Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chełm :decayed: a co znowu Ci zderzak opadł :gwizdanie:

eee pewnie hostessy się pytały o Ciebie :decayed: Chcą Ci auto umyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chełm :decayed: a co znowu Ci zderzak opadł :gwizdanie:

eee pewnie hostessy się pytały o Ciebie :decayed: Chcą Ci auto umyć :naughty:

łooo Jezusie zapomniałem :co: to chyba nie będe mył auta aż do wojewódzkiego spota :wstydliwy::krol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze staram sie parkować tyłem :decayed: wiadomo od kogo miałeś wkręty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spociku Wszystkim zainteresowanym, który już niedługo bo 17.05.2009 w tym samym miejscu co zawsze.

Zapraszam serdecznie [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:16_________________________________________________No i po spocie raptem było nas trzech w sumie to dwóch z forum bo kolega, który przyjechał A4 B7 ojca i który nie jest na naszym forum wpadł przypadkowo nie wiedząc że takie coś jest akurat dziś w Zamościu.

Więc co dalej następuje to poprostu zawieszam organizowanie spotów do września może i wogóle nie będzie bo frekwencja jest tak wielka, że szkoda gadać. Widać, że region zamojski jest tak zaangażowany że :sick3: jest sporo osób i każdy ma to daleko we d..ie.

Na tym kończę, bo szkoda moich słów bo to i tak nic nie zmieni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będzie znana dokładna data wrześniowego spotu w ZMC to na 99% przyjadę

...z kolegami :wink4:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzinę w Zamościu i pewnie przyjadę ją odwiedzić ( przy okazji :wink4: ).

Szkoda tylko, że po ostatnim spocie szanowny kolega nie ma ochoty zorganizować czegoś w wakacje - tylko dopiero we wrześniu...

Aczkolwiek ostatnia frekwencja była naprawdę imponująca... :shocked:

Wydaje mi się, że po tym mieście jeździ trochę A4'ek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się wypowiadac za innych którzy może nie maja nawet zamiaru sie pojawiac na spotach ale wakacyjny termin byłby odpowiedni(przynajmniej dla mnie) i bardzo chetnie sie zjawie.

Teraz tylko czy jest ktos jeszcze kto mógłby to nakręcić??

Wakacyjna pogoda i blask wypolerowanych czwórek chyba lepiej przemawia niz pierwsze zimowe spotkań o wiadomej frekfencji...

chudineze co Ty na to?

no i liczymy na gości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry by był ten pomysł z letnim spotem ale w gorszych porach było więcej ludzi niż jak jest ciepło. Dla mnie można i by było się spotkać z rodzinami i dziewczynami czy chłopakami zależy kto tam z kim jest :wink4: na jakimś grillu nad woda czy cos takiego no ale jesli frekwencji nie bedzie to nie ma co zaczynać. Dla mnie druga połowa lipca jest do opanowania. Jeżeli znajdzie sie więcej osób na 100% zadeklarowanych to mogę podjąć się zorganizowania coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie druga połowa lipca to tez dobry termin.

no mysle ze juz choc chwile kazdy moze poswiecic na takie spotkanie, gdyby frekwencja od poczatkow była lepsza to moglibysmy sie pokusic o zorganizowanie np grilla we własnym gronie ale narazie to chyba nie wchodzi w rachube...

tak wiec chyba czekamy na zgłoszenia jest jeszcze sporo czasu zeby jakos zaplanowac spocik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie koncowka lipca moze byc , ale konkretnego terminu nie ustalono ??, mam nadzieje ze niebawem ustali sie termin ,albo piszczie propozycje , [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:52_________________________________________________piszcie propozcje bedzie latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak widać przez 2 tygodnie nikt nie podał żadnego terminu, więc chyba wszystko jasne po co kogoś na siłę uszczęśliwiać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...