Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie dzialajace odciecie zaplonu w b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Posiadam w swoim samochodzie odciecie zaplonu lecz nie dziala jak moge sam to sprawdzic czy jest taka mozliwosc ze jakis kabelek sie rozlaczyl? lub moze ktos zna z okolic Wroclawia,Lubina dobrego elektryka ktory moglby to naprawic?

Opublikowano

Zacznij rozkrecac iść po kaflach włącznika aż dojdziesz do modułu i zobaczysz czy nic się nie wypielo albo może masz funkcje serwisowa? Spróbuj przytrzymać 10 sek ten przycisk potem wyłącz zapłon i spróbuj zapalić

Opublikowano
  • Autor

Odciecie dziala tylko mam taki problem ze jak uruchomie silnik i go zagasze to by go ponownie uruchomic musze znow ten ( pstryczek ) nacisnac.Czy nie powinno tak byc ze odlaczenie zaplonu dziala tylko wtedy tylko jak je wlacze?

Opublikowano

No to działa jak należy - żeby odpalić musisz nacisnąć pstryczek elektryczek :)

Opublikowano

tak j.w kolega napisał wszytsko jest ok

za kazdym razem musisz nacisnac pstryczek by odpalic:)

Opublikowano
  • Autor

Aha.Dzieki wielkie koledzy:)

Opublikowano

Witam, A podpowie ktoś w który obwód wpiąć takie odcięcie w 1.8T ? Chcę założyć u siebie takie cudo, ale nie wiem co ma rozłączać, żeby błędów nie łapać, auto posiada lpg.

Opublikowano

Może przerwać kabel od stacyjki do automatu rozrusznika.Tylko na pych odpali.

Odłączenie +12v na cewki ale tu będzie chyba błąd, jak bedzie próba odpalenia

Jeszcze zasilanie pompy paliwa, jak jest lpg to odpali awaryjnie

Immo przerwać tzn.cewkę przy kolumnie przez włącznik

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

No właśnie chyba tylko ta ostatnia opcja będzie ok. Tylko czy jak ktoś rozwali stacyjkę, to i tak nie odpali ?

Najlepsze byłoby odcięcie pompy paliwa, ale na lpg można odpalić. A czy czasem sterownik od lpg nie steruje pompą paliwa ?

Opublikowano

Najlepsze byłoby odcięcie pompy paliwa, ale na lpg można odpalić. A czy czasem sterownik od lpg nie steruje pompą paliwa ?

Nie steruje

Można zrobić dwa przekaźniki lub jeden podwójny

Jeden odłącza 12V od pompy paliwa, drugi odłącza zasilanie na elektrozawory (parownik,butla z lpg) - one są i tak podpięte do jednego zasilania

Nie odpali ani na pb ani awaryjnie na lpg

Tylko czy jak ktoś rozwali stacyjkę, to i tak nie odpali ?

No nie bo immo blokuje,to nie jest razem z wiązką stacyjki

Z tego co mi wiadomo to właśnie "spece" wyłączają immo i odpalają auto

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Dzięki, czyli musiałbym mieć tak naprawdę dwa odcięcia ? Albo dwa pstryczki elektryczki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.