-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałbym zmienić, ale tylko mam dwie w kraku i niezbyt by pasowało pół na pół czy ktoś ma namiar na jakiś serwis na piaskowanie i malowanie proszkowe felg i jaki to byłby koszt ?? z góry dzieki pozdro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
postaram sie byc na spociku moze wreszce poznam kokegow z zamoscia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rano byly ale mniejsze kolejki po 4 samochody
-
[B5 1Z] Jak zrobić logi polskim VAG 4.9 ?
witam kolegow zakupilem niebieski VAG USB KKL line we wtyku OBD2 i sciagnelem polskiego vag 4.9 czy na tym vag moge zrobic logi statyczne i dynamiczne jak tak to prosilbym o instrukcje jak to zrobic zgory dzieki pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:witam pablo gdzie jest ta tawa n ajakiej ulicy??? moze trafie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam mam pytanko czy ktos ma jeszcze ramki do sprzedania jak tak to bym nabyl na spociku do swojej sieczkarni
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półkę ?
witam kolegow jakie byscie polecili glosniki dwudrozne na tylna polke pod radyjko 4x45w posiadam juz subwofer w bagazniku i wzmacniacz ale wolal bym sygnal z radyjka pod te glosniki zgory dzieki za podpowiedz pozdro
-
[B5 AHU] Gdzie mogę zrobić logi w Zamościu ?
sprobuj podjechac na przeciwko cerfura na lwowskiej jest brama i tam podpinaja kompa mozesz tam sprobowac ale z tego co pamietam to sporo sie cenili przynajmniej za zrobienie imobilajzera drugi gosc jest na szczebrzeskiej tam gdzie kiedys byla siedziba rmf zamosc z tylu w bramie gosc sie zna na rzecy
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
jeszcze bys mi napisal jakie tarcze do tego zgory dzieki
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
moim zdaniem cylinderek ci sie nie cofa i klocki delikatnie trzymaja mam tosamo tylko w jednym kole a jak to nie to to moze byc przewod guwy zalamany i plyn moze niewracac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam prośbę jak ktoś może zabrać VAGA ja tez bym byl za tym i czy dalo by rade podpiac moja sieczkarnie??
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
witam klubowiczow chcialbym poprawic hamolce w mojej sieczkarni jakie moge zalozyc zamiiast seryjnych mam tarcze niewentylowane wiec i zaciski pewnie bede musial zmienic tylko niewiem na jakie jak ktos to robil prosze o odp i jaki jest koszt tego zgory dzieki pozdro
-
[B5 1Z] Gdzie w krakowie podlaczyc pod vaga?
witam klubowiczow tak jak w temacie poszukuje warsztatu gdzie moglbym podlonczyc vaga i sprawdzic swoja sieczkarnie hehe i moze ktos wie jaki to jest koszt a moze ktos z kolegowo ma taki sprzet i mozna byloby sie spotkac zgory dzieki za wiadomosci pozdro
-
[ALL]Sprzęgło Sachs czy LUK??
ja zamontowalem sasch i przejezdzilem jakiwes 20tys i tarcza siadla a objawy byly jakby skrzynka sie konczyla
ptyś
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta