Cześć wszystkim, nie jestem posiadaczem audi, ale moja dziewczyna już tak i jest wielką fanką tej marki, nie dawno przesiadła się z a4b5 na a4b6.
A mi został przywitać się na forum i korzystać z wiedzy zawartej we wszystkich wątkach.
Audi a4b6 Avant w benzin i gaz o mocy 163km w ładnym kolorze niebieskim dżins i bardzo dobrym stanie technicznym, zadbanym wnętrzem i dobrym wyposażeniem.
I to jest powód dołączanie do forum, aby je utrzymać w oryginalnym dobrym stanie, bez drutowania.
A i jeszcze wielopokoleniowe pancerne 80 w 1.9tdi ale to już inna historia...