Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

moze tak , ale gdzies mi mignął napis q , moze w lusterku ?? masz na grillu z przodu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze tak , ale gdzies mi mignął napis q , moze w lusterku ?? masz na grillu z przodu ??

No tak... na grilu z przodu mam ;-) ale s-line :P jednak z daleka to jak quattro :D

Jedyne onaczenie quattro jakie posiadam to na desce w kabinie, ale nie uglega watpliwości, że to byłeś Ty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe , cos mi tam mignęło w lusterku , pewnie masz racje ze to S-line

Pozdrawiam kolege z granatowego A4 B5 w Avancie z dwoma chromowanymi poziomymi paskami na grillu którego spotkałem w piasecznie na bodajże ul. Pod Bateriami w okolicy wiaduktu na drodze do Gołkowa. ktos z klubu ???? ja jechałem w strone Piaseczna a Avant z naprzeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ktoś z klubu był ostatnio dokładnie 07.03.2008 w piątek w Zakopcu? Tzn. może to ktoś z tamtej okolicy... Został zatrzymany przez policję ( gonili go na kogutach busem) na rondzie przy dworcu PKS koło godziny 22.00-22.30 właśnie wysiadałem z busa... Srebrne A5 B5 w sedanie, delikatnie majstrowane chyba, jeśli dobrze widziałem to ledy na tyle... Który to taki ostry driver? :naughty: Chyba tylko na upomnieniu sie skończyło. Po drodze mijałem wiele A4rek jeśli ktoś pomykał po trasie Lublin-Radom-Kielce-Kraków-Zakopane 7.03.2008 lub 9.03.2008 to pozdrawiam! :hi: A wydaje mi się że widziałem jakieś klubowe autka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat ... w nawibe nie moge pisac wiec napisze jeszcze raz :)

Dziekuje za pozdrowka od A4 klub na trasie w okolicy krakowa... ja jechalem autkiem z podpisu :) czyli A3 :) mam nadzieje ze zlocik sie udal :)

hehee cieszy mnie to ze koledzy wiedza jakie imprezy sa odstawiane na A3 klub (latajace krzesla) hehehe :) bede wdzieczny jesli tu te osoby cos napisza wiecej jak po zlocie :) ja tam pisac nie moge wiec moze tu sie uda :)

A :) nie dodalem ze chodzi o wasz zlot ogolnopolski tzn autka tam jechaly :)

Pozdrawiam

Proxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za pozdrowienia.....jak juz pisalam ze Slawkiem nie mielismy radia.....

a na radyjku gadales z Szuderem i Iversonem......

Zlocik sie udal.......bylo.... :kox::naughty:

Tylko drogi sie nam troche pomieszaly....... :laghing2: ale na szczescie dotarlismy na czas... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no faktycznie sorki za smietnik i nie pisanie w tym samym dziale... co powinienem :) ale mam nadzieje ze zostanie wybaczone :) ps alescie wypucowali te Ady wszystkie :P sie swiecily z daleka ale czerwona przykula mi wzrok ... dlatego reszte zobaczylem :)

aha radyjko trzeba zawsze miec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na spoty do Rzeszowa, najbliższy 6 kwietnia pod UW , info w dziale zloty i spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety też tak mam, no to zapraszam na spoty do Kalisza tam też mnie znajdziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok. 23 50 w Warszawie, na wisłostradzie(na podzamczu) jechalem przez chwile równo z granatowym avancikiem b5... moze ktos stąd?

Mogłam być ja ... : ) Napisz jaki masz kolorek Audi ... i czy ten avancior był bardzo brudny, bo wtedy to na pewno ja : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok. 23 50 w Warszawie, na wisłostradzie(na podzamczu) jechalem przez chwile równo z granatowym avancikiem b5... moze ktos stąd?
Mogłam być ja ... : ) Napisz jaki masz kolorek Audi ... i czy ten avancior był bardzo brudny, bo wtedy to na pewno ja : )

moj jest srebrny, z chromowanymi relingami, czy ten avancior byl brudny nie pamietam, moj byl na bank brudny :D a zapomnialem napisac blachy zaczynaly sie WPI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...