Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki ściągacz do sworzni wahaczy?


mateusz233

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie polecić jakiś ściągacz do sworzni kulistych wahaczy w B6? Są różne na allegro ale nie wiem który będzie dobrze pasować.

Edytowane przez mateusz233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy młotek, jak je wybijasz to znaczy że do wymiany.Tylko z tymi przy zwrotnicy czasem są problemy.Reszta schodzi bez problemów.

Nie wiadomo czy ściągacz podejdzie w tym miejscu.

Może być yato taki widelec aby udeżyć młotkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie robiłem jeszcze tego i nie wiem jak to idzie. Wahacze zostają stare, będę wymieniał amortyzator i przegub. Taki widelec stożkowy to chyba może uszkodzić tą gumę osłaniającą kulkę. Myślałem raczej o takim co na dole ma widelec a od góry naciska śrubę.

Edytowane przez mateusz233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie amora nie trzeba tych sworzni wybijać.Przy przegubie jeden wystarczy.Nie odkrecasz do końca nakrętki a potem jakaś rurka i młotek.

Nie siedzi to jakoś mocno.

Owszem taki ściągacz przydaje się

Najgorszy problem to wybicie śruby która przestrzela górne wahacze.Jak nie było on nowości rozbierane to tylko palnik pomaga.

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak grzecznie zapytal o sciagacz a ty specjalista mlotek rurki sa specjalne sciagacze nic wiecej nie oczekuje tylko zwykla odpowiedz wiec jaki sciagacz ciezko odpowiedziec!?rece opadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak grzecznie zapytal o sciagacz a ty specjalista mlotek rurki sa specjalne sciagacze nic wiecej nie oczekuje tylko zwykla odpowiedz wiec jaki sciagacz ciezko odpowiedziec!?rece opadaja.

Czemu zaśmiecasz forum i w innym wątku

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316780-jakie-tanie-wahacze-polecacie/page-7#entry4905322

zadajesz to samo pytanie co zadał kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...