Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportowy tlumik do audi a4 b6


Aric122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę sobie zakupić tłumik z pomrukiem a dokładnie coś takiego :

Wie ktoś jaki tłumik muszę kupić jakiej firmy aby mniej więcej uzyskać taki dźwięk , czekam na odpowiedzi . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze nie aż taki ale napewno coś bedzie


ale na yt widzialem audi 1,6 z tlumikiem to chodzila podobnie więc jeśli ktoś wie jaki to jest tłumik o podobnym brzmieniu może się podzielić i oczywiście jeszcze kupiłem strumienicę tylko brak tłumika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie dal spokój z takimi modami w 1.6

Edytowane przez fafnasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze bez problemu da się to załatwić widziałem parę aut 1.6 i podobnie chodziły może ktoś polecić jakiś tłumik z własnego doświadczenia ? Tylko nie żeby ryczal ani bez dźwięku metalicznego XD jeśli ktoś jest kto moze polecić taki mruczacy bym był bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie katalizatora okazało się że środkowy tłumik nie daje rady a końcowy długo nie pociągnie. Wymieniłem na tłumiki ferroza polskiej firmy i z 2.0 kiepsko wyciszaja, basem wali jak w WRC. Jak wyjadę do pracy i będzie wyło na trasie to w koszu wyląduje. Sportowy tłumik w 1.6 zalatuje wiejskim tuningiem jakiego masę na naszych drogach, w jeśli wytniesz kata to do pierwszej kontroli będziesz miał dowód rejestracyjny. Jeździłem kilka dni bez i smród spalin niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku od razu słychać że to V6 więc zapomnij o takim dzwieku,z rzędówki nigdy takiego efektu nie uzyskasz a ni nic podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakis wgl polecacie bo mój jest taki jak komarek wgl nic nie słychać a jak juz cos to znikomo tak do 300 zl . może to nie ma sensu ale chce sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował samą koncówke znienić, ale jeśli ci zależy na tłumiku to nie taki jak na filmiku ten to starym civickiem zajeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani chińczyk jest bardzo cichy, ale nie przetrwa za dużo lat. Wiedza i doświadczenie kolegi mechanika. Mogę nagrać filmik jak chodzi mój ferroza, dla mnie za głośny ale może będziesz zadowolony. Lekki z jakiegoś stopu aluminium, oryginał zżarty rdzą 3 razy cięższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z takimi modami, kojarzy mi się to ze słabym lansem, a na ulicy jest -5 do respektu :-D jak już chcesz efektu dźwiękowego, to lepiej załóż stożek. Tylko nie nastawiaj się na +10KM :-P

Co do ferroz - miałem środkowy tej firmy w hondzie i trwałość miał bardzo słaba.. Dwóch lat nie wytrzymał, ale był tani. Po wycięciu katalizatora i wspawaniu strumienicy jest duża szansa, ze ten metaliczny podźwięk niestety będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z pochlebnymi opiniami dla Polmostrow, ponoć jakość porównywalna do bosala. Miał ktoś styczność? Tłumiki ferroza miałem kiedyś w passacie B3 i świetnie się sprawdzały. W audicy środkowy grechotal, reklamowalem ale mimo wszystko słabo tłumi. Ryczy jak WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens coś robić w 1,6 ale jak chcesz to mogę ci zaproponować

Przepustnice na wydech montujesz za środkowym przed końcowym

I po otwarciu spaliny omijają końcowy i jest naprawdę fajny efekt ;)

To znaczy u mnie w 2 aucie jest ;))

3,5. V6 wiec fajny modzik jak chcesz jest głośny a jak nie to zamykasz i jest seria

Korci mnie zamontować w Audi ;) bo w V8 powinno być bardzo ale to bardzo fajny efekt ;)

Tylko zastanawiam się jeszcze gdzie aby nie było straty mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...