Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pasowałoby wprowadzic jakis gest, znak rozpoznawczy tych posiadaczy a4 ktorzy naleza do klubu. Sam nieraz pozdrawialem innych kierowcow a4 pdniesiona reka ale po wyrazie ich twarzy doszedlem do wniosku ze to raczej nikt z tych a4:-) Tylko jak sie rozpoznawac na drodze, jesli nieraz takie spotkanie to tylko kilka sekund...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pasowałoby wprowadzic jakis gest, znak rozpoznawczy tych posiadaczy a4 ktorzy naleza do klubu. Sam nieraz pozdrawialem innych kierowcow a4 pdniesiona reka ale po wyrazie ich twarzy doszedlem do wniosku ze to raczej nikt z tych a4:-) Tylko jak sie rozpoznawac na drodze, jesli nieraz takie spotkanie to tylko kilka sekund...?

Jeśli macie CB to można jakiś tekst puszczać co jakiś czas... Tylko jaki? np. "misio" :polew: Chyba że wymyślimy nasze logo w jaskrawym kolorze, np. taka ostra zieleń albo pomarańcz, oczywiście to nie musi być duże, w dzień będzie widoczne a w nocy mogłoby być odblaskowe... :gwizdanie: Często spotykam A4 na trasie i jakoś nie wiem czy kierowca należy do klubu :disgust: Trzeba to zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby wprowadzic jakis gest, znak rozpoznawczy tych posiadaczy a4 ktorzy naleza do klubu. Sam nieraz pozdrawialem innych kierowcow a4 pdniesiona reka ale po wyrazie ich twarzy doszedlem do wniosku ze to raczej nikt z tych a4:-) Tylko jak sie rozpoznawac na drodze, jesli nieraz takie spotkanie to tylko kilka sekund...?

jak bedzie ktos popierdzielal na czlolowke pistacjowym potworem to znaczy....... ze nie ja :polew: Ja jezdze bezpiecznie :thumbup:

jakis koles z kch kupil identycznego pistacjowego potworka, tez w sedanie.... ,masz Ci los.... a mialo byc tak pieknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie CB to można jakiś tekst puszczać co jakiś czas... Tylko jaki? np. "misio" :polew:

Z tym odzewm na CB to nie jest zły pomysł, wywołanie "czwórkowicz" czy coś w tym stylu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na ramki, kilka razy sie smiałem do nie jednego a4 i nie wychodziło, a raz ktoś jeździł u mnie po mieście furą jak ma Kunio, normalnie idento, ale to chyba nie był on :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja dużo jeżdzę po płd-wsch Polsce i nigdy jeszcze ramek a4-klubu nie widziałem na furce. Kilka audików widziałem ale kierowcy nie reagowali na żadne machanie łapą. (hehe może dlatego że pomykam Yarisem służbowym :polew:)

Dzisiaj jestem w krk i wydawało mi sie na wiadukcie polsadu że mijałem się z cuberem ale może tylko mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odzewm na CB to nie jest zły pomysł, wywołanie "czwórkowicz" czy coś w tym stylu

To co panowie może zrobimy jakąś ankietę? Podajemy propozycje jakichś sensownych słów które można krzyknąć przez CB jak widzimy A4reczkę z batem... Założę się że dużo klubowiczów śmiga z CB. Trzeba tylko wybrać jakieś magiczne słówko i jazda :dance: Ja proponuję coś miłego dla ucha i coś co nie spowoduje dziwnych myśli u innych kierowców: "czwóreczka" :cool: Oczywiście jeśli ktoś z nas usłyszy takie magiczne słówko odpowiada tym samym i można przeskoczyć na inny kanał lub zagadać chwilę żeby innych nie denerwować :P A jeśli czas pozwoli to można się zatrzymać na moment ;)

Co inni klubowicze o tym sądzą? Może ktoś zrobi ankietę? Wg mnie wprowadzenie czegoś takiego nie zaszkodzi, a może pomóc w kontakcie :> Jak na tą chwilę dwie osoby są za ja i Goodspit, czekamy na Wasze opinie... I propozycje magicznych słówek ;):a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko a jak ktos nie ma

A4reczkę z batem...

?

Z batem znaczy z antenką od CB :dance: A jak ktoś nie ma to się jeszcze coś wymyśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co to znaczy i chodzi mi o to co wtedy jak ktos nie ma CB...

Właśnie nie wiem, ale ja dałem propozycję dla tych co mają... A sporo jest takich osób. I to wydaje się sensowne. Jak ktoś nie ma to niech wymyśli coś ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CB więc wywołanie to dobra myśl np. "czwórkowicz", "A4 polska" ;) albo poprostu "a4 klub" ;) Zaraz ankietę zarzucę, chyba że ktoś ma jakieś propozycje inne to zaczekam jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a4 klub czarny avant" np :) mi się podoba :thumbup:

Ja co prawda śmigam yariskiem na codzień ale może w ten sposób się uda z kimś zagadać.

Np będąc w jakimś mieście rzucę wywołanie a nóż widelec się ktoś odezwie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pasowałoby poinformować o tym wszystkich ;) Bo My to możemy sobie pokrzyczeć i tak raczej się nie usłyszymy :D Chociaż kto wie kto wie :D Trzeba w jakiś sposób zainteresować tym tematem innych klubowiczów. Tylko jak, może trzeba szefa zapytać ;) Może któryś z moderatorów lub adminów będzie miał jakąś ciekawą propozycję związaną z tym tematem. Trzeba działać! :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z wywołaniem jak najbardziej mi sie podoba bo juz mi sie nie chce ręki dzwigać patrzą sie później jak na odmieńca ;p co do wywołania "a4-klub" jest jak najbardziej trafne ;] teraz tylko dać znać reszcie i po sprawie... co do użytkowników bez cb to może ręka w góre i awaryjne?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...