Treść opublikowana przez edekxp
-
mokre w oleju wtryski i pęknieta rurka FOTO
Mogą być nieszczelne te plastikowe gniazda wtrysków, ale dziwne że olej jest. Może poprostu zachlapane tym olejem z dołu
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
na pewno nie demontowany
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Zamość graniczna U Malca. W miarę dobrze robią a strojene i tak samodzielnie
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
zielona kostka pin nr 7 - tylko w modelu highline
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Jakby brakowało czynnika to by się klima nie włączyła. Trzeba sprawdzić vagiem jakie jest ciśnienie
-
Wakacje w Chorwacji
Grebastica koło Szybienika Piąty wyjazd do Cro
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
Na K03S może 220 wyciągnie.
-
Wakacje w Chorwacji
Ja 7 lipca wyjeżdżam. Pobyt 8.07 - 15.07
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Skoro jest fabrycznie taki to zostaw.Jak będzie za duże obciążenie to się przepali. Te urządzenie co podałeś nie powinno pobierać więcej mocy niż 70W a to około 6A. Nie pamiętam jaki tam jest bezpiecznik ale chyba 15A
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Sądze że kable wytrzymają i bezpiecznik
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
A co za problem rozdzielić jeszcze na jedno gniazdko
-
Wakacje w Chorwacji
Ale taniej a ropa to do ciągników he he
-
Jaka butla LPG do sedana A4 B6?
Zobacz na phjacus.pl
-
Wakacje w Chorwacji
Na lpg wychodzi mi około 900zł z autostradami 2800km Winieta Węgry i autostrada Chorwacja, zjazd w Sibieniku
-
Jaka butla LPG do sedana A4 B6?
Moim zdaniem zamontować butlę taką aby nic nie wystawało. Stacji z lpg jest sporo, więc nie ma się co obawiać. Jak ktoś jeździ za granicę to może się przydać butla większa ale nie wszędzie. W avancie mam 67l gazu wchodzi 60l, przydaje się tylko na wakacje przejazd przez Węgry około 500km bo tam gaz sporo droższy. Niektórzy montują jak największe butle a potem tankują za 30zł lpg
-
Problem z światłami drogowymi b5 Lift (świecą przed samą maskę)
Nie pamiętam jak jest w B5 ale w B6 soczewka jest zamocowana na trzech srubkach a pod nimi są gumki. Zakręcając mocniej lub słabiej nakrętki soczewka zmienia położenie góra - dół. Ostatnio właśnie to regulowałem bo w lewej długie świeciły bliżej niż krótkie. Trzeba sprawdzać jak świecą światła na ścianie i regulować soczewkę. Po ustawieniu soczewki dopiero ustawienie prawidłowe świateł Na stacji tego nie zrobią napewno
-
Problem z światłami drogowymi b5 Lift (świecą przed samą maskę)
Masz soczewki?
-
n75, niedoładowanie
Zrób logi będzie wiadomo
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Wywal środek z kata.Możesz spróbować wstawić emulator nie kosztuje wiele.U mnie się sprawdzał
-
n75, niedoładowanie
Tak ma być Jakbyś zawór zasilił 12v to było by naprzemian
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Nie Wężyki jaknajkrótsze tak jak napisał @darko U mnie samego weżyka pomiędzy wtryskiem a kolektorem jest około 1cm, reszta jest nasunięta na krócieć wtrysku i wkrętkę Sam to przerabiałem, miałem wcześniej lipną listwę i węże około 20cm
-
katalizator check engine!
Nie. Nadal jest wkręcony tylko wgrałem softa z wyłączoną sondą
-
Zamek bagażnika - otwiera tylko z pilota
Zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=VfOyouGRWaI
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Nie patrz na volty a na % ECU daje na plus i to sporo czyli ubogo jest.Ma być jak najbliżej zera Przy wyższych obrotach masz juz ponad 20%. 25% to już check
-
błąd 00819 czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji pytanie
Jak można pasek podciągnąć? Przecież jest napinacz. Może pasek jakiś chiński