Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

tego dnia jest spotkanie Wielkanocne klubów Audi i Vw z lubelszczyzny właśnie gdzieś w Zamościu organizowane przez Cult Style Zamość

więc podejrzewam że troche osób tego dnia będzie,proponuje żeby i A4 Klub tam się pojawił

więcej info wkrótce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

" Biłgoraj " chętnie bym podjechał - ale termin zbyt odległy - ????

określę się parę dni przed Spotem

Dlatego zbyt odległy aby każdy mógł sobie zaplanować ten dzień w rozkładzie :good:

gelo Jak znam życie to pewnie będzie w tym samym miejscu co my będziemy mieli spota więc obgonimy dwie imprezy :)

adamo40 Zapraszamy śmiało przyjeżdżaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widać coraz nowsze nicki w temacie spotów zamojskich brawo i serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim zainteresowanym, że spocik w niedziele o 15:00. Zapowiada się ładna pogoda więc będzie elegancko. Wyczyścić fury i przyjeżdżać.

Zapraszam Wszystkich z całego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :)

Parking miejski kilkanaście metrów od Starego Miasta(czerwona kropka). Na mapce zaznaczone jest także miejsce gdzie wcześniej odbywały sie zloty(niebieska kropka) w celu lepszej orientacji. Dojazd bardzo łatwy więc każdy bez problemu trafi ( na rondzie w stronę Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, za przystankiem po prawej stronie skręcić w prawo)

Możliwe że po godzinie 15 zmienimy lokalizacje inną( poinformuję bliżej weekendu czy tak sie stanie oraz gdzie będziemy poźniej)

f1cf23e8869b3075med.jpg

Zapraszamy na godzinę 14, pogoda już zamówiona więc opuszczać gwinty, pucować autka i przyjeżdzać do Hetańskiego Grodu.

info dla ekipy z Lublina i okolic:

- Zbiorka - Plac Zamkowy godzina 12:30

- Wyjazd 12:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że czas macie inny niż my no i lokalizację zmieniliście :disgust:

Ja nie zmieniam czasu jak się zbierzemy i zadecydujemy, że się dołączamy to zajedziemy tam na parking :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:02_________________________________________________No i po udanym spociku na którym zameldowało się sześć A4 i jedna A3 jest to dotychczasowy rekord teraz czekamy na pobicie kolejnego, więc zapraszam wszystkich na kolejny spot. Termin podam na dniach.

Po spotkaniu na umówionym miejscu podjechaliśmy gościnnie na spot organizowany przez Cult Style Zamość. Było sporo samochodzików nawet załapałem się do konkursu na najwyższe i najniższe auto spotu ale uplasowałem się minimalnie za pudłem jako najwyższe auto :naughty:

A teraz tradycyjnie parę fotek kolejni uczetnicy pewnie tez coś wkleją.

P4053149.JPGP4053153.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za fajny zlocik w ZMC

do zobaczyska następnym razem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich z regionu zamojskiego na Wojewódzki Spot w Chełmie szczegóły tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_wojewodzkie_spoty_audi_a4_klub_polska_26042009_chelm_godz_1500-t57380.0.html

Proszę się deklarować w tym temacie (Spoty Zamojskie) kto chętny do jazdy to wyruszymy większa paczką z jednego umówionego miejsca.

1. chudineze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie długo do spociku wojewódzkiego, więc ustalam miejsce spotkania się wszystkich chętnych z Zamościa i okolic celem przejazdu całą grupą do Chełma.

Miejsce spotkania serwis BOSCH koło Biedronki na ul. Lubelskiej godzina 13:50 czekamy max do 14:00 :hi:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:31_________________________________________________No i po spocie wojewódzkim w Chełmie, który się bardzo dobrze udał.

Z przykrością muszę stwierdzić, że zawiodłem się :disgust: na niektórych którzy deklarowali przybycie, a nie przyjechali :bicz3:

Zobaczymy teraz jak rozwinie się sytuacja na kolejnym naszym spociku jeśli frekwencja będzie mała ja rezygnuje z organizowania u nas w Zamościu spotu wojewódzkiego, bo nie ma to najmniejszego sensu no bo dla kogo. Jest zarejestrowanych trochę ludzi z Zamościa i okolicznych miast ale oprócz tego, że się zarejestrowali nie widać żadnego zaangażowania w życie klubu - przykro.

Do zobaczenia na spocie 17 maja 2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj u nas? Hmmm... Moje A4 nie prezentuje się zbyt dobrze, ale jeśli będę mógł i pogoda dopisze to wpadnę. Pozdrawiam.

Czemu takie zdziwienie :wink4: jak widać jest to już czwarte spotkanie które w Zamościu się odbędzie. Nie ma co się wstydzić swojej A4 my nie prowadzimy żadnej szydery na temat swoich aut jedynie możemy coś poradzić sprawdzić jak ktoś chce. Zapraszam kolejny uczestnik zawsze mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...