Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj jechałem w kolumnie :audi: w Przeźmierowie, w testowanym Allroadzie, przed nami B6 Avant, wcześniej C5 Avant i jeszcze B5 z przodu w sedanie :thumbup: Nie wiem, może ta B5ka była klubowa, bo reszta raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Trzebinii widziałem kierującego, wypisz wymaluj Murzyn, ale prowadził Forda i nie był to Cosword :gwizdanie: :decayed:

nie ma szans... truck - chwilowo nieczynny, fordem nie jezdze (ZA DUZO PALI pB), teraz golfem ewentualnie passatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kim dzisiaj wymienilem spojrzenia na A4 zaraz za Brzeskiem ( tuz obok szpital ) .. srebrna A4 B5 sedan chyba lexy z tylu

aaa i A4 B5 sedan tdi ( bordowa ) od ronda w Brzesku ??

mlodzi kierowcy wiec moze tu zarejestrowani :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe zo to ta ;) ... ;)

Jest koło mnie na górze(pierwwsza miejscoowość za mna) właśnie srebrna, 'prawdziwe' lexy z tyłu ładna felga i kogoś młodego, chyba lekko zrobiona i jeździ sporo, możliwe ze to tez ta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana koło 7.30 był widziany w Zamościu nasz forumowicz C.MILE swoją RS4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14161.0 :thumbup: skręcał z ul. Legionów na ul. Kilińskiego. Na żywo lepiej wygląda niż na zdjęciach :th: chociaż krótko bo się wymijaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Slavko.

Raczej to nie ja bo we wtorek nie było mnie w okolicach szpitala w brzesku, chyba że mnie widziałeś na dole na rondzie lub obwodnicy brzeska lub na trasie w kierunku nowego sącza to wszystko możliwe że to ja byłem.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana spotkalem T-Zolw'ika po drodze do pracy. Najpierw na skrzyzowaniu woloskiej i raclawickiej (w ostatniej chwili zauwazylem ze skreca - ja jechalem prosto:)). Ale potem na Bitwy Warszawskiej juz go strabilem :> i wymienilismy sobie uprzejmosci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec :hi:

gnalem :D do pracy..taaa na rondzie Zeslancow syberyjskich skrecam na kierunkek Blue City

twoja pasazerka jakies dziwne gesty pokazywala podczas jazdy :shocked: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja pasazerka jakies dziwne gesty pokazywala podczas jazdy

To moja zona. Dluzsza historia z tymi gestami :> Na spociku Ci opowiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kupna za to widuje od groma A4 w wawie... Dzis tylko RS4 B7 i S4 B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a tak swoja droga to w srode mijałem na Broniewskiego (k/Arkadii) srebrnego avanta 1.8T na blachach WR xxxxx :D Skojarzenia oczywiste, ale domyslam sie, ze to nie ta osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w R-miu mijałem B5 kolor pistacjowy na blachach DWR z ciemną tylną lampą, czy to ktoś od nas? :mysli:

Od nas nie , ale z Wrocka, probuje ja sprzedac juz od ponad pol roku :> Ciekawe co z nia nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...