Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Mogą być nieszczelne te plastikowe gniazda wtrysków, ale dziwne że olej jest. Może poprostu zachlapane tym olejem z dołu
  2. na pewno nie demontowany
  3. Zamość graniczna U Malca. W miarę dobrze robią a strojene i tak samodzielnie
  4. zielona kostka pin nr 7 - tylko w modelu highline
  5. Jakby brakowało czynnika to by się klima nie włączyła. Trzeba sprawdzić vagiem jakie jest ciśnienie
  6. Grebastica koło Szybienika Piąty wyjazd do Cro
  7. Na K03S może 220 wyciągnie.
  8. Ja 7 lipca wyjeżdżam. Pobyt 8.07 - 15.07
  9. Skoro jest fabrycznie taki to zostaw.Jak będzie za duże obciążenie to się przepali. Te urządzenie co podałeś nie powinno pobierać więcej mocy niż 70W a to około 6A. Nie pamiętam jaki tam jest bezpiecznik ale chyba 15A
  10. Sądze że kable wytrzymają i bezpiecznik
  11. A co za problem rozdzielić jeszcze na jedno gniazdko
  12. Ale taniej a ropa to do ciągników he he
  13. Na lpg wychodzi mi około 900zł z autostradami 2800km Winieta Węgry i autostrada Chorwacja, zjazd w Sibieniku
  14. Moim zdaniem zamontować butlę taką aby nic nie wystawało. Stacji z lpg jest sporo, więc nie ma się co obawiać. Jak ktoś jeździ za granicę to może się przydać butla większa ale nie wszędzie. W avancie mam 67l gazu wchodzi 60l, przydaje się tylko na wakacje przejazd przez Węgry około 500km bo tam gaz sporo droższy. Niektórzy montują jak największe butle a potem tankują za 30zł lpg
  15. Nie pamiętam jak jest w B5 ale w B6 soczewka jest zamocowana na trzech srubkach a pod nimi są gumki. Zakręcając mocniej lub słabiej nakrętki soczewka zmienia położenie góra - dół. Ostatnio właśnie to regulowałem bo w lewej długie świeciły bliżej niż krótkie. Trzeba sprawdzać jak świecą światła na ścianie i regulować soczewkę. Po ustawieniu soczewki dopiero ustawienie prawidłowe świateł Na stacji tego nie zrobią napewno
  16. edekxp odpowiedział(a) na cris1503 temat w 1.8T
    Zrób logi będzie wiadomo
  17. Wywal środek z kata.Możesz spróbować wstawić emulator nie kosztuje wiele.U mnie się sprawdzał
  18. edekxp odpowiedział(a) na cris1503 temat w 1.8T
    Tak ma być Jakbyś zawór zasilił 12v to było by naprzemian
  19. Nie Wężyki jaknajkrótsze tak jak napisał @darko U mnie samego weżyka pomiędzy wtryskiem a kolektorem jest około 1cm, reszta jest nasunięta na krócieć wtrysku i wkrętkę Sam to przerabiałem, miałem wcześniej lipną listwę i węże około 20cm
  20. edekxp odpowiedział(a) na ultraeurope temat w 1.8T
    Nie. Nadal jest wkręcony tylko wgrałem softa z wyłączoną sondą
  21. Zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=VfOyouGRWaI
  22. Nie patrz na volty a na % ECU daje na plus i to sporo czyli ubogo jest.Ma być jak najbliżej zera Przy wyższych obrotach masz juz ponad 20%. 25% to już check
  23. Jak można pasek podciągnąć? Przecież jest napinacz. Może pasek jakiś chiński

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.