Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie montujecie centralki sterujące od gazu w swoich autach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule zastanawiam sie gdzie zamontować centralke sterującą? Może ma ktos fajne miejsce w a4 B6 B7???

Opublikowano

Ja mam w popielniczce :) troche marudzili bo trzeba było wyciągnąć wkład ale pięknie pasuje

Opublikowano
  • Autor

Jednak zdecydowałem się we wnęce obok zapalniczki. Ja mam tam zagłębienie. Bardzo fajna miejscówka. Nie razi po oczach i pod ręką jak trzeba będzie przelączyć na benzynę.

Opublikowano

Również tam mam. Polecam.

Opublikowano
  • Autor

Również tam mam. Polecam.

Mój gazownik to wyhaczył :) Nie świeci Tobie wieczorem po oczach? :))

Opublikowano

ja mam na lewej ściance schowka znajdującego się w okolicy lewego kolana (schowka pod kierownicą). Jest ok

Opublikowano

ja mam na lewej ściance schowka znajdującego się w okolicy lewego kolana (schowka pod kierownicą). Jest ok

Też mam w tym miejscu ( już w drugim audi)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie odebrałem auto i super ze zdecydowałem sie na miejsce we wnęce przy zapalniczce. Łatwy dostęp i kontrola stanu. Na ślepo można trafić. Jestem mega zadowolony i polecam każdemu to miejsce.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A ja mam 10 cm niżej od włącznika świateł i też dobrze widać w czasie jazdy i nie rzuca się w oczy :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie znajduje się w popielniczce. Dobra miejscówka i przy okazji wiadomo, że nikt już nie nasmrodzi w aucie :)

Opublikowano
  • Autor

U mnie znajduje się w popielniczce. Dobra miejscówka i przy okazji wiadomo, że nikt już nie nasmrodzi w aucie :)

Tez sie zastanawiałem. Ale żeby sprawdzić czy juz na gazie albo stan to trzeba otwierać. No ale za to zupełnie nie widoczna jest.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Według mnie najlepszym miejscem jest lewa ścianka schowka pod kierownicą.

Cały czas widać diody nigdzie nie trzeba się oglądać i szukać.

Opublikowano
  • Autor

Według mnie najlepszym miejscem jest lewa ścianka schowka pod kierownicą.

Cały czas widać diody nigdzie nie trzeba się oglądać i szukać.

No jest to bardZo popularne miejsce w każdym aucie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja przy zakupie miałem już zamontowane po prawej stronie kierownicy, przy stacyjce. Nie polecam, bo cały jest zasłonięta kierownicą i na bieżąco nie widac poziomu. Trzeba się wychylić, albo przekręcić kierownicę. Niby pierdoła, ale denerwujaca ;)

Opublikowano

W lewym schowku tam gdzie lewe kolano, a stan gazu widzę po kilometrach. W ogóle go nie używam

Opublikowano

U mnie koło ręcznego w tej zaślepce

IMG_20140328_113922_zps0b54e43a.jpg

Edytowane przez edekxp

Opublikowano
  • Autor

U mnie koło ręcznego w tej zaślepce

IMG_20140328_113922_zps0b54e43a.jpg

Spoko miejscówa. Ja mam w tym schowku po lewej obok ręcznego i jak założyłem podłokietnik to nie widze za bardzo poziomu. musze sie wychylać mocno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.