Treść opublikowana przez krzys12123
-
Kodowanie klimatyzacji Audi A4 B5
Jeszcze mam jedno pytanie jak zmienię na 00040 to muszę zrobić adaptacje . Jak zrobić na których kanałach ?
-
Kodowanie klimatyzacji Audi A4 B5
Czyli u mnie trzeba 00040 według tego co piszecie.
-
Kodowanie klimatyzacji Audi A4 B5
Dzięki chłopaki za odpowiedzi. Zapytałem sztuczną inteligencję to otrzymałem odpowiedź że 00040 to bez aktywacji czujnika nasłonecznienia a 00044 z czujnikiem nasłonecznienia. A skąd ma takie dane to nie wiem 😀
-
Kodowanie klimatyzacji Audi A4 B5
Mam pytanie o kodowanie miałem w starym sterowniku kodowanie 00040 a w nowym jest 00044 . Czy się różnią te kodowanie? Za co odpowiada każda cyfra ?
-
Kody logowania do sterowników w Audi A4 B5
Witam zna ktoś może odpowiedź na moje pytanie?
-
Kody logowania do sterowników w Audi A4 B5
Chcę sprawdzić jakie dodatkowe opcje i adaptacje się pojawią po zalogowaniu. Bo jak zalogowałem się do licznika 17 to pojawiły się dodatkowe adaptacje. Jak zalogowałem się do silnika 01 to też pojawiło się kilka dodatkowych opcji. Teraz potrzebuję login do hamulce 03 i klimatyzacja 08 oraz airbag 15 abym mógł sprawdzić co dodatkowego pojawi się po zalogowaniu. Zna ktoś kody do zalogowania ?
-
Kody logowania do sterowników w Audi A4 B5
Witam czy może zna ktoś login do logowania się do sterownika ABS oraz do Klimatyzacji i do Airbag, bo do licznika i silnika znam i działa bo się loguję ale do tych 3 nie znam i nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc. Audi A4 B5 1.8 125km ADR 1996r.
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
krzys12123 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZTA072039
-
Wahacze jaka jest różnica pomiędzy 8D0407509G vs 4D0407509J
Witam jak jest różnica pomiędzy tymi wahaczami 8D0407509G vs 4D0407509J Febi 21892 vs febi 21904 czy można stosować ich zamienne? Bo ścina mi opony i szukam przyczyny a w etce jest że można te dwa stosować tylko zastanawia mnie czy one mają te same wymiary bo może mam zły założony. Czy różnią się wymiarami czy tylko wyglądem febi ma te wahacze i delfi 2 różne. Bo trw po tych numerach podaje ten sam wahacz .
-
Problem z ustawieniem zbieżności w A4 B5
Witam wymienione całe zawieszenie na ms końcówki na delphi i nie można wyregulować bo cały czas wychodzi zły kąt i tnie oponę. Poniżej zdjęcia z urządzenia co może być nie tak . ?? Co trzeba zrobić aby kąty były dobre .
-
Ile oleju do klimatyzacji dodać? Audi A4 B5
Dzięki za odpowiedź. Tylko najgorszy problem że wyrzuciłem stary parownik i osuszacz i nie wiem ile oleju tam było. Więc co mam teraz zrobić? Ile wlać oleju przy napełnianiu? Czy wcale nie wlewać oleju ? Czy wlać tyle ile maszyna odciągnie lub czy więcej lub mniej niż maszyna odciągnie? Jak możesz napisz co mam zrobić w tej sytuacji ile wybrać dolewania oleju . Jak coś maszyna pyta mnie ile dolać oleju w ml a nie gramach. Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedź.
-
Ile oleju do klimatyzacji dodać? Audi A4 B5
Witam mam pytanie ile ustawić na maszynie dodawania oleju do klimatyzacji podczas obsługi ? Jak wybiorę wszystkie parametry samochodu na urządzeniu do obsługi klimatyzacji to daje mi wybór ilości czynnika to wiem od 650-700g a później pyta ile dodać oleju jest zakres wyboru od 0 do 100 ml w programach serwisowych sprawdzałem że oleju w układzie ma być od 250 do 300 ml zależy jaką sprężarka. Ale urządzenie do obsługi klimatyzacji pozwala wybrać tylko do 100 ml to ile mam wybrać ile dolać tego oleju zakres od 0 do 100ml? Audi A4 B5 1.8 ADR 1996r. Wymieniałem osuszacz i parownik .
-
Korekty długoterminowe A4 B5 1.8 ADR
LOG-01-000-xxx-xxx_063239.CSV Log-Log_063235.txt
-
Korekty długoterminowe A4 B5 1.8 ADR
A czemu jest ubogo czy może być przyczyną?
-
Korekty długoterminowe A4 B5 1.8 ADR
A te logi co przesłałem logi coś z nich możesz odczytać coś z nich wynika ? Proszę o weryfikację i opinie o tych co wysłałem wcześniej.
-
Korekty długoterminowe A4 B5 1.8 ADR
Czyli te logi są złe? Spróbuj jeszcze raz zrobić. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem jak to dobrze zrobić. A czy na podstawie tych logów możesz coś wywnioskować, odczytać?
-
Korekty długoterminowe A4 B5 1.8 ADR
Logi LOG-01-002-gas2gasxx_010527.CSV LOG-01-002-xxx-xxx_010531.CSV LOG-01-007-gas_010531.CSV LOG-01-007-xxx-xxxnowe_010531.CSV LOG-01-008-xxx-xxx_010531.CSV LOG-01-008-xxx-xxxnowe_010531.CSV Log-Log_010531.txt Log-Log.nowe_010531.txt
-
Kod błędu vag 00561 analiza spalin
Czy mógłby ktoś przeanalizować moje logi i powiedzieć czy są dobre ? A logi na kanale 000 co dają? Proszę o opinie o moich logach co może być nie tak ? Log-Log.nowe_010531.txt Log-Log_010531.txt LOG-01-008-xxx-xxxnowe_010531.CSV LOG-01-008-xxx-xxx_010531.CSV LOG-01-007-xxx-xxxnowe_010531.CSV LOG-01-007-gas_010531.CSV LOG-01-002-xxx-xxx_010531.CSV LOG-01-002-gas2gasxx_010527.CSV
-
Reset Ecu Audi A4 B5 1.8 ADR 1996 VCDS
Witam bardzo bym prosił o opis jak zresetować komputer ecu silnika. Audi A4 B5 1.8 ADR 1996 Programem VCDS 23.11 . Czyli przywrócenie do ustawień fabrycznych map korekt itp.
-
Stag Qbox Plus podpięty pod OBD w A4 B5 1.8 ADR
W sumie masz rację nad tym się nie zastanawiał że zablokuje możliwość diagnostyki innym interfejsem niż tylko przez LPG
-
Stag Qbox Plus podpięty pod OBD w A4 B5 1.8 ADR
Piszesz że teoretycznie jest taka możliwość ale czy jesteś tego pewny czy próbowałeś? Bo większość instalatorów twierdzi że komputer gazowy nie połączy się z komputerem silnika po tym protokole .
-
Stag Qbox Plus podpięty pod OBD w A4 B5 1.8 ADR
Możliwość włączenia autoadaptacji w sterowniku Stag Qbox Plus po obd2 . Automatyczne usuwanie błędów itp.
-
Stag Qbox Plus podpięty pod OBD w A4 B5 1.8 ADR
Witam mam pytanie czy ma ktoś założony sterownik Stag Qbox Plus i podpięty pod obd i czy to działa? Czyli czy komputer gazowy widzi parametry samochodu przez odb ? W Audi A4 B5 1.8 ADR 1996 lub 1995 92kw/125km port komunikacyjny obd to KWP1281 . Dużo instalatorów twierdzi że w tym samochodzie sterownik Stag Qbox Plus nie połączy się z samochodem przez obd . Ale w pomocy technicznej Stag nie do końca są tego pewni mówią że trzeba by było spróbować. Mówią że jeśli ich skaner SXC 1011 się połączy z samochodem to sterownik Stag Qbox Plus też się połączy. Więc moje pytanie do was czy ktoś próbował lub ma założoną instalację Stag Qbox Plus po komunikacji portu obd kwp1281 ? Lub czy ktoś próbował łączyć się że skanerem sxc1011 ?
-
Kod błędu vag 00561 analiza spalin
Bardzo bym prosił o analizę parametrów z analizatora spalin co jest nie tak a co jest ok i jak coś jest nie tak to co może być przyczyną? I czemu ten błąd wyskakuje?
-
Kod błędu vag 00561 analiza spalin
Witam co jakiś czas wyskakuje mi błąd 00561 można go usunąć i na krótko jest spokój. Ale za kilka dni znów się pojawia. Dodaję parametry z analizatora spalin na PB i na LPG . Co może być przyczyną tego błędu ?