Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rozek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak rozwiązałem. To była wina świec. Oddałem na reklamację i zwrócili kasę. Zakładam teraz tylko takie jak byly ori. Mam nauczkę. Nie ma sensu poprawiać fabryki. W cenie jednej 1496 kupisz 4 normalne?
  2. Po co mam kupować yatour skoro to działa tak samo i ma bluetooth i kosztuje 16zl? Już doszedłem do tego jak go włączyć więc temat do zamknięcia. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. Czy ktoś z Was próbował może podłączyć takie cudo do chorus 2? Mam problem ponieważ nie radio nie widzi modułu. Robił mi go kumpel i na innym, zwykłym radiu chodzi więc na pewno jest dobry. W momencie gdy naciskam cd/cc to wyświetla no tapety i tyle. Zmieniarka zakodowana. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. Możliwe możliwe. Polecę do sklepu z zaprawkami i może coś dobiore. Znalazłem jeszcze LD7X Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. Znajomy mówił że to PRAWDOPODOBNIE z golfa 7 Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  6. Mam tylko mi mówią że dekielek to za mały element do badania Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  7. Mam prośbę. Czy ktoś z Was zna może kod lakieru który jest na felgach? Malowałem je gruby czas temu a teraz mi 2 dekielki uciekły i zapomniałem kodu. Dla ułatwienia powiem, że to lakier z jakiegoś nowszego golfa.
  8. rozek odpowiedział(a) na rozek temat w Audi A4 B6/B7
    Też nie wiem ale "mechanik" się wypowiadał... ;-/ Może ESP ?
  9. rozek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam pytanie do Was. Czy ktoś z Was ma w swojej B6 alarm Tytan DS512? Myślę nad założeniem tego alarmu ale pojawia się problem CAN... Audi mam z 2002r podobno jest CAN ale tylko częściowy(jak powiedzieli w serwisie audi w Poznaniu jest to CAN napędu) Znowu u mnie w mieście facet, który zakłada te alarmy powiedział, że w B6 po czasie ten alarm się "rozjeżdża" (cokolwiek to znaczy) Proponuje znowu alarm firmy DOG ( http://www.dest.pl/ ) Miał ktoś doczynienia z tymi alarmami w swojej B6?
  10. No ja też doszedłem do takiego zdania lecz potrzebowalem sie przekonać. Ale chociaz oddali kaske:-) Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
  11. No widzę różnicę. Spalanie wzrosło do 18l. gazu. Zareklamowalem je i uznali reklamacje. Założyłem zwykłe bo się wkurzylem i powiedzialem ze wiecej fabryki poprawiać nie będę bo wydalem 250zl a tylko pogorszylem choć powiem Ci że dynamika była odczuwalna. Jezdzil dużo plynniej i było czuć różnice na pewno. Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
  12. Jak dla mnie to przeplywka ale poczekaj na opinie bardziej doświadczonych. Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka A tak ogóle to zrob swoj temat odnośnie logów bo tutaj trochę nie bardzo chyba. Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
  13. Jeżeli chcesz mieć pewność to przyjedz do mnie a daje głowę ponieważ dystrybutor daje na korzyść klienta (oczywiście w normie) ;-D Wracając do tematu. Wczoraj przejechałem ok100km na tych swiecach nieszczesno-irydowych i 50km po zmianie na stare 3-elektrodowe i juz spalanie z 17 spadlo na 14. Zobaczymy teraz jak przejade ok. 200km czy będzie chociaz 13 po mieście bo tak miałem wcześniej. Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
  14. Uzywam aplikacji motolog od kilku grubych lat. A nie zatankuje na innej stacji bo wiem co sprzedaje. Jak lejesz to zwroc uwage czy na liczydle jest napis "Główny Urząd Miar" Wtedy masz pewnosc ze Cie nie przewala.Wiesz jak jest... Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
  15. Nie smierdzi. Zrobie logi jutro. Mam instalacje techa i jak byl wyciek to wywalilo blad a jak na razie go nie ma Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.