Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w R-miu mijałem B5 kolor pistacjowy na blachach DWR z ciemną tylną lampą, czy to ktoś od nas? :mysli:

Od nas nie , ale z Wrocka, probuje ja sprzedac juz od ponad pol roku :> Ciekawe co z nia nie tak

Może jednak mu się udało i ktoś z R-mia ją łyknal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto jechał :a4fan: B5 krajową 7 28.07.2007 godz. ok 12.oo.?

Leciałem na działkę w kierunku na Nidzicę. Przed Mławą zobaczyłem dwa Audi srebrne jedno A3 i drugie A4 (stały razem na poboczu).

W związku z tym, że swoją niunię bardzo szanuje, a jedynie gonie jak potrzebuje, jechałem normalnie 120-140 km/h.

Oba audi dogoniły mnie za Mławą. Pierwsza jechała A3 więc jej grzecznie zjechałem ( myśląc masz potrzebę jechać szybko to jedź). Kolega ładnie mi podziękował i bzyknął dalej.

Ale dojechała do mnie A4, no to ja zrobiłem mu jeszcze więcej miejsca. Zjechałem aż na pobocze aby koleś pogonił za kolegą.

I co? I nic, A4 nawet nie podziękowała, tylko chmurę dymu zostawiła (niech uśmiechnie sie do Rogala). A kolega miał klubowe podkładki pod tablice rejestracyjne.

Tak na marginesie to dla niego ostry zakręt z podwójna linią ciągłą to nic nie znaczy. Jeżeli jadę :a4fan: to wyprzedzam gdzie chcę i kiedy chcę.

Włos mi sie zjeżył na głowie , jak zobaczyłem jego styl jazdy :(

Pewnie nie ujawni się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj 29 lipca 07 na trasie łazienkowskiej testowaliśmy z sąsiadem forda cosword'a i mijalismy A4 B5 na blachach WKZ..... :audi: było w sedanie i miało klubowe ramki z tyłu... jakoś nie widziałem tego :audi: na spocie... być może bylo przelotnie w Wawie.......

P.S

Krótko go widzieliśmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj 29 lipca 07 na trasie łazienkowskiej testowaliśmy z sąsiadem forda cosword'a i mijalismy A4 B5 na blachach WKZ..... :audi: było w sedanie i miało klubowe ramki z tyłu... jakoś nie widziałem tego :audi: na spocie... być może bylo przelotnie w Wawie.......

P.S

Krótko go widzieliśmy :decayed:

WKZ to nasze okolice, Kozienice, było koloru granatowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj 29 lipca 07 na trasie łazienkowskiej testowaliśmy z sąsiadem forda cosword'a i mijalismy A4 B5 na blachach WKZ..... :audi: było w sedanie i miało klubowe ramki z tyłu... jakoś nie widziałem tego :audi: na spocie... być może bylo przelotnie w Wawie.......

P.S

Krótko go widzieliśmy :decayed:

WKZ to nasze okolice, Kozienice, było koloru granatowego?

Tak sedan .... jak pisałem krótko go widzieliśmy bo testowaliśmy nowe turbo ..... i bardziej zwracałem uwagę na to ile pompuje niż na samochody

P.S

Mieliśmy chyba wtedy napompowane 1,4 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 04.08., wesele w Olecku (Mazury), czarna A4 wioząca nowożeńców do ślubu, a następnie zielona A4 (obie sedan, B5), zielona na blachach NOE, a czarna na "Młoda Para" ;). Jakoś wśród gości weselnych nie udało mi się namierzyć kierowców (wiadomo, skupiłem się bardziej na: :drunk:), ale autka nie miały naszych ramek klubowych... Czy to był ktoś z klubu?? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co widze jakąś niunie to nigdy nie widze ramek klubowych...aż tu nagle po minięciu miliona niuń ;p dziś wyjeżdżając z tesco patrze a tu zielona b5 z klubowymi ramkami ;] kolega za kierownicą jakiś zamyślony był pokiwałem nie zczaił chyba ale widziałem ze patrzy na tył czy ramki mam niestety nie mam ale mam naklejke ;p przyznać sie który to był ;] pozdrawiam przy okazji ;]

zapomniałem miasta podać hehehe Tarnowskie Góry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela 5.08 w Garwolinie ok 15-stej jechała za mną B6, nie wiem czy miał ramki (raczej nie) w lusterku nie bardzo widziałem, nr.rej WN.... ktoś od nas???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czesto (a w zasadzie codziennie) widze dwie A4 na parkingu przed Giełdą Warszawską obok Muzeum Narodowego, jedna srebrna sedan, druga ciemna w avancie, obie bez ramek klubowych ale nie wiem czy to ktoś od nas

pozdro :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 czyli wczoraj widziałem za Rzeszowem przed Świlczą czerowne b5 sedan z ramkami klubowymi na zamojskich numerach. Miał cb ale niestety ja jechałem bez więc nie mogłem zagadać.

Pozdrówka dla kierownika tej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 czyli wczoraj widziałem za Rzeszowem przed Świlczą czerowne b5 sedan z ramkami klubowymi na zamojskich numerach. Miał cb ale niestety ja jechałem bez więc nie mogłem zagadać.

Pozdrówka dla kierownika tej :a4fan:

Dzięki za pozdrówka :hi: to ja sobie leciałem do Szczawnicy i właśnie się zastanawiałem jadąc przez pół Polski czy ktoś mnie zauważy z klubowiczów. Ja też dużo audiówek widziałem po drodze ale żadna nie mała oznaczeń naszego klubu :confused4: więc nic nie mogę opisać czy kogoś widziałem no ale może w druga stronę jak będę wracał to może kogoś przyfiluję :przebiegly:

Pozdrowionka dla klubowicza za spostrzegawczość :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na mnie raczej byś uwagi nie zwrócił bo jechałem służbowym Yariskiem a nie swoją a4. Stałeś sobie na poboczu jak koło Ciebie dmuchnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na mnie raczej byś uwagi nie zwrócił bo jechałem służbowym Yariskiem a nie swoją a4. Stałeś sobie na poboczu jak koło Ciebie dmuchnąłem.

W którym miejscu mnie widziałeś?[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________Ja taką szarą A3 po lifcie na belgijskich blachach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audia4s4 to o mnie chodziło z tym widzeniem miro_xjuż nawet wiem gdzie dokładnie :> stałem sobie na takiej górce bo miejscowości to nie pamiętam i grzebałem w necie na lapku :) zrobiąc sobie chwilową przerwę w podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem drogą do Rożniatowic (przy trasie do Bełchatowa w prawo), zielone A4 B5 bez klubowych ramek, a później czarne B6 (chyba Avant). MIgnąłem awaryjnymi, ale bez odzewu. Ktoś od nas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem przez kilka ostatnich dni mnostwo Czworek - jechalem nad morze i z powrotem bordowym Fiatem Siena z dwoma rowerami na dachu w konwoju z Citroenem Berlingo rowniez z dwoma rowerami ale na haku ;) dzis wyprzedzaly nas 2 granatowe Avanty B5, czarny Avant B6 i sedan B5, poza tym rzucil mi sie w oczy srebrny diesel z przednim zderzakiem od S4 ale nie pamietam gdzie to bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...