Treść opublikowana przez edekxp
-
Kola do audi a4 b6
Nie po wyglądzie tylko podaj klasę wagową oraz kolory na sprężynach. B6 na gwarancji?
-
Kola do audi a4 b6
To nic nie da bo jak sie zwieksza felgę to wysokość opony się zmiejsza Ogólnie średnica koła powinna być taka sama lub niewielki procent różnicy Co ty chcesz założyć 16"czy 17" i oponę o profilu 80? Jakie sprężyny założyłeś oryginalne? jakie kolory pasków (kropek)
-
Kola do audi a4 b6
Oponami się szczeliny nie zmniejsza tylko zawieszeniem.Pewnie sprężyny masz do większej klasy wagowej Jaką masz wielkość felg bo jak 16" to 205/55
-
Wakacje w Chorwacji
Tu sobie poszukaj i zarezerwuj http://www.adriatic.hr/pl?gclid=CNGS_6_VqsQCFUEGcwodiAMAkw
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Trzeba zmienić kodowanie w module komfortu.Poszukaj na forum.U siebie mam jeszcze takie piknięcie z tyłu włączone
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Widać że zadbana.Zrób softa bo seria słabo się odpycha
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
Ja pomalowałem zwykłym sprayem czarnym i na to bezbarwny. Listwy miałem szare i one są właśnie malowane.Wystarczyło zmatowić i pomalować. Odkręcałem przednią dokładkę oraz progowe, tył malowałem bez odkręcania. Listwy pomalowane ponad 2 lata i nic nie schodzi. Koledze też malowałem bez odkręcania niczego, tylko dobrze oklejone i też się trzyma Lakiernik powiedział 1000zł[emoji79]
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
Może masz takie jak przy pompie paliwa Tam trzeba włożyć taki drucik w oba otwory Daj może zdjęcie twoich złączek
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
No oczywiście kolega pytał o silnik
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
190 też da radę jak nie bedziesz butował strasznie w lato
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Możliwe i nie jeżdzę jak emeryt Na trasie około 10l autostrada prędkość 140 czasami 180 Zrób logi na lpg bo wiem po sobie że korekta w bloku 32 to jest średnia, czyli może na wolnych obrotach zalewać a na wysokich brakować gazu.
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Silniki 1.8T wytrzymują spore moce, było że nawet 600KM Prędzej nie wytrzymuje osprzęt, sprzęgło turbina itp Bez wielkich kosztów na 190KM podniesiesz softem, no może wtryski i fmic do tego
-
Termostat ALT 2.0
podawałem do 1.8t, w 2.0 pewnie podobnie http://www.audiworld.com/tech/eng106.shtml
-
Termostat ALT 2.0
Pomyliłem kolegę z tym co założył wątek
-
Termostat ALT 2.0
Ok http://allegro.pl/behr-termostat-06b121111-audi-a4-b6-a6-c5-2-0-alt-i4950228737.html Po co szukasz termostatu jak twój pewnie dobry
-
Termostat ALT 2.0
Otwórz korek i zagrzej auto i zobacz czy się nie zagotuje W aucie nie masz czystego glikolu tylko mieszankę z wodą 40-60%
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Wejdź na sklep jacuś lub megapol i sobie policz. http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.pl http://www.drypa.pl/menu1_STRONA_GLOWNA.html Zresztą zamawiałem swego czasu wszystko tylko tańsze wtryski i reduktor i kosztowało 1200zł. Butla, wielozawór,sterownik z wiązką,wtryski,parownik,węże wodne,gazowe i opaski. Dosłownie wszystko, nawet taśma parciana. Zakładaliśmy z kolegą do renówki Było to rok temu, teraz jeszcze taniej Na samym gazie nie bardzo zrobisz bo jak wtryski pb za słabe to będą zapetlać, a gazowe biorą czas z benzynowych
-
Termostat ALT 2.0
Nie ma znaczenia ważne ciśnienie.Glikol różni się tylko temperaturą zamarzania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Co chcesz polerować.pisz na pw
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Koszt pisałem ze wszystkim wężami i opaskami itp. Co do Zus itp to gazownik nie robi jednej instalacji na miesiąc tylko naście albo dziesiąt.Bez przesady
-
Termostat ALT 2.0
Nie bedzie to jest układ ciśnieniowy kolego nie poprawiaj fabryki taki ma być i jest dobrze
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
hana - barakudy podobna cena W A4 też hana zielona AC-r01 czarny,Stag 300 ISA2 i 190 KM obrabia Swoją drogą gazownik sporo zarabia bo części wszystkie to koszt około 1500zł w detalu dla zwykłego użytkownika
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
zestaw ok trochę cena wysoka, 3 miesiące temu zakładałem to samo w A3 180KM (wtryski hana) i cena 2400zł Reduktor to AC-r01 do 250KM (czerwony)
-
16" czy 17"
mam na starych jeszcze felgach i zawieszenie 1BA (koza straszna, ale opanowane) Teraz te felgi poszły na zime Zawieszenie obniżone, felgi takie Jak zrobię zdjęcie to wrzucę 16"
-
16" czy 17"
Pewnie zależy też od zawieszenia 1BA czy 1BE,1BV Ja mam zima i lato 16" i jest ok