Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radzio0808

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Śmierdzi olejem Remont był robiony z tego powodu że tak mi sie zachciało bo mam to autko od 3 lat i co najmniej drugie tyle zostanie w rodzinie ) W głowicy uszczelniacze sprawdzone prowadnice dotarte zawory 1 wymieniony i planowanie
  2. A4 B5 1.6 ADP Witam tak jak w temacie Pytanie dlaczego ??? A o to cała historia... Przed remontem silnika praktycznie nie brał oleju ( 0.2l na 10tyś km ) Po remoncie głowicy(PAPLA Bielsko-Biała) tzn uszczelniacze, zawory, planowanie, nowa uszczelka oraz wszystkie uczelniacze dookoła całego silnika Audi bierze kosmiczne ilości oleju nawet do 1L na 1000KM Zmierzyłem ciśniecie w cylindrach w wszystkich w okolicach 14 at I pytanie czy rozwaliło pierścienie olejowe czy głowice spierdolili ???? Pozdro
  3. przestało falować jak wymieniałeś przewody i świece
  4. Radzio0808 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Wszystkie uszczelki i podciśnienia nowe
  5. Radzio0808 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Dobra to zadam jeszcze jedno pytanie Czy miał ktoś kiedyś coś takiego jak np Zaklejasz dziure w grilu od dolotu i wrzucasz na luz np przy 60 na godzine i spada elegancko na obroty i trzyma a jeżeli odkleisz dziure tak jak to ma być i puścisz auto na luz przy 60 to faluje na obrotach i nie może ich ustawić ???
  6. Radzio0808 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Dzisiaj zrobiony gaz fajnie jeździło ale na chwile zaczyna falować na obrotach i to dość konkretnie i pytanie dlaczego ?? Gaz wyregulowany idealnie
  7. Radzio0808 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Filtr paliwa tak zmieniałem ciśnienia na wtryskach nie mam jak sprawdzić Chyba że są jakieś sposoby to chętnie posłucham
  8. Radzio0808 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Panowie nie chodzi o SWAPA tylko doprowadzenie do ideału silnik wygląda super zero nagaru tuleje nie zrysowane itd lambda działa zero błędów itd sam nie wiem co mam robić bo za dużo poszło kasy do niej i chce doprowadzić do ideału
  9. Radzio0808 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    Ponowie chodzi o ot że gaz w nim jest od 10 lat auto mam 3 lata była druga generacja i delikatnie ona mnie zaczeła denerwować i założyłem sekwęcje i zrobiłem generalny remont silnika bo buda zdrowa więc chce tym jeszcze długo jeździć Kiedyś na Pb wogóle nie chciało jeździć tzn gaz do dechy i naprzykład załapał 3 tyś obrotów przerywał strzelał i nie chciał wskoczyć na większe obroty myśle pompa paliwa wymieniona itd i co o nic później zrobiłem z przepływką i zaczęło działać ale... Auto jest słabe nie przyśpiesza płynnie czasami ciągnie jak należy a czasami jedzie jak 1.0 polówka moich rodziców A co do mapy benzyny uważam że to nie to bo w tamtym roku w grudniu jak wracałem z DE Przejechałem specjalnie 400 km na benzynie specjalnie aby auto troche polatało na tym PB i ogólnie po miejscu nie było takiego czegoś jak odpalanie przegazowanie i od razu gaz tylko zawsze te 2 km przejechało sie na PB. Teraz poskładałem auto po remoncie i na PB nadal muł..... Na sekwęcji jeszcze nie wiem jak jeździ bo dopiero robie mape i całe strojenie. Ma ktoś jakieś pomysły na to PB?? Za dużo kasy poszło w auto żeby ominąć ten problem bo to wreszcie musi zacząć jeździć na PB. A więc prosze o pomoc Pozdrawiam:)
  10. Radzio0808 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam serdecznie jestem tutaj nowy i mam jedno pytanie Sytuacja wygląda tak na PB brak mocy dziura z dołu dlaczego ?? Zrobione rzeczy : Kompletny remont silnika(cała góra i uszczelniacze i kontrola dołu),świece,kable,cewak,czujnik położenia wału, sonda lambda,pompa paliwa wtryski ok. i już mi ręce opadają dlaczego to nie chce jeździć na benzynie. Błagam pomocy !!!!! Pozdro !
  11. Radzio0808 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Witam mam podobny problem jak podepnę komputer pokazuje błąd halla-G40 i pytanie gdzie on jest ADP 1.6
  12. Witam mam ten sam problem i powiem tak że wczoraj przy wkładaniu silnika do ramy zrobiliśmy jedną przeróbke Ktoś jak zakładał gaz przeciął przewód od ogrzewania przepustnicy i puścił tam wode do LPG złączyliśmy wszystko tak samo jak było orginalnie i narazie działą zobaczymy jak to bedzie po pierwszych jazdach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.