Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

40de3a1471178088m.jpg

Pozdro MALIK ;)

Heh spoko. Parking pod Koźmińskim :) Ale ten Twój jakiś taki przykurzony :tongue4:

Nie wszyscy musza mieć tak dopieszczone autka jak Ty maliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla właściciela ładnego sedanka a4 od którego dostałem wczoraj kalendarzyk a4 klub pod marketem spar :th:

Do usług :hi:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40de3a1471178088m.jpg

Pozdro MALIK ;)

Heh spoko. Parking pod Koźmińskim :)Ale ten Twój jakiś taki przykurzony :tongue4:

120 kilometrów wcześniej był czyścusieńki ciekawe czy w trasie się pobrudził czy ta Wawa taka brudna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wczoraj przy wylocie z Zaketu jechałem przed zielonym B5 z megnesówką na klapie blachy LRA .. ?

To był StoRk chyba :dance: Jeśli to kombiaczek i zielony na mocnej glebie i LRA... to on na bank :>[br]Dopisany: 17 Październik 2007, 21:46 _________________________________________________

Czyje audi RS4 B5 Niebieskie O początkowych numerach rejestracyjnych KR stało w poniedziałek 1.10.2007 i 8.10.2007 na ulicy nadbystrzyckiej w Lublinie obok Politechniki.

To akurat audiczka naszego kolegi, który ostatnio nie wchodzi na nasze forum... Ja to cudeńko widuję codziennie, no prawie, a z Maćkiem (właścicielem) widuję się na zajęciach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracałem z Radomia ok 19, pare kilometrów przed Ostrowcem uczepiła mnie się czarna A4 B6 Avant, wpuściłem ją przed siebie (ona miała CB, ja jeszcze sobie tego nie zakupiłem i lepiej niech ktoś pilotuje :)) Jechaliśmy razem dluższy czas, przed Ożarowem zjechała na jakąś wieś. Nr rej. WR 203.C.

Może, to któryś z naszych kolegów pomykał nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne!!! Poszukiwany / poszukiwana!!! :dance: Proszę się przyznać kto w Radzyniu Podlaskim ma czarną A4(B5) sedan na alu (pięć ramionek chyba, nie ori...), posiadał ramki klubowe! Numer rej. LRA 5C36!!! najlepiej proszę wpisać w profilu miasto/miasteczko z jakiego pochodzi szanowny właściciel ;) Pojazd widziany ostatnio na parkingu pod "grzybkiem"! Mile widziany kontakt, np. na PW i zapraszamy na spociki w naszym miasteczku ;) Więcej info u mnie ;) Dziękuję za uwagę :thumbup: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman

to pewnie ja lecialem bo ostatnio kilka razy zawitalem w wawie! ale zle sobie ja kojaze bo raz przed swiatlami na pruszkow zarylem calym podwoziem bo kurde takie w stolicy koleiny macie :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 09:39 _________________________________________________a jak wyglądała ta a4-ka???? ciemnozielona na 17-stkach z ciemnymi szybkami moze??? laska za kierem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio czesto jezdze Puiławska do Piaseczna , ale jakos nie udalo mi sie jeszcze trafic na klubowa furmanke .... choc kilka ładnych A4-ek widzialem .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 09:39 _________________________________________________a jak wyglądała ta a4-ka???? ciemnozielona na 17-stkach z ciemnymi szybkami moze??? laska za kierem???

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSC79 a to ty moze parkujesz w weekendy przed WSCIL na Jagiellońskiej ?

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 14:49 _________________________________________________nie, to napewno nie ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja szara B5 Avant stoi/stała dzisiaj na PWr pomiedzy C13 i C6?

Autko na wrocławskich blachach, ramki klubowe, zderzak od Ski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...