Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z klubu w srebrnym avancie B5 z którym to jechałem kawałek do Piotrkowa Trybunalskiego. Pewnie się zdziwiłeś co chce czarna b5 jak zacząłem awaryjkami mrygać hyhyhy.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja dziś widziałem Vesołego w dąbrowie górniczej koło godziny 20 , a miałeś być na spocie :bicz3: super masz tą furke :)

Opublikowano

Widziałem dziś w Warszawie przy media markt na ostrobramskiej srebrnego avanta z ramkami klubowymi. Przyznać się

Opublikowano

Widziałem dziś w Warszawie przy media markt na ostrobramskiej srebrnego avanta z ramkami klubowymi. Przyznać się

To prawie bylem ja ;P Tylko 2 dni temu ;] A czy ktorys z forumowiczow jechal dzis na trasie Tarnów-Rzeszów srebrnym sedanem b5 przystrojonym na weselicho ?
Opublikowano

Panowie, dzisiaj rameczki A4-klub założone, więc będę rozpoznawalny.

Ostatnimi czasy, spotykam A4 B5 sedan w zielonym kolorze ze zmienionym grillem na tzw. "zielonej białołęce" w godzinach 830-900 - ładna bryczka.

W czwartek widziałem też nowe S4 B5 na Warszawie. Srebrne z czarnymi felami pod salonem Szewczyka.

Niestety nie mam kalendarzyków, więc nie wetknąłem, a czekać już nie mogłem, bo byłem w godzinach pracy - :th: :th: :th:

Opublikowano

7.09. widziałem przed Płońskiem na 7 A4 B6 sedan (jasny kolor). Godz. kole 19.00 i jak dobrze pamiętam było na Olsztyńskich tablicach z naszymi ramkami.

Dałem plamę, nie mrugnąłem mu awaryjnymi.

Ale obiecuje, że następnym razem się poprawię.

Opublikowano

Ja w sobote widzialem na parkingu przy rynku glownym w KRK autko Marcina J ale cos sie niechce przyznac :P Nawet wsadzilem mu karteczke za wycieraczke z pozdrowieniami z klubu :)

Opublikowano

Ja w sobote widzialem na parkingu przy rynku glownym w KRK autko Marcina J ale cos sie niechce przyznac :P Nawet wsadzilem mu karteczke za wycieraczke z pozdrowieniami z klubu :)

Już sie przyznałem :), dziekuje za pozdrowionka i oczywiście również pozdrawiam.
Opublikowano

Widziałem dziś w Warszawie przy media markt na ostrobramskiej srebrnego avanta z ramkami klubowymi. Przyznać się

moze to bylem ja .... :decayed:

Opublikowano

niedziela parking w Arkadii, chyba czarne B5, znaczek S4 na grillu, rejestracja chyba ETM... :)

no i ramki klubowe... w razie co byłem zaparkowany obok - srebrny avant B6. :hi:

pozdro

Opublikowano

niedziela parking w Arkadii, chyba czarne B5, znaczek S4 na grillu, rejestracja chyba ETM... :)

no i ramki klubowe... w razie co byłem zaparkowany obok - srebrny avant B6. :hi:

pozdro

To autko Kaski.......

Opublikowano

I ma znaczek S4 na grillu? :decayed:

Opublikowano

I ma znaczek S4 na grillu? :decayed:

no ma...... bynajmniej taki widzialam....

Opublikowano

niedziela parking w Arkadii, chyba czarne B5, znaczek S4 na grillu, rejestracja chyba ETM... :)

no i ramki klubowe... w razie co byłem zaparkowany obok - srebrny avant B6. :hi:

pozdro

To autko Kaski.......

jak na ETM czarne b5 to napewno Kaśki :)

Opublikowano

no i proszę...

tyle jeździłem i nie mogłem trafić klubowiczów, a dzisiaj znowu...;)

na przasnyskiej w megacarze - chyba srebrny b6 quattro, mtm emblemat z tyłu..;) patrzę ramka klubowa jest.

wpadłem na chwilę na żarówki na jutro umówić...

a co do czarnego b5 - pozdrowienia dla Kaśki w takim razie. ;)

Opublikowano

tyle jeździłem i nie mogłem trafić klubowiczów, a dzisiaj znowu..

pewnie bys czesciej klubowiczow spotykal, jakbys na spociki przyjezdzal :>

bo my to chyba Cie jeszcze nie widzielismy.....a z Wawy jestes :wink4:

Opublikowano

niedziela parking w Arkadii, chyba czarne B5, znaczek S4 na grillu, rejestracja chyba ETM... :)

no i ramki klubowe... w razie co byłem zaparkowany obok - srebrny avant B6. :hi:

pozdro

To autko Kaski.......

jak na ETM czarne b5 to napewno Kaśki :)

Juz mnie na spocie poinformowali, że zostalam zauważona. :)

Pozdrowionka :)

Opublikowano

chyba srebrny b6 quattro, mtm emblemat z tyłu..;) patrzę ramka klubowa jest.

jak szary a nie srobrny sedan to...poziek ;)

nikt inny nie ma mtm z tylu

Opublikowano

szary! :dance:

:oklaski: za***ista fura.

dziś, w sensie wczoraj byłem też w megacarze, ale już nikogo nie spotkałem

rozglądam się dalej.

pzdr

Opublikowano

chyba srebrny b6 quattro, mtm emblemat z tyłu..;) patrzę ramka klubowa jest.

jak szary a nie srobrny sedan to...poziek ;)

nikt inny nie ma mtm z tylu

to tylko taki [sticker tuning] :polew:

tylko jeden taki paździoch jeździ po Warszawie .... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.