AdamDFO

O AdamDFO

Osiągnięcia AdamDFO

Reputacja

1. pozdrowienia dla kolegi w grafitowym b6 avant, w klubowych ramkach rejestracja południowo praska, dziś o 17 jechaliśmy razem po Powstańców Śląskich, obyło się niestety bez pozdrowień na drodze, bo raz że niewiele w tą pogodę widać, a dwa że jechałem saabem (niebieskie 9-3 cabrio)
  2. pomysł fajny... ale głos we tle na koniec "cut! next scene" raczej jasno pokazuje że to fake
  3. i jeszcze kilka od tego samego pana;) http://www.youtube.com/watch?v=aPUrrzkWtyw&feature=related temat ostanio na topie, bardzo trafne ujęcie
  4. Z publicznej toalety korzystają Wrocławianin i Warszawianin, po "odcedzeniu kartofelków" Wrocławianin podchodzi do umywalki myje ręce i z sarkazmem rzuca do wychodzącego mieszkańca stolicy: -Co tam Warszawiak?! Nie ucza u was tam mycia rąk po sikaniu??- na co pytany- Nie, uczą za to jak się nie obsikiwać
  5. dzięki za info, chyba sie na poważnie zastanowie nad taką formą reklamy... jeśli w warszawie będą jakieś chore pieniądze za to chcieli to może nawet bym w Częstochowie zrobił
  6. moim zdaniem bardzo ładnie wygląda powiedz tylko ile taka przyjemność Cie kosztowała? dawałeś jakiś swój projekt, czy to wszystko wykonała firma?
  7. hmmm no dobrze, właśnie o reklame mi chodzi, tylko jaką technologię byś mi doradzał? pomalowanie tego samochodu bedzie kosztować jakieś 5000zł, ja jednak wolałbym jakąś tańszą opcję... tak dla przykładu interesowałoby mnie ewentualnie coś takiego: http://www.activestudio.com.pl/grafika/encefal2.jpg myślisz że warto się w coś takiego bawić?
  8. witam wszystkich, słyszałem o możliwości zmiany koloru samochodu oklejając go folią, zresztą nie raz widze na ulicy firmowe samochodziki w jakichś fantazyjnych kolorach, a spod znaczka widać typowy firmowy biały lakier;) generalnie cały myk w moim przypadku jest taki że mam firmowego land cruisera, który już nowy nie jest, odrapany dookola, trzeba by go jakoś odświerzyć ale malowanie to dość droga impreza- trzeba by zamalować cały... no właśnie i tu powstał pomysł folii, bo jako że firmowy to i reklame można od razu z niego zrobić natomiast od razu na myśl przychodzą pytania- czy to się opłaca? właśnie jaka mniej więcej może być cena? czy to jest w miare trwałe? no i gdzie takie coś zrobić, może ktoś z forumowiczów może jakieś miejsce w Warszawie lub okolicach polecić?
  9. a właśnie widziałem jakieś a4 w okolicy mojej, zdaje się taka pomarańczowa metalik (?) oczywiscie nawzajem pozdrowienia:)
  10. wczoraj, około 16, na arkuszowej widzialem jadace w strone Izabelina srebrne b6 w avancie z ramkami klubowymi, pozdrawiam kierownika
  11. ostatnio grałem na PC w NFS Uc, ale lipny, wiecej gram na PSP ostatnie tytuly to God of War: OC, Star Wars: TFU, Midnight Club LA Remix dodajcie do ankiety PSP!!!
  12. http://whoseline.pl/ polecam! genialne:D
  13. Hajper jechałem dzisiaj za Tobą na parkingu w leclercu
  14. dzisiaj godz 16, granatowy b5 po lifcie, sedan z ramkami klubowymi stał zaparkowany przy mcdonalds na ul. conrada, pozdrow dla właściciela, ładny sedanik:)