Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

APELUJE O TROCHE WIECEJ ROZWAGI ;)

nie wyprzedzać murzyna :polew:

takie małe OT

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Katowice , ul Plebiscytowa , godz 16

zielone B5 avant , jechałem za szybko by wyhamować i się przywitać :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Choczewo parking pod Melanem godz. 18:30 ciemne audi sedan z ramkami klubowymi , po krótkiej rozmowie okazało sie ze furkę kupił od jakiegoś klubowicza , więc zapodałem mu kalendarzyk wraz z zaproszeniem do wizyty na stronce. :naughty:

Opublikowano

Choczewo parking pod Melanem godz. 18:30 ciemne audi sedan

Niebyli oni przypadkiem z Karwińskich Błot? Może moja poprzednia niunia :)

Opublikowano

Pozdrawiam czarne A4 jadace dzis w strone Tarnowa okolo godziny 12:15 o blachach.. TPI.. :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdrawiam czarne A4 jadace dzis w strone Tarnowa okolo godziny 12:15 o blachach.. TPI.. :gwizdanie:

a to nie byla Angela????

Opublikowano

Murzyn owszem byla.. :thumbup:

Opublikowano

Pozdrawiam czarne A4 jadace dzis w strone Tarnowa okolo godziny 12:15 o blachach.. TPI.. :gwizdanie:

ykk równiez pozdrawiam... To byłam ja :D jechałam do Rzeszowa do Sławka :naughty:

Opublikowano

ykk Ty to wszystko zobaczysz chłopie... jak Angel widziałeś ok 12.15 w okolicach Tarnowa a w Rzeszowie pojawila sie 13.15 to niezle musiała jechać :rant: Angel :bicz3:

Opublikowano

Choczewo parking pod Melanem godz. 18:30 ciemne audi sedan

Niebyli oni przypadkiem z Karwińskich Błot? Może moja poprzednia niunia :)

Całkiem możliwe na puckich blachach obecnie była :th:

Opublikowano

slaweq jakbym mial numer do Angel to bym ja zatrzymal.. :naughty:

Opublikowano

ykk wystarczy poprosić o nr tel. i Angel napewno by Ci podała ;)

Opublikowano

kto sie ze mna scigal dzis niebieskim avantem (chyba w dieslu) ok. godz 18.30 na Pulawskiej w strone Piaseczna? ;)

Opublikowano

Kogo dzisiaj zatrzymala policja kolo Grójca na przebudowywanej 7? Widzialem tylko ze A4 i blachy LC...

Opublikowano

Tomek, o ktorej wracales i w ktorym miejscu stali? Tez tamtedy lecialem, ale policji nie widzialem :)

Opublikowano

Przyznać się, czyje B6 w avancie zaparkowane było na słupku pod szpitalem onkologicznym na ursynowie? :)

Opublikowano

Tomek, o ktorej wracales i w ktorym miejscu stali? Tez tamtedy lecialem, ale policji nie widzialem :)

Hmm, nie pamietam o której, ale oprócz radiowozu stała biała fabia nieoznakowana. Zrobił sie z tego mały korek :rant:

Opublikowano

slawek!

Angela to jest szofer - cool :th: :th: :th: :thumbup:.

Jak przyjeżdża na spociki to zawsze z piskiem gum :polew: :polew: :polew:

Ale tak na poważnie to jak ją widziałem kilka razy, to jeździ super i nie jest blondyną :polew: :polew: :polew:(ręczę za to).

Oby tak wszyscy.

Opublikowano

Panowie a kto dzisiaj pomykał A4 w klekocie, kolor wiśnia-metalic (coś takiego :decayed:), srebro w okól szyb, na xenonie. Oczywiscie z ramkami A4 CLUB. - miejsce spotkania światła i Opolska w strone Geanta i Huty.

PS Jechałem czarnym B4 Avant z ramkami i naklejka Polskiego Klubu Audi 80 :> :P

Jesli jest inny dział od tego to mnie przeniescie :naughty:

Opublikowano

Panowie a kto dzisiaj pomykał A4 w klekocie, kolor wiśnia-metalic (coś takiego :decayed:), srebro w okól szyb, na xenonie. Oczywiscie z ramkami A4 CLUB. - miejsce spotkania światła i Opolska w strone Geanta i Huty.

PS Jechałem czarnym B4 Avant z ramkami i naklejka Polskiego Klubu Audi 80 :> :P

Jesli jest inny dział od tego to mnie przeniescie :naughty:

99% Marcin J

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.