-
Klubowa Poczta
Będę w sobotę leciał na Kalwarie i Spytkowice możliwe że będę wracać przez Kraków. A w piątek moja wraca z Krakowa jak coś to piszwww.geodezja.jaw.pl
-
Spoty Katowice i okolice
W Silesi dzisiaj?? www.geodezja.jaw.pl
-
Spoty Katowice i okolice
Bry, Dawno mnie nie było. Sptykamy sie dzisiaj?
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry wieczór Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja będę tak 19.20
-
Spoty Katowice i okolice
Bry. Kto dzisiaj będzie na 3stawach?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
wylaz z auta na ławce siedze- Spoty Katowice i okolice
Że niby pierwszy jestem- Spoty Katowice i okolice
zobacz pierwszy post, powinieneś trafić bez problemu sorry nie widziałem że się zmieniło- Spoty Katowice i okolice
Bry. W którym miejscu konkretnie na dolinie?- Spoty Katowice i okolice
Podjadę dzisiaj jeszcze do chłopaków i jak coś to chyba kupię folię jasno-czarną znalazłem na alleDrogo z Sosnowca to blisko będę miał- Spoty Katowice i okolice
No tak myślę że za ciemno. Poczekam do spota to zobaczycie. Niestety innej foli na światła nie mieli. Ewentualnie myślę żeby może ją wyciąć i zostawić tylko na białym tle.- Spoty Katowice i okolice
No i stało się przyciemniłem światła tył. Ale myślę czy fajnie to wygląda bo wydaje mi się że auto się postarzało Co myślicie??- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice