Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aric122

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam poleci ktoś jakieś dobre radio a zarazem nie za miliony z wysuwanym.monitorem LCD z nawigacją ? Audi a4 b6 2002 rok żeby mi idealnie pasowało
  2. Aric122 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam jakiś tydzień temu dojechałem do domu na oparach jak wjechałem na podwórko auto już nie chciało odpalićponieważ nie było paliwa . Auto stało tydzień czasu z pustym bakiem wczoraj zatankowałem auto i nadal auto nie chce odpalić , wszystko trybi ale nie chce się odpalić . Czy możliwe jest to że jak próbowałem bez paliwa odpalić to pompka zaciągneła brudy i filter paliwa się zabrudził ?? bo sam juz nie mam pomysłu co może być nie tak ... Audi a4 b6 2002
  3. Wiesz co nie wiem jakie sprężyny bo miałem auto na gwarancji i ki wymienili 2 tylnie jutro wstawie zdjęcie jak to wygląda i mi doradzisz
  4. Ale felgi tez chce zmienić razem z oponami
  5. Witam jakie opony kupić do audi a4 b6 teraz mam 195mm na 65mm chcialem zmienic na 205mm/55mm . Czy to dobry pomysł ? bo straszna szczelina jest bo zalozylem nowe sprężyny i auto sie podniosło . I czy takie opony zmienią konfort jazdy na + czy -?
  6. calkiem spoko jaki to tlumik?
  7. Wyslij na pocztę [email protected]
  8. Aric122 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam jaki koszt będę musiał ponieść aby wymienic silnik na 1.8? widziałem że sam silnik nie jest drogi ale dochodzą mnie słuchy że osprzęt jest bardzo drogi . Czy w granicach 5 tys zmieszcze się czy może mniej / więcej ?
  9. Możesz nagrać może mi się spodoba
  10. To jaki tłumik ?
  11. Ale jakis wgl polecacie bo mój jest taki jak komarek wgl nic nie słychać a jak juz cos to znikomo tak do 300 zl . może to nie ma sensu ale chce sprobowac
  12. Wydaje mi się ze bez problemu da się to załatwić widziałem parę aut 1.6 i podobnie chodziły może ktoś polecić jakiś tłumik z własnego doświadczenia ? Tylko nie żeby ryczal ani bez dźwięku metalicznego XD jeśli ktoś jest kto moze polecić taki mruczacy bym był bardzo wdzięczny
  13. no moze nie aż taki ale napewno coś bedzie ale na yt widzialem audi 1,6 z tlumikiem to chodzila podobnie więc jeśli ktoś wie jaki to jest tłumik o podobnym brzmieniu może się podzielić i oczywiście jeszcze kupiłem strumienicę tylko brak tłumika .
  14. Witam chcę sobie zakupić tłumik z pomrukiem a dokładnie coś takiego : Wie ktoś jaki tłumik muszę kupić jakiej firmy aby mniej więcej uzyskać taki dźwięk , czekam na odpowiedzi . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.