Jump to content

krzys12123

Pasjonat
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About krzys12123

Informacje

 • First name
  Krzysztof
 • Location
  DOŁHOBYCZÓW

Car

 • Car model
  A4 B5
 • Car body
  Sedan
 • Year of production
  1995
 • Engine
  1.8
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

145 profile views

krzys12123's Achievements

0

Reputation

 1. Witam poszukuje osoby która by umiała wyłączyć immobilizer w Audi A4 B5 1.8 ADR 1995 po przez komputer silnika ( EPROM ) najlepiej z Zamościa lub okolic 100 kilometrów. Proszę o kontakt . Poszukuję osoby która by mogła to zrobić do 100 zł lub około.
 2. Jak dać loga i co to jest? Przepraszam może coś pomyliłem . Sprawdzam na kanałach od 6 do 9 . I długoterminowe miałem 18 % ale teraz jeżdżę na samej benzynie i spadły do 7 % przejechałem ponad 100 km. I tak teraz myślę czy jeździć nadal na benzynie aby zbić do 5 czy może masz sposób jak je wyzerować szybciej ? Od ilu do ilu jest prawidłowy zakres ? Na jakimś forum czytałem że najlepiej jak jest -+5% a ktoś inny pisał że korekty długoterminowe mogą oscylować +- 10 a wy jak uważacie ? I czy macie sposób na wyzerowanie ich ? Muszę zrobić adaptację gazu ale najpierw muszę zrobić tak aby było dobrze na benzynie aby dobrze mapy wyszły PB i LPG .
 3. Witam jak można wyzerować / usunąć korekty długoterminowe vag-com (vcds) bo krótko terminowe to silnik 01 błędy i usuń błędy to zeruje krótko terminowe a długo terminowe to nie wiem jak wyzerować . Proszę o pomoc i opis co ma zrobić w programie vag aby wyzerować korekty długoterminowe bo mam wysokie na plusie % . robiłem silnik 01 adaptacje 10 kanał 00 test zapisz i nic to nie daje odłączałem klemy na całą noc i nic usuwałem błędy chociaż których i tak nie i nadal nie usuwa korekt długo terminowych tylko usuwa krótko terminowe . Jak wiecie jak to zrobić w programie vag to proszę oopis . i jeszcze mam pytanie jak korekty są na plus to mieszanka jest uboga czy bogata ?? Audi A4 B5 1.8 ADR 125km 1995r.
 4. Witam mam ogromny problem poprzedni właściciel pozamieniał kable (piny) w wtyczce , i potrzebuję opis z kolorami kabli , bo sam opis wtyczki mam tylko bez kolorów kabli fajnie by było jak by ktoś wstawił zdjęcie z obu stron takie jak poniżej tylko to jest wtyczka niebieska a zółtej nie mogę wyszukać w Internecie już szukam 2 dzień , lub schemat z kolorami kabli też by było fajnie , potrzebuję wtyczki żółtej , dziękuję za szybką pomoc .
 5. Potrzebuję aby ktoś mi pomógł co i jak gdzie wpisać w programie stag do Audi A4 B5 1.8 Benzyna 1995 rok czyli potrzebuję zrzutów jak uzupełnić wypełnić poszczególne pola wyboru w programie a najważniejsze to co mam wpisać w wyborze sondy lambda bo nie wiem jaką mam czy napięciową czy prądową czy napięciowa odwrócona i mam jeszcze taki problem że potrzebuję schematu z wymiarami osłony pod silnik do tego modelu proszę o pomoc link do programu http://www.ac.com.pl/pl/doc/383/oprogramowanie-acjest tam opcja demo czyli Port tryb demo i wybieramy STAG-4 QBOX Basic Najbardziej to potrzebuję wiedzieć jaki typ sondy mam czy napięciową czy prądową czy napięciowa odwrócona i czy jest jedna czy dwie sondy lambda? Audi A4 B5 Silnik ADR 1995 rok 1.8. A mam jeszcze pytanie czy warto podłączać sondę lambda czy lepiej ją odłączyć jakie jest wasze zdanie odpowiedz uzasadnij ?
 6. Witam proszę o rysunek ( techniczny , schemat obrazek z wymiarami) z wymiarami osłony silnika Audi A4 B5 95r. Chce zrobić osłonę z blachy ale nie znam dokładnych wymiarów ponieważ nie posiadam starej.
×
×
 • Create New...