Treść opublikowana przez edekxp
-
Zawieszenie przód
Sprężynami podniesiesz jeżeli swoje masz już klapnięte.Jeżeli są dobre to nic nie zmieni A właśnie że nie Przerabiałem to u siebie, wprawdzie w drugą stronę - obniżenie Zmiana sprężyn na 1BE nic nie siadło nawet 1mm. Dopiero zmiana amorów pomogła.Amory z 1BE różnią się odległośćią kielicha
-
jakie amory i sprezyny
lub sprężyny już siadły Może zmierz odległość od podłoża do rantu błotnika, powinno być około 65cm
-
Wymiana wahaczy.
Pierwsze słyszę Zawieszenie jest niezależne spięte tylko stabilizatorem Jak jest jedna strona w porządku to po co wymieniać W twoim przypadku trzeba sprawdzić jeszcze łącznik stabilizatora skoro dwa dolne ucierpiały, no może jeszcze stabilizator.
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Właśnie zauważyłem Może coś pomoże: Strona gazowa Strona wodna Ja bym spróbował połączyć oba węże, lub zasilić auto z tego gorącego a potem rozdzielić.W reduktorze zaślepić ten nieużywany. Myślę że gorący gaz jest z tego wyjścia po prawej Trzeba było zmienić na zavoli S lub AC-r01, no ale kto wiedział że to jakaś lipa ten reduktor Cytat z forum LPG:
-
Podczas jazdy schładza reduktor
jaki drugi wąż? chyba że chodzi ci o węże wodne, ale pisałeś
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Dobrze pisze bo może nie wina reduktora tylko słabszy przepływ wody przez niego. Oba węże powinny być gorące. Węże od nagrzewnicy są oba gorące?. Był temat że wymieniony rozrząd z pompą i przestało grzać w środku. Odpowietrzany układ itp.Winna była pompa wody ta nowa Przepływ przez reduktor na pewno jest zdławiony w środku reduktora, woda ma ciężej niż przez nagrzewnice Może trzeba połączyć szeregowo
-
Błąd 16725 - P0341 Po wymianie rozrządu BEX
Coś tu jest nie zrozumiałe. Przecież jak obrócisz wałek wydechowy to przekręci się również koło rozrządu tego wałka. Ustaw rozrząd na znaki o potem wałek ssący aby się zgadzało
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Miałem na myśli nie uszkodzony, tylko słaby termicznie na taki przepływ gazu
-
Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
Jakbyś podnosił moc powyżej 200KM to czerwony. Czarny mam w B6 około 180KM, czerwony w A3 180KM - seria (może się kiedyś podniesie)
-
Błąd 16725 - P0341 Po wymianie rozrządu BEX
Przecież to bedzie i tak to samo.Jak przesunąłeś wałek wydechowy to również przestawił się znak na kole rozrządu w lewo Potem w prawo trzeba przekręcić rozrząd i bedzie wszystko się pokrywać. Tak mi się wydaję może ktoś potwierdzi
-
Podczas jazdy schładza reduktor
No to wina parownika. Też kiedyś u kolegi zasłanialiśmy od wiatru, ale tam temperatura reduktora spadała z 70st to 40st, tutaj nie możliwe aby tyle schłodził wiatr Na postoju jest inne zapotrzebowanie na gaz niż przy jeżdzie.Moim zdaniem jakby nawet go umieścić w kabinie to i tak zamarznie Nie macie już tego zavoli? Może wystarczy podmienić i bedzie wiadomo. Trzeba było zamiast Golda zamontować np AC-r01 - nawet czarny da radę
-
Podczas jazdy schładza reduktor
A może sam parownik wadliwy i nie daje rady zagrzać gazu przy większym przepływie.
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Mimo wszystko polecam obrócić o 90 stopni. Nie pamiętam z której strony w nim jest płaszcz wodny, być może właśnie że skierowany do przodu auta, czyli pod wiatr Przeważnie montują właśnie wzdłużnie.Sprawdzałem u kolegi były różnice ciśnienia, obróciliśmy reduktor i pomogło. Może nie na 100% ale dużo się poprawiło.Oczywiście sekwencja
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Reduktor źle zamontowany Montuje się "bokiem" a nie "przodem", "tyłem" Oczywiście z temperaturą może nie mieć nic wspólnego, bardziej z ciśnieniem Ta trytytka też nie fachowo zaciśnięta - przez uszczelkę
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Jak dobrze pamiętam to bolec trzeba przekręcić chyba o 90 stopni i wyjdzie. Co do ułamanego zaczepu, ja bym zrobił z drutu np.spinacza biurowego takie "U" i wtopił w plastik
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Sama sprężyna nic Ci nie da Pójdzie w dół o około 2 cm Ja zmieniłem sprężyny z 1BA na 1BE i nic nie siadło nawet 1mm Po zmianie amorów 1BE dopiero
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Zdjęcia zawsze wrzucam na http://photobucket.com/ nic nie wygasa już ponad 7 lat
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No było ciekawie.Przejażdżka z kolegą 1.8T B6 po programie u gregora 205KM 330Nm
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No właśnie gdzie dzisiaj?
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
To ze staga nie nazywa się logami.Ty tak to nazwałeś.Masz mapę oraz plik z jazdy
-
Platforma cyfrowa NC+
Dzwonili i wiozłem ten dekoder, sam nie wiem po co.Żadnych umów tylko aneks że dekoder za 0zł przez cały czas umowy Sagemcom ten mały. Ogólnie mam już dwa dekodery NC+ Pace i tego Sagemcoma, ale i tak ich nie używam.Korzystam z własnych
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Szukałeś tu: http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=p&string=8E0953549n&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-2-mt-1029 Drogo stoją.Ja kupiłem za 70zł.Gość chyba nie wiedział że ten moduł jest droższy niż F
-
Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
Q-box,AC-r01 i hany zielone najlepiej pojedyńcze Listwa AC W01 może i dobra ale nie da się zamontować pojedynczo jak najbliżej wtrysków pb Tu zamontowane hany zielone http://lpg-forum.pl/download/file.php?id=53908
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Po kupnie auta też miałem Castrola tylko 5W40, na taki tez wymieniłem. Nie dość że silnik pił olej około 1l na 3000km to odzywał się łancuszek. Po wymianie na Motula 5W40 silnik bierze 1l oleju na 10000km, a łańcucha nie słychać nawet na zimnym
-
1.8T gdy sie zagrzeje zgasze to po poleniu ma mniej mocy
Może wtrysk leje, sonda coś świruje lub przepływomierz zaniża wartośći Logi by się przydały