-
B5 1.6 lpg
Witam czy przy montażu lpg jest konieczne zdejmowanie kolektora dolotowego? Aluminiowy kolektor posiadam. Czy dużo opilkow znajdzie się przy montażu wew kolektora i wejdzie do silnika? Bo z tego co widzę to zadko warsztaty zdejmuja dolot. Jak ti jest z tym? 1.6 102km 95r. *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony
-
nawiew na nogi
Witam rozwiazał ktoś ten problem? bo mam to samo, nie wiem jak sie zabrac za to dalej
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
POCZEKAJ- a teraz jak Ci bierze? miales jakis dzwiki sprzegla? tzn piszczenie jak zimny przy wcisnieciu? SIe boje tylko zeby sie cos nie roz***lo i nie narobilo ambarasu... ale np jesli ktos mialby cos podobnego i jezdzil na tym troche to bym byl spokojniejszy bo nie chce wydawac kasy na cos co moze jeszcze nie byc konieczne... Tak ogolnie czy wymieniajac sprzeglo trzeba odrazu wymieniac dwumase?
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
no ja bym sie tym braniem wcale nie przejmowal tylko u mnie kurcze na zimnym pisk troche jest jak wcisne sprzeglo ktory ustaje przy rozgrzaniu...., MLODZIAN ile masz w swoim przebiegu? zmieniane miales kiedys sprzeglo? Fenrir mowisaz zeby zmienic komplet ale razem z dwumasem?
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
tylko kurde biegi chodzą ładnie sprzeglo sie nie slizga, ciagnie mocno, tylko to piszenie to raczej lozysko bo chyba docisk o tarcze by nie piszczal na postoju tylko np przy ruszaniu nie? duzo mozna jeszcze na takim pojezdzic? na cieplym silniku nic nie slychac...
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
nom wysoko ale nie az tak strasznie, lecz wielu pisze ze nawet po wymianie sprzegla bierze wysoko w tym samochodzie...
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
A odnośnie tego piszczenia?
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
Witam panowie a ja mam takie pytanie,jak silnik zimny to na jalowych obrotach jak wcisne sprzeglo, to slychac delikatne piszczenie..... czyzby lozysko oporowe sie sypalo? Jak sielnik sie rozgrzeje ogolnie jak sie troche sprzegla pouzywa i jest cieply to na jalowych nie slychac juz tylko moze troche jak wcisne sprzeglo i dodam gazu na 2,5 tys to troszke piszczy.. po puszczeniu sprzegla ustepuje... Czy to juz czeka mnie wymiana? Pozdrawiam Mam jeszcze pytanie odnośnie tego jakie sprzeglo siedzi w moim, jednomas czy dwumas? 1.6 benzyna 101km 1995 r.pr.
coolio699
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta