Treść opublikowana przez edekxp
- Odma
-
b6 1.8t lubi brać olej?
Te osoby miały taki silnik czy naczytali się z gazet? a jaki silnik polecają 1,6 czy 2.0 jak każdy silnik musi trochę oleju "zjeść", 1.8T nawet jak weźmie 1l na 10000km to wszystko jest w normie, przecież turbina też pije olej.
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Powinno ciągnąć na lpg do odcinki, bez zająknięcia pewnie ciśnienie pada i dlatego przełącza, lub gazownik ustawił obroty max na gazie 5tys
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W oryginalnych alarmach - centralnych zamkach jest potwierdzenie kierunkami (można to włączyć lub wyłączyć) Potwierdzenie sygnałem nie w każdym jest. W moim A4 jest tylko krótkie potwierdzenie zamknięcia.Syrena jest za prawą tylną lampą Sajmoon zobacz link przyda ci się: https://www.youtube.com/watch?v=MXOiO27Of_I
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Teraz jak bedzie np akumulator 60 Ah to po tym rozładowaniu naładuje sie do pełnej mocy.Im większy akumulator to potrzebuje dłużego czasu naładowania.Przy krótkich odcinkach trzeba podładowywać bo w końcu padnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A ja mam wszystkie przyciemnione, oprócz przedniej.Pewnie niektórzy nawet ze zwrócili uwagi.
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
Przecież BFB prawie niczym się nie różni od BEX-a, mówię o słupku Różnice tak jak kolega wspomniał turbo, wtryski IC, myślę że instalacja taka sama. Pewnie ECU inne. Czemu chcesz robić taki swap.Wystarczy do BFB wstawić wtryski z BEXa i zmienić soft i lepiej ciągnie niż BEX. No FMIC pewnie też by się przydał. Gdyby jeszcze zmienić turbinę na tą z BEX-a to już rakieta W BFB i BEX tarcza sprzegła oraz docisk 228mm, docisk różni się tylko literą może trochę mocniejszy
-
Chrupnięcie po odpaleniu silnika
Może któraś poduszka
- Odma
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ta, instrukcji brak nawet nie wiadomo co to za centralka. Przyciski nie łączyły w pilocie, ale i tak pilot nie komunikuje się z centralką. Pilot oczywiście tylko jeden i nie chodzi o szyby tylko zamykanie otwieranie auta.Kluczykiem działa.
-
Wakacje w Chorwacji
Oczwiście jest inna kultura jazdy niż u nas.Ja prawie całą Chorwację przejeżdżam autostradą i też są super widoki.Chce się szybko dotrzeć na miejsce i tu odpocząć a nie siedzieć za kółkiem naście godzin. Z autostrady zjeżdżam w Sibieniku potem już wzdłuż morza.Drogi super troszkę wąsko. W tym roku chyba Grebastica
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie wiem czy znajdę ale sprawdzić trzeba
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak chcesz wpadnij do mnie coś poszukamy w instalacji za 1.6 ADP to bt\yło moje pierwsze audi
-
Wakacje w Chorwacji
Jak ktoś chce ładne widoki zobaczyć to tak, ale czas przejazdu sporo dłuższy U mnie koszt z okolic Zamościa do Trogiru paliwo (lpg) + opłaty autostrady Cro to około 900-1000zł w obie strony (około 3000 km) W Słowacji winiety nie kupuję nie opłaca się - autostrady chyba 30km Węgry winieta około 40zł na 10 dni, paliwa nie kupuję bo sporo droższe. Na pełnym zbiorniku lpg przejeżdżam całe Węgry 500km
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kolego masz na pewno dokładany alarm.Trzeba sprawdzić jaki, może trzeba zaprogramować piloty. Może być też że coś się wys.. w sterowniku i taniej będzie kupić drugi za np 50zł niż ten naprawiać. Jak nie zależy ci na alarmie to np to: http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-pilot-klapa-migacze-i4986943687.html lub ten: http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-bx20-pilot-scyzoryk-i5048177952.html dopiłujesz grot i będzie prawie jak w B6 Przyjeżdżaj śmiało
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Nie bierz centry.Moim zdaniem to co dołożyłeś nie ma wpływu, chyba że bedziesz słuchał na postoju.Też często robie krótkie odcinki i mam 60Ah, a xenony ciągną mniej prądu niż zwykłe żarówki
-
Wakacje w Chorwacji
Jak dobrze pamiętam to w jedną stronę około 200 kun - opłata za autostradę w Chorwacji Paliwo sam sobie policz, skąd wiadomo czym jedziesz i ile pali auto
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
drugi to masz nie pełną wersję vaga i nie poda opisu, ale myślę że to będzie to samo co pierwszy
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Jakie kilka godzin, przecież softa wgrywa się na zgaszonym silniku, chyba że jakieś czarodziejskie metody. Zgranie i wgranie to czasy około 4 minuty.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czyja to taka rakieta? Pewnie ze 300KM
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mnie nie będzie - praca Może jakaś fotorelacja przez Marka jak ostatnio
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jestem zadowolony. Po kupnie radia podłączyłem do auta bez podpiecia anteny, włączyłem świeci a tu cisza nic nie szumi. Myślałem że uszkodzone. Teraz wiem że radio jak ma najmniej szumów własnych to jest najlepsze. Podświetlenie idealnie pasuje do audi, a nie jakieś jaskrawe niebieskie tu możesz zobaczyć jak działa, na mniejszej antenie https://www.youtube.com/watch?v=PpP31LZlz2M Dodam że gruszka jest leciutka i mała, ma zmienianie kanałów w niej oraz ASQ. Podłączyłem dodatkowy głośnik z jakiegoś starego radia i umieściłem go za lampką w podsufitce.Elegancko słychać a głośnika nie widać Antena sirio omega 27 zamontowana tak:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Mam yosana turbo + syrio 27 Antena do montażu + uchwyt na rant klapy
- Odma
-
1,8 T 163 KM cieżko odpala
Trzeba sprawdzić czy gaz nie dostaje się do kolektora w czasie postoju. Czasem winne są parowniki. Zakręca się lpg w butli wypala resztę lub wypuszcza w atmosferę i wtedy sprawdzić czy odpala na pb. Co do filtra zaleca się wymienić na filmiku widać jaki syf jest w środku https://www.youtube.com/watch?v=_zphJijkiIw