Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam..

Kolego Murzynie gdybyś tak szybko nie pędził po tych drogach to byśmy pogadali. Jechałem za tobą o ile to było można nazwać jazdą dziś czyli 27.08.2006 w Czechach jakies 20 km od granicy w Cieszynie. Ciągnołem za tobą niebieskim Oplem Tigra od kumpla ale ty oczywiście te swoje Cb i rura więc Cie nie dogoniłem ale Pozdrwaim. Utrzymałem się za tobą jakieś pare kilometrów i mnie zgubiłes miedzy tirami. Nam brakowało mocy.

Skąd leciałeś? Co robiłeś w Czechach?

POozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynek odwiedzil fabryke KIA ponoc ma chec zmenic A4 na cos takiego i chcial sie przyjrzec produkcji czy nie ma tam fuszerki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynek odwiedzil fabryke KIA ponoc ma chec zmenic A4 na cos takiego i chcial sie przyjrzec produkcji czy nie ma tam fuszerki :mrgreen:

no to jak zmieni a4 na "cus" takiego to juz nikt go w ogole nie dogon :lol: i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem Dzisiaj WOJTKA kolo akademików AWFw Krakowie ,dobrze że slisko bylo i skręcał w inną stronę i jechał chyba z Mamą bo byłoby małe ściganko Turbo Kibłami - Awaryjne cykneły i gaz w podłoge :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigalem wczoraj i dzis po Lublinie troche i rozgladalem sie za jakas Audzinka ktora mi "pomacha" ... ale niestety :???:

Ale za to widzialem duuuuuzo Audi na drodze i mieszkalem zaraz kolo salonu WV i Audi Danelczyka (to juz troszke poza Lublinem bo w Kalinowce).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który z was czesto lata po zachodnim wybrzeżu?

Mnie czesto można spotkać na trasach Międzyzdroje-Swinoujscie-Szczecin-Wolin-Dziwnów-Rewal-Gryfice-Kamien Pom.

Kto lata w tych rewirach napewno mnie spotka,

poznasz mnie po srebnych lusterkach

w sumie to trudno mnie nie zauważyc,

moja niunia odrazu rzuca sie w oczy :mrgreen:

jesli mnie nie zauważysz to napewno mnie usłyszysz :mrgreen:

:twisted: komin mi grzmi jak w bolidzie Kubicy hehehehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a wczoraj na A4 widzialem identyczna niunie jak moja, tez pistacjowy sedanik TDI :D milusio mam fotki. niestety starszy gosc tym jechal to pewnie w klubie go niema

a tu jej szybkie fotki ...sorki ze z aparatu vga...rejestracja KGR...

my.php?image=zdj281cie10te0.jpg

zdj281cie11jt6.jpg

[ Dodano: 2006-09-28, 22:07 ]

hehe i ta nie ma bojlerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek widziałem ok 9.00 czerwoną A4 B5 za Radzyminem w stronę Marek , blachy WPR, machnąłem i kolo odmachnął.. :-). Czy to ktoś z naszych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę widziałem w Mińsku (koło Avanti tej przy rynku) czarną aczwórkę, przyciemniane szyby, silnik chyba 1.8 lub 1.8T, niestety późno ją zauważyłem i nic więcej nie mogę dodać.... może to ktoś z klubu ??

PS: była zaparkowana koło pizzerii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie koledzy na pewno rozpoznaja bo na ploterze druknalem na papierze fotograficznym nasze logo i na tylniej szybie oraz w tych malych trojkatnych mam jeszcze takie mniejsze :cool: ostatnio pod opolem jakis typ mnie A4 scigal zeby dojrzec adres :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko najpierw je zrobie ;)

zdjecia slabej jakosci bo komorka robilem :P

image00001ir1.th.jpg image00002si7.th.jpg image00003xb1.th.jpg

puki co mam kartke A4 (rozmiar) na zaglowku ale wczesniej na szybie mialem tylko jeden rog bym musial jakos przykleic ale na razie na zaglowku jest widoczne. tam z boku zrobijem tak zeby wyprzedzajacy widzial logo i zeby wyprzedzany widzial czyli z obu stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam dziś piękną a4.. mówię wam.. cudownie się "poruszała".. ale że wjechała za mnie, więc nie zobaczyłam wiele (miała coś napisane na tablicach - może a4 klub?).

Wiem, że siedziało tam dwóch przystojnych mężczyzn.. :twisted:

Może to ktoś z forum był dziś na ul. Słowackiego (Gdańsk Wrzeszcz) coś po 9:00 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałem w Gliwicach kolege MAJKI_3646 w jego ślicznej A4 na ulicy obok Urzędu Miasta chyba skrzyżowanie z ul.Zwyciestwa Chciałem zawrócić ale żonka i dziecko było na pokładzie i niestety musiałem jechać dalej a jechałem w przeciwnym kierunku. Ale powiem Wam że live to autko wygląda cudnie. Pozdrowionko dla kolego

MAJKI_3646

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...