrotów do 2500 wyczuwalny spadek mocy.

Dwa miesiące temu zapalając auto po równej cichej pracy silnika wiedziałem że wszystko pracuje jak trzeba. Jednak po pracy kolejne uruchomienie silnika i praca jakaś inna. nierówne obroty biegu jałowego, głośniejszy i brak mocy. Obecnie objawy zmniejszonej mocy pozostały.

Wykonałem logi na benzynie choć silnik posiada instalację gazową. Podczas zabawy z logami wysiadł akumulator laptopa.

002, 115 http://vaglog.pl/log_208749.html

003, 118 http://vaglog.pl/log_208750.html

002, 033 http://vaglog.pl/log_208748.html

020, 120 http://vaglog.pl/log_208751.html

W gr 115 po puszczeniu pedału przyspieszenia ciśnienie idzie w górę czy to objaw zaworu DV ?

Proszę o określenie stanu technicznego silnika bo dla mnie są to tylko cyferki.

Opublikowano

Przepływka to je tam oryginalna? chyba nie, sprawdz, dv też.

Opublikowano

Co może powodować takie (wg mnie laika) dziwne odczyty doładowania, tak wzorcowe jak i bieżące? Wszystko to wygląda mi, że są osiągane przy zbyt wysokich obrotach...

Opublikowano

Nieszczelność do sprawdzenia a potem dv i turbina

Opublikowano
  • Autor

Przepływka chyba orginalna. Autko dwa lata temu zakupione od niemca. Pelny komplet dokumentacji. Serwisowane tylko w Audi.

Nieszczelność i zawór DV sprawdzę a jak podejść do turbiny ?

Opublikowano

Z turbina jest wszystko ok, sprawdz numer tej przeplywki albo cyknij fotke.

Opublikowano
  • Autor

http://postimg.org/image/7okia9c47/

Przepraszam że tak długo ale musiałem się tego nauczyć.

Łukasz13 jak byś mógł zerknij na moje pierwsze logi z zeszłego tygodnia.

Opublikowano

Tak to nic nie zobaczymy wyjmij ja i zobacz numery na obudowie.

Opublikowano
  • Autor

OK Jak wyciągnę to podam mumery.

Czujnik przepływki wyciągnięty'

BOSCH F 00C 2G2 049

Szukając W ETCE znalazłem nr 06A 906 473 A co jest odpowiednikiem BOSCH 0 280 218 196. ???????

Opublikowano
  • Autor

Sensory stosowane w Passatach 2.0 20V

Jeśli nr obudowy potrzebny to idę wykręcić clą przepływkę.

Opublikowano

No mi od pocztątku chodziło to ten numer na obudowie przepływomierza a nie wkładu :)

Opublikowano
  • Autor

OK udało się wykręcić przepływkę.

0 280 218 063

06A 906 461 L

Opublikowano

A czyli numer dobry, hmmm mi sie te wskazania nie podobają, szczególnie w wyższych partiach obrotów.

Opublikowano
  • Autor

Jakie mogą być przuczyny ? A co ze spadkiem mocy przy obrotach 2000 do 3000. Na wolnych obroyach dwa razy na monutę szarpnie silnikiem.

Czy koledzy są w stanie udzielić pomocnej rady ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.