Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

12rysiek58

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bez ściągania kolektora. Odkręcić śrubę trzymającą zbiorniczek wyrównawczy i zbiornik przesunąc na prawą stronę wtedy jest dostęp. 15 minut i zrobione.
  2. Witam ponownie. Pozostało jeszcze podmienić przepływkę. Zaworek jednokierunkowy wstawiłem oryginalny z ASO.
  3. Zmienna faza działa poprawnie. Przemku dzięki za zainteresowanie tematem.
  4. Byłem chwilowo na wyjeździe. Na kanale 93 0,0 a więc chyba dobrze.
  5. Sprawdzę jutro. Jestem akurat w pracy. Czy jeszcze coś sprawdzić ? A jak wygląda sonda i przepływka ?
  6. Przepływka Ori BOSCH 02802 18063 06A 906 461 L. Dolot sprawdzany kompresorem.
  7. Tak na PB po kasowaniu błędów
  8. Jak w temacie. Autko z LPG świece PFR6Q, cewki po akcji serwisowej, wymieniony zawór DV i odpowietrznik skrzyni, wymieniony rozrząd i napinacz z łańcuszkiem, kat wycięty. Autko nie jest elastyczne przy przyspieszaniu zarówno na PB jak LPG. Dawniej silnik cichutko pracował i czuć było jego moc. http://vaglogi.pl/log-033_002_767Vj2.html http://vaglogi.pl/log-020_003_8jp91.html http://vaglogi.pl/log-033_002_x5apAMN.html http://vaglogi.pl/log-115_118_k4kGG.html kanał 32 1,7 i 6,8 Pierwszy log 033 002 767Vj2 zrobiony na LPG
  9. Poszukuję dobrego mechanika znającego silniki 1,8t. Pacjent Audi a4 b6 BFB 2003. Temat wstawiłem w dziale szukam serwisu ale brak oddzwięku więc piszę o pomoc w tym dziale.
  10. Pompę ABS możesz już kupić za 20 zł na wspomnianej stronie. Stary sterownik odkręcasz od pompy ( 6 śrub ) i delikatnie wyciągasz uważając na cewki wewnątrz i zakładasz sterownik z zakupionej pompy. Przy zakupie sprzedający da parę dni na ew reklamację. W domu sprawdzisz tylko czy nowo zakupiony sterownik ma komunikację z VAGiem przepinając wtyczkę z uszkodzonego sterownika do sterownika zakupionego ( da radę kładąc pompę jedna przy drugiej ).
  11. Problem podobny w mojej Audi i rozwiązałem go w ten sposób. 1. VAG pokazywał uszkodzony czujnik tylnego prawego koła. Za tylną kanapą są złącza czujników które zamieniłem prawy z lewym za pomocą przewodów. VAG dalej pokazywał uszkodzenie tylnego prawego koła więc błędnie. Więc uszkodzenie sterownika ABS. Śledząc koszty napraw jak i możliwość zlutowania przerwanych w sterowniku aluminiowych drucików zdecydowałem się na zakup używanej pompy ABS za 50 zł przełożenie sterowników i zaprogramowanie sterownika do danego modelu w/g opisu na forum. Koszt 50 zł czas z zakupem pompy i programowaniem 1,5 godziny.
  12. Jakie mogą być przuczyny ? A co ze spadkiem mocy przy obrotach 2000 do 3000. Na wolnych obroyach dwa razy na monutę szarpnie silnikiem. Czy koledzy są w stanie udzielić pomocnej rady ?
  13. OK udało się wykręcić przepływkę. 0 280 218 063 06A 906 461 L

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.