Treść opublikowana przez edekxp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A przy starym szpitalu? U mnie 2.14
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Poszukaj dłuższej śruby o jakieś 0,5 cm Gwint pewnie jest głębiej niż oryginalna śruba
-
[A4 B6] Pytanie odnośnie błędów
Czujnik jest podwójny i dziwne byłoby aby oba się uszkodziły tak samo
-
[A4 B6] Pytanie odnośnie błędów
Od termostatu nie będzie błędów. Może wtyczka nie łączy od czujnika Skoro auto rozgrzewa się do 70 st to wina termostatu, puszcza na duży obieg
-
[A4 B6] Pytanie odnośnie błędów
1.Wyglada na problem czujnika. Porównaj temperatury silnika oraz zegarów, rozbieżność około 5 stopni jest ok. 2.Coś z komunikacją klimatronika z resztą auta.Sprawdź wtyczki klimatronika
-
Wywala bezpiecznik z gniazda zapalniczek ! ! !
A nie mówiłem Tylko to jest dziwne
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Może nagrzewnica cieknie i leje się na podłogę
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Tu jest http://allegro.pl/krociec-wody-audi-a4-b6-1-8t-00-promocja-i4814404421.html
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Spróbuj zewrzeć kablem obie wtyczki, może w klocku nie ma przejścia. Ja u siebie zmostkowałem w liczniku i mam spokój. Do klocków i tak trzeba zaglądać co jakiś czas a nie czekać na kontrolkę
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Jak jest uszkodzony czujnik to też można odczytać że nie ma czynnika. Numeru bloku nie pamiętam ale jak wejdziesz w moduł klimy to znajdziesz na którymś bloku ciśnienie. Jest to jakiś mały numer może 3 albo 7 chyba Wystarczy że powoli uciekało
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Pewnie nie ma styku w którymś z klocków Z płynem nie ma nic wspólnego
-
Odpalanie na zimnym ok -10 problem
U mnie też kilka razy problem powrócił, ale rzadko. Wtryski podmieniane, filtr wymieniony. Myślę że problem u mnie jest z odpowietrzeniem baku.Prawie zawsze nie da się tankować pb w wciśniętym pistoletem dystrybutora na full. Zawsze odbija.Z uwagi że nie jeżdzę na pb to tym się nie przejmowałem. Myślę że może przy niskich temperaturach robi się jakby podciśnienie w baku i może pompa nie ma siły napompować. Próbowałem odkręcać korek po zgaszeniu auta na noc. Może zbieg okoliczności ale nie było szarpania, wprawdzie zima w tym roku nie jest mroźna
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
oringi też, czasem trzeba wymienić na inne grubsze, bo przez oryginalne cieknie.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Trzeba program zrobić bo seria słabo się odpycha
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Stukowe idealne
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przecież masz już wymieniony
-
logi BFB - stan turbiny
Od zakupu auta mam jakby wolniejsze wstawanie turbiny. Porównywałem inne logi innych użytkowników i nie zawsze ale przeważnie turbina wcześniej wstaje. Auto jest po małym programie i zadane ciśnienie 1850mbar osiąga przy około 2600 obr czasem 2700obr http://vaglog.pl/log_200313.html Dla porównania log kolegi. Turbina po regeneracji taki sam motor program mocniejszy. Zadane 2000mbar osiąga około 2400obr, czyli 1850 osiąga niżej http://vaglog.pl/log_200174.html Teraz pytanie czy turbinę regenerować czy nie. Podejrzewam że troszkę oleju sobie łyknie, nie za dużo Dodam że szczelność sprawdzona, wymieniony DV, N75 sprawdzany, kat pusty Zawór WG sprawdzany wzrokowo przy wykręcaniu kata, ale może mieć luzy (tego nie wiem) Czy wysłużona turbina objawia się tylko poborem oleju czy również spadkiem doładowania. Dziś ustawiałem sztangę wg, aby mocniej dociskał zawór wg. Po przejażdżce pierwsze wrażenie że lepiej ciągnie. Logi zrobione i turbina wstaje podobnie, czasem troszkę przeładowuje około 100-200mbar Przepływ się zwiększył max wyszło 150g/s nikt nie odpowie?
-
Torque + Elm327 i włączenie czujnika pasów bezpieczenstwa.
No co ty - vagiem Elmem tylko bloki silnika odczyt i kasowanie błędów
-
Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
Zmiana reflektorów całych na soczewkowe, koszt około 400zł
-
Torque + Elm327 i włączenie czujnika pasów bezpieczenstwa.
Ja koledze właśnie wyłączałem, bo go to denerwowało w B7
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja musiałbym mieć kierowcę. A tak z innej beczki. Jakby ktoś nie wiedział film "IDA" nagrywany m.in. w parku Klemensów - niedaleko mojej miescowości.Dawny dwór Zamoyskich, później kościół.Teraz pustostan czeka na kupca.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mogę Ci sprawdzić, mam specjalny krążek wytoczony do rury za filtrem. Masz z Zamościa około 20km do mnie
-
Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?
Trochę ubogo Skoro szczelność ok, to pozostaje brak paliwa.Wstawanie turba to już inna sprawa, może luz na wirniku.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Teraz to ciekawa relacja.Może zachęci innych właścicieli A4 z lubelskiego na przyjazd. Pewnie inne ciekawe rzeczy by się znalazły, ale zbrakło czasu [emoji3]
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Jak dobrze zrobi to nie wyjdzie.Najlepiej zdemontować błotniki, wszystko wtedy widać