Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?


Damian80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam przed lifta z 95 z lampami h4 w nocy jest tragedia z jazdą słabo wszystko widać, nie pomogło ustawianie lamp i wymiana zarówek na inne niby lepsze ofekt xenon a co powiecie jeśli by zamontować bi xenon taki z allegro za ok 150zł warto czy nie pomoże coś? Lub ma ktoś już taką instalację i jak się sprawuje i czy sie polepszyło choć troche z jazdą w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w poprzednim aucie przerabiałem temat bixenon z chin, więcej kosztów niz światła, co rusz palił sie żarnik albo przetwornica, do tego rzuca się w oczy starsze auto z mocnym białym światłem ... zmieniłem lampy na nowe aby odblyśnik byl nowy do nich załozyłem żarówni osram night breaker unlimited i wszystko wróciło do normy. Napisz jeszcze jakie żarówki ty wsadziłeś bo czesto te ala xenon wyglądaja tylko w lampie fajnie i jest białe swiatlo, niestety na ulicy nie widać wiele, to też ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon tylko w lampe poliftowa

zarowki z niebieska banka to tragedia, szczegolnie noca gdy pada deszcz lub snieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon tylko w lampe poliftowa

zarowki z niebieska banka to tragedia, szczegolnie noca gdy pada deszcz lub snieg

x2 mam gdzieś takie jeszcze, mialy być super a podczas deszczy kreciłem włącznikiem czy na pewno swiatła mam włączone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam zarówka tungsram jak sie nie myle 90 %swiatła wiecej tylko gdzie bo nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam przedlifta 94' z lampami h7 (drogowe z halogenami). Teraz pytanie, czy opłaca założyć się soczewki i czy wgl da radę? Zastanawiam się pomiędzy tymi co mam, tylko nowe, lub soczewki. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana reflektorów całych na soczewkowe, koszt około 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że się da, jest cały temat z opisem poświęcony temu

chyba każdy kto zmieniał na lifty nie żałuje

koszt, zależy za ile wyrwiesz lampy, uwierz mi czasem idzie dostać taniej niż przedliftowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Trzesio, jestem od niedawna na forum i opcja "szukaj" rzadko znajduje to, co szukam (możliwe, że źle wpisuje frazy) :P A jak wygląda to z halogenami? Są tam również wbudowane? Bo przyznam, że dobrze mieć te halogeny w lampie, przydają się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...