Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Micz BTW Ty bys odbieral telefon jak sie do Ciebie dzwoni, albo oddzwanial w wolnej chwili :bicz3: Spawe mam :rolleyes:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 693,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj w Trzebinii widziałem kierującego, wypisz wymaluj Murzyn, ale prowadził Forda i nie był to Cosword :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj jechałem w kolumnie :audi: w Przeźmierowie, w testowanym Allroadzie, przed nami B6 Avant, wcześniej C5 Avant i jeszcze B5 z przodu w sedanie :thumbup: Nie wiem, może ta B5ka była klubowa, bo reszta raczej nie...

Opublikowano

dzisiaj w Trzebinii widziałem kierującego, wypisz wymaluj Murzyn, ale prowadził Forda i nie był to Cosword :gwizdanie: :decayed:

nie ma szans... truck - chwilowo nieczynny, fordem nie jezdze (ZA DUZO PALI pB), teraz golfem ewentualnie passatem

Opublikowano

z kim dzisiaj wymienilem spojrzenia na A4 zaraz za Brzeskiem ( tuz obok szpital ) .. srebrna A4 B5 sedan chyba lexy z tylu

aaa i A4 B5 sedan tdi ( bordowa ) od ronda w Brzesku ??

mlodzi kierowcy wiec moze tu zarejestrowani :dance:

Opublikowano

mozliwe zo to ta ;) ... ;)

Jest koło mnie na górze(pierwwsza miejscoowość za mna) właśnie srebrna, 'prawdziwe' lexy z tyłu ładna felga i kogoś młodego, chyba lekko zrobiona i jeździ sporo, możliwe ze to tez ta :P
Opublikowano

Dzisiaj z rana koło 7.30 był widziany w Zamościu nasz forumowicz C.MILE swoją RS4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14161.0 :thumbup: skręcał z ul. Legionów na ul. Kilińskiego. Na żywo lepiej wygląda niż na zdjęciach :th: chociaż krótko bo się wymijaliśmy.

Opublikowano

hej Slavko.

Raczej to nie ja bo we wtorek nie było mnie w okolicach szpitala w brzesku, chyba że mnie widziałeś na dole na rondzie lub obwodnicy brzeska lub na trasie w kierunku nowego sącza to wszystko możliwe że to ja byłem.

pozdrowienia

Opublikowano

Dzisiaj z rana spotkalem T-Zolw'ika po drodze do pracy. Najpierw na skrzyzowaniu woloskiej i raclawickiej (w ostatniej chwili zauwazylem ze skreca - ja jechalem prosto:)). Ale potem na Bitwy Warszawskiej juz go strabilem :> i wymienilismy sobie uprzejmosci :hi:

Opublikowano

letallec :hi:

gnalem :D do pracy..taaa na rondzie Zeslancow syberyjskich skrecam na kierunkek Blue City

twoja pasazerka jakies dziwne gesty pokazywala podczas jazdy :shocked: :>

Opublikowano

twoja pasazerka jakies dziwne gesty pokazywala podczas jazdy

To moja zona. Dluzsza historia z tymi gestami :> Na spociku Ci opowiem :>

Opublikowano

Przyznac sie kto dzis jechal autostrada srebrna B6 sedanam w strone KR... blachy SCZ.... ale bedzie lanko :bicz3:

Opublikowano

ja jechalem .. ale mam b5 ... moze przeszedlem zbyt szybko obok Ciebie ? :dance::evil:

swoja droga to dzis napotkalem duzo B5 ( bochnia, brzesko )

Opublikowano

Od momentu kupna za to widuje od groma A4 w wawie... Dzis tylko RS4 B7 i S4 B6.

Opublikowano

Dziś w R-miu mijałem B5 kolor pistacjowy na blachach DWR z ciemną tylną lampą, czy to ktoś od nas? :mysli:

Opublikowano

..a tak swoja droga to w srode mijałem na Broniewskiego (k/Arkadii) srebrnego avanta 1.8T na blachach WR xxxxx :D Skojarzenia oczywiste, ale domyslam sie, ze to nie ta osoba :)

Opublikowano
ja jechalem .. ale mam b5 ... moze przeszedlem zbyt szybko obok Ciebie ?

nie cwaniakowac jak nie mam mojej kochanej pistacji :bicz3:

Opublikowano

Dziś w R-miu mijałem B5 kolor pistacjowy na blachach DWR z ciemną tylną lampą, czy to ktoś od nas? :mysli:

Od nas nie , ale z Wrocka, probuje ja sprzedac juz od ponad pol roku :> Ciekawe co z nia nie tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.