Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek w Bełchatowie mignęliśmy sobie światłami z kierowcą ładnej B5 w sedanie, a wczoraj, czyli w niedzielę na "ósemce" gdzieś chyba na wysokości Tomaszowa Maz. pozdrowiliśmy się z kierowcą czarnej B5 avant, blachy zaczynające się na FKR a ramka Audiklub.polska. Ogólnie mnóstwo A4 na trasie widziałem, ale nie wiem czy trafił się ktoś "swój". :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sobotę 18.08 przejeżdzałem przez Mińsk Mazowiecki w stronę Wa-wy ok godziny 16.00- 16.30 na jednym ze skrzyżowań na ulicy prostopadłej do głównej stała A4 z daleka widziałem tylko że miała klubowe ramki, zdążyłem tylko machnąć ręką, ale nie jestem pewien czy kierowca mnie widział, przyznac sie kto to był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wczoraj koło SSC w katowicach widziałem Micka :mysli: auto głośno chodziło , nie miało rejestracji tam gdzie trzeba , al enie doogoniłem go bo wyjdeżdzałem z podporądkowanej , i jak już wyjechałem to mnie pae maluchów i CC przyblokowali :disgust: byłeś wczoraj w Kato czy to jakieś bliźniacze auto ? ta klapa prezentuje sie nieźle nawet :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem A4 z ramkami klubowymi (pierwszy raz poza swoim miastem).

W Elblągu 22.08. godz. ok. 18.30 między przystanią dla statków a barem na statku - czarny avant. :a4fan:

Ogólnie to A4 widzi sie na trasie bardzo dużo ale z ramkami klubowymi to słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jako ze miałem wolne postanowiłem sobie troszke pojezdzic i bryknołem sie na krupóweczki, podjezdzam na parking .....patrze....a tu :audi: a4 avant z rameczką klubową :th: no to mysle sobie poczekam......10....20....30....minutek ale nikt sie nie pojawił i pojechałem

Było to 1 :audi: tz. klubowicz którego widziałem pod Tatrami odkąd wiem o Klubie

pozdrawiam :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem A4 z ramkami klubowymi (pierwszy raz poza swoim miastem).

W Elblągu 22.08. godz. ok. 18.30 między przystanią dla statków a barem na statku - czarny avant. :a4fan:

Ogólnie to A4 widzi sie na trasie bardzo dużo ale z ramkami klubowymi to słabiutko.

No i trzeba było zagadać! Siadziałem pod parasolkami przy tym barze na statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać sie ktory parkuje czarnym A4 w sedanie , na 17' autki "pajączkachale BBS " na Maklakiewicza w Wawie ..- ramek klubowych nie ma bo jest na nich niemieckie szprechanie :thumbdown:

Przed tem to A4 stało tam za brama zakladu wulkanizacyjnego chyba bez zderzaka :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba było zagadać! Siadziałem pod parasolkami przy tym barze na statku.

żebym to wiedział, a nie zauważyłeś, że ktoś robi fote twojego auta? Ładne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny avant z naklejkami firmy GEKO-KART Tarnowskie Góry przód ramka klubowa tył cholera wie ;] przynać sie który; ]

krisu , ale coś o nas zapomniał :( nagadaj mu jak go spotkasz że ma diesla to by mógł na spoty wpadać ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny avant z naklejkami firmy GEKO-KART Tarnowskie Góry przód ramka klubowa tył cholera wie ;] przynać sie który; ]

krisu , ale coś o nas zapomniał :( nagadaj mu jak go spotkasz że ma diesla to by mógł na spoty wpadać ;]

k udziele reprymendy ustnej ;] miał CB wiec zagadam ;] akurat widziałem go jak szedłem pieszo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...